Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΤΕ ΤΗΝ "ΦΛΟΓΑ" ?


Eleny2

Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΜΕΙΟΝ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ! ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΑΣ. ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΕΤΣΙ? ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΤΟΝ ΔΙΑΛΕΞΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ. ΚΡΙΜΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΓΕΡΑΣΑ. ΟΤΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΟΛΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ? ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΗΣΗ ΜΟΥ. ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΕΡΩΤΗΚΗ. ΚΙΝΗΣΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΣΕΞ. ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΓΩ? ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ? ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΙΑΦΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ! ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όλα αυτά που νοιώθεις τα έχεις συζητήσει με τον άντρα σου;

Του είπες ότι δεν έχεις διάθεση για σεξ και ότι δεν νοιώθεις πλέον ερωτική;

Μήπως και αυτός έχει λίγο παραιτηθεί; Αυτός δεν κάνει κάποιες κινήσεις για να βρισκόσαστε μόνοι;

Συζήτησέ το! Είναι το 1ο βήμα.

Όταν είσαι πολλά χρόνια με κάποιον πάντα παιρνάς από στάδια αποχής και ρουτίνας όμως εγώ πιστεύω ότι δεν πρέπει να το αφήνουμε να μας παίρνει από κάτω. Ο έρωτας είναι χαρά και απόλαυση! Δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι τρελά ερωτευμένη. Πάντα μετά τον έρωτα έρχεται η αγάπη που ειναι ότι πιο δυνατό!

Κάντε κάτι και οι δυο έτσι ώστε να ελκύσετε ο ένας τον άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΕΣ? ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ? ΠΟΤΕ!!! Η ΖΩΗ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΘΑ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΕΣ! ΑΛΛΕΣ ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΓΚΟΜΕΝΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou έγραψε:

Όλα αυτά που νοιώθεις τα έχεις συζητήσει με τον άντρα σου;

Του είπες ότι δεν έχεις διάθεση για σεξ και ότι δεν νοιώθεις πλέον ερωτική;

Μήπως και αυτός έχει λίγο παραιτηθεί; Αυτός δεν κάνει κάποιες κινήσεις για να βρισκόσαστε μόνοι;

Συζήτησέ το! Είναι το 1ο βήμα.

Όταν είσαι πολλά χρόνια με κάποιον πάντα παιρνάς από στάδια αποχής και ρουτίνας όμως εγώ πιστεύω ότι δεν πρέπει να το αφήνουμε να μας παίρνει από κάτω. Ο έρωτας είναι χαρά και απόλαυση! Δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι τρελά ερωτευμένη. Πάντα μετά τον έρωτα έρχεται η αγάπη που ειναι ότι πιο δυνατό!

Κάντε κάτι και οι δυο έτσι ώστε να ελκύσετε ο ένας τον άλλο...

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ"ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ" ΔΕΙΛΩΣΕ ΠΑΡΕΤΗΣΗ! ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!:laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΓΚΟΜΕΝΟΣ ΤΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΠΑΚΙΑ, ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ, ΤΟΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΖΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΟ ΚΟΣΜΟ!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! ολεσ πιστευω καποια στιγμη νιωθουμε ετσι. χαλια με τον εαυτο μας, κουραμενες ,ειναι η φθορα της καθημερινοτητας.χαλαρωσε λιγο προσπαθησε να κανεισ πραγματα που σου αρεσουν που σε ηρεμουν. κανονοισε να πας με τον αντρα σου καπου μερικες μερες οι δυο σας να ξαναερωτευτητε:P ολα δυστυχως θελουν συνεχως προσπαθεια .θα περασει κ αυτο θα δεισ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά τα κολπάκια μωρέ;

Λίγος ρομαντισμός χρειάζεται και χαλάρωση. Πιείτε και κανένα ποτάκι, βοηθάει..

Αφού σου έχει αφήσει την πρωτοβουλία ακόμη καλύτερα. Έχεις όλο το χρόνο να οργανώσεις κάτι ρομαντικό.

Μην αργήσεις πολύ όμως γιατί υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια.

Οι άντρες δεν θέλουν να είναι στερημένοι στο σεξ με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού μου, είναι πολύ δύσκολο το κομμάτι του ερωτισμού σε 1 μακροχρόνια σχέση...

Θέλει καθημερινή προσπάθεια και συνεχή αγώνα...

Με τον άνδρα μου είμαστε 6,5 χρόνια μαζί και ο έρωτας μας είναι τεράστιος!

Μου λείπει κάθε στιγμή που δεν είναι κοντά μου και το ίδιο ισχύει και για εκείνον.

Θα σου πω 1 από τα δικά μου μυστικά...

Ποτέ μου δεν τον θεώρησα "δεδομένο" κι ας ξέρω οτι με λατρεύει και δεν έχει μάτια για άλλη.

Αυτό σε κάνει να αγωνίζεσαι καθημερινά να τον κρατήσεις κοντά σου...

Γιατί να αμελίσεις τον εαυτό σου;

Πάντα πρέπει να προσέχεις την εμφάνιση σου, ακόμη και μέσα στο σπίτι.

Το ίδιο να κάνεις και για κείνον.

Πολλές φορές που βγαίνουμε έξω, τον κοιτάω και τον καμαρώνω...

& φυσικά μόλις νιώσω οτι κάτι πάει να χαλάσει τη μαγεία ανάμεσα μας, το συζητάμε και δεν το αφήνουμε να μας φάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια εγώ πιστεύω ότι όλα είναι στο μυαλό μας.

Μην κοιτάς τα παραπανίσια σου κιλά...εμείς τα κοιτάμε περισσότερο από ότι οι άντρες μας πιστεύω...

Αγάπη και ζουζουνιές θέλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΣΕ 2 ΜΗΝΕς 4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑς ΠΑΙΔΙ!!

ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΓΩ Η ΑΥΤΟς..ΙΣΑΙ ΙΣΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑ Ο ΚΑΙΡΟς! ΒΕΒΑΙΑ ΟΜΩς ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΆΥΤΟ..ΤΟ ΙΔΙΟ Κ ΑΥΤΟς!!

ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ Κ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΘΩς ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ, ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΣΟ Μ Ε ΑΓΑΠΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑΜΕΛΛΗΜΕΝΗ..ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ..ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΕΞ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Η ΦΛΟΓΑ ΣΒΗΝΕΙ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩς ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΙΩΘΕΙς ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙς ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ!

ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΠΟΙΕς ΦΟΡΕς ΝΑ ΚΛΕΒΕΙς ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ..ΔΩΣΤΟΥ ΕΝΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ ΦΙΛΙ ΣΤΟ ΞΑΦΝΙΚΟ..ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΟΥ Κ ΦΟΡΕΣΕ ΤΑ ΠΙΟ ΣΕΞΥ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙς (ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙς ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙς!) Κ ΕΜΦΑΝΙΣΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!! ΑΛΛΑ Κ ΕΣΥ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙς ΠΟΛΥ ΣΕΞΥ Κ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ..ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΙ..ΜΙΚΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ,,ΕΤΣΙ ΝΑ ΦΟΥΝΤΩΝΕΙ Η ΦΛΟΓΑ!! ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΘΕΛΗΣΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΑΝ ΑΓΑΠΑς ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΕς ΟΠΩς ΕΙΠΕς ΝΑ ΣΕ ΚΕΡΑΤΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ! ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ!!ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΕΓΚΥΟς ΚΑΙ ΔΕΝ..ΑΧΑΧΑΧΑ..

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙς ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙς ΚΑΛΥΤΡΕΑ!! ΝΑ ΔΕΙς ..ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΨΙΛΟΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΡΕΛΕΣ!! ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΥΝΗΘΩ! ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ, ΠΕΡΑΣΕ Η ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ! ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΓΕΡΑΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΛΕς ΧΑΖΟΜΑΡΕς!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΙΠΙΝΙ ΕΙΣΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΚΕΙ ΓΕΡΑΣΕς..ΒΛΑΚΕΙΕςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenh ti enoeis erwteumenh ....to klasiko shnesthhma otan ta prwto ftiaxnoume,ax me filise an anatrixiasa?

ti na pw meta apo 8 xronia den mporw na pw oti anatrixiazw akoma ....oute kai meta ton ena xrono den anatrixiaza .

alla auto den paei na pei oti den ton koitazw kai kserw oti einai o poio shmantikos kai pio omorfos antras ths zwhs moy .

to prwto kardioxtipi feugei kai sthn thesh tou erxete ena dunato kai rithmiko xtipima .ksereis oti autos einai o agaphmenos sou kai as se tsatizoun ola osa kapote agapises .

meta to mwro na pw thn alhtheia den exw to myalo mou sto koko alla otan ginete einai teleio kai skeutome giati den ginete kathe mera ,alla h kourash kai h kathemerinothta kai gia tous dyo mas mporei na mas eksouthenonei toso pou den to skeytomaste kan .

kai o dikos mou perimenei emena ......;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου κ σαβροπιγκουινε μαλλον περνατε φαση.τα'χει αυτα η σχεση.Εγω με τον αντρα μου ειμαστε 13 χρονια μαζι,και γω περασα μια φαση κουρασης,αλλα τελικα ειχα θεμα με εμενα την ιδια και οχι με την σχεση μου.Δεν ενιωθα ευχαριστημενη απο τον εαυτο μου και ειχα...βαλτωσει.Περασε,θα ξαναρθει μια αλλη κ.ο.κ. Αν κανουμε πραγματα για εμας τις ιδιες και νιωθουμε καλα θα ειμαστε καλα και στη σχεση μας.Και δεν θελει να πεφτουμε ψυχολογικα,η σχεση δεν ειναι ανεκδοτο,εχει δυσκολο δρομο -γι αυτο και αξιζει-:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΨΙΛΟΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΡΕΛΕΣ!! ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΥΝΗΘΩ! ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ, ΠΕΡΑΣΕ Η ΗΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ! ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΓΕΡΑΣΑ!

να στο πω και λαικα,αν δεν κουνηθεις εσυ θα κουνηθει καποια αλλη...γι αυτο ΚΟΥΝΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΜΕ!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινού μου, μεγάλο θέμα άνοιξες.Χωράει πολύ κουβέντα.Εχουν ενδιαφέρον οι απαντήσεις των κοριτσιών.Σα να χωρίζονται σε 2 κατηγορίες. Προ παιδιού και μετά παιδιού.Με τον άντρα μου είμαστε μαζί σχεδόν 9 χρόνια.Οσο δεν είχαμε το μπεμπάκο μας βγαίναμε συνέχεια, κάναμε τρελίτσες και γενικά δεν είχαμε φθαρεί καθόλου. Τώρα με τον μπέμπη μας πετάμε στα σύννεφα αλλά όταν κοιμάσαι 6 'ωρες και αυτές σπαστά επί 5 μήνες τι σεξ να κάνεις ρε κορίτσια.Ενα σας λέω .Προχθές που έγινε ξέρετε τι έπαθα; Λουμπάγκο!!!!:woohoo: Ναι.Μη γελάτε.Από την αποχή είναι,λέει ο άντρας μου.Πιστεύω ότι θέλει κάποιο χρόνο για να επανέλθουμε στους ρυθμούς μας. Και φυσικά υπομονή και κατανόηση και από τους δύο.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ετσι νιωθεις??????

γιατι βρε κοριτσακι μου γλυκο?????

εσυ που εισαι μια θεα???????

αληθεια σου λεω εισαι πανεμορφη

συμφωνω με τα κοριτσια πρεπει κατι να κανεις πριν ειναι πολυ αργα κοριτσακι μου γλυκο

ασε τα παιδακια στην μαμα για ενα βραδυ

ντυσου βαψου αρπαξε τον βγητε εξω οι δυο σας μονοι σαν ζευγαρακι

πιειτε λιγο κρασακι μιληστε κ γελαστε

κ αργοτερα στο σπιτι.............

(να το εχεις ετοιμο χωρις να τα δει)

στο δωματιο κερακια ρεσο κ στο κρεββατι κοκκινα ροδοπελατα

αααααχχχχχχχχχ δοκιμασμενο σου λεω

εγω βεβαι ειχα κ ενα τοξο απο ροδοπεταλα που οδηγουσε απο εξω προς το δωματιο χεχεχε :P

(δ λενε τρωγοντας ερχετε η ορεξη???)

(ΥΓ κ αυτα σου τα λεει καποια που προχθες σου μυξοκλαιγε στο τηλ/νο)

κ εσυ ??????????/ θυμασαι τι μου ελεγες???????????εεεεεεεε????????

αχ σε παρακαλω κανε μια προσπαθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

καντινου έγραψε:

να στο πω και λαικα,αν δεν κουνηθεις εσυ θα κουνηθει καποια αλλη...γι αυτο ΚΟΥΝΙΟΜΑΣΤΕ ΛΕΜΕ!!!:laugh:[/quote:31t65udc]ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!:laugh: ΚΟΥΝΙΟΜΑΣΤΕ ΡΥΜΙΚΑ!:laugh: ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...