Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tα νεογεννητα του mammyland(video)


mom 3

Recommended Posts

το βιντεακι ειναι καταπληκτικό.......υπεροχη δουλεια..κ χαιρομαι που συνεχεια προσθέτουμε μωράκια...

Εγω τελικά δεν σου ανεβασα μια αλλη που ήθελα...θα το κανω τωρα ομως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mom 3 επειδη εβγαλα και αλλη φωτο με την μικρη μηπως μπορεις να της αλαξεις την φωτο της στο βιντεακι για να ειναι με ανοικτα ματια η μικρη μου στην καινουρια φωτο σε ευχαριστω πολυ αν μπορεσεις

9-08-2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

σου βαζω και αλλη μια και διαλεξε οποια σου αρεσει HPIM1028_copy-5184592287345fc3704a4108b783b9c3.jpg

Βρε Μαριαντακι μου..........:P τι μωρο εκανες :woohoo: :woohoo: ? Να σου ζήσει καταρχάς..δεν τα εχουμε πει..:( ειναι κουκλακι ζωγραφιστο με τελεια χαρακτηριστικά κ πολύ μαλλακι.ε βεβαια με τετοια ομορφη μανουλα...

ελπίζω να εισαι καλα..:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρουνακι μου σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια αλλα και ο γιος σου δεν παει πισω κουκλος ειναι και αυτος, μπορει να μην εχουμε καταφερει να συναντηθουμε απο κοντα αλλα σε συμπαθω πολυ που θα παει καποια συναντηση θα μας κατσει να ειμαστε και οι δυο φιλια πολλαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ ΦΤΟΥ!φτου!!!να σου ζησειΜαριαντακι!

Mom3 και εγω οταν με το καλο το παρω στην αγκαλια μου θα στειλω φωτο....αλλλα αργω μαλλον ακομα! ¨)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

DALIA ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!!!!

Το είδα κι εγώ!! Είναι και πολύ κουκλιά όμως ε;; :laugh: :laugh: :laugh: Να σου ζήσει κιόλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

ΒΡΕ ΜΗΠΩΣ Κ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΧΙΟ ΠΕΡΥΣΙ?????

ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ.......

ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!

ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΚΑΙ ΤΑ...ΠΕΤΥΧΑΜΕ!ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΓΗΚΑΝ ΟΜΟΡΦΑ!!!!!(ΨΩΝΑΡΕΣ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι βρε παιδακι μου πως μου ξεφυγε η κουκλαρα σου!!!Μολις τη εβαλα τη πριγκιπισσα σου ...Οταν το ανανεωσω θα σου στειλω πμ να τη δεις!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

mom 3 έγραψε:

Kοριτσακι ανανεωσα το video....

Enjoy...

ΑΧ!!!MOM3 ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ...ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΟ!ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΗ Μ ΕΣΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ,ΟΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΠΛΗΞΗ!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ!Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΑΧ!ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...