Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατι και οι ΕΓΚΥΕΣ εχουν ΨΥΧΗ...


Recommended Posts

giati maraki sto apagoreuse o giatros sou i den thelei o antras sou?emena an eksaireseis to 1o trimino pou mas eipe na kanoume prosextika..olo ton upoloipo kairo...kaike to pelekoudi!!na nai kala to antraki mou pou den m afise se xlwro klari!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχχχ...ξηρασία πλήρης...το πρώτο τρίμηνο λόγω αποκόλλησης ηταν απαγορευμένο και τώρα που θα μπώ στον 5ο την παρασκευή τιποτα κορίτσια τπτ..δεν μπορώ εχω και τις ορμόνες μου!!Δεν καθεται ο αντρούλης μου :(

τι με το καλό, τι τον γιατρό εβαλα επείτιδες να ανοιξει το θέμα, τι εχω βάλει τα κλάματα και καλα μπας και συγκινηθει κανένα αποτελεσμα. τι να κανω πια? να το παρω απόφαση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω δεν ειμαι η μόνη!!!

Στο 1ο 3μηνο δεν επετρεπε ο γιατρός (αποκόλληση) και όλους τους επόμενους μέχρι σήμερα δε μου κάθεται ο άντρας μου!

Φοβάται λέει! :angry::angry::angry:

Τον έχω απειλήσει οτι θα βρώ εραστή (δεν έπιασε...ποιός θα μου κάτσει με τη κοιλιά τουρλα???) :P

Είμαι σίγουρη πως θα βγάλω ξανά παρθενικό υμένα απο τη στέρηση! και μετα θα με φωνάζει Χουάνα...(απο παλιό βραζιλιάνικο)

Του την πέφτω τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα και κάθεται για "περιποίηση" με τα χίλα ζόρια!!!... :blush::blush:

Αίσχος!!!...

Πώς καταντήσαμε απο το sex & the city στο Desperate housewives!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κοριτσια πλεον με την κοιλαρα που εχω κιολας..μια φορα τη βδομαδα και πολυ ειναι..οχι τιποτα αλλο μολις ξεκιναμε ξεκιναει το σκατοπαιδο και κλωτσαει! :woohoo: :woohoo: και νιωθω ασχημα ρε γαμωτο και το εχω πει στον αντρα μου και το καταλαβαινει και νιωθει και ο ιδιος το ιδιο ασχημα. στην αρχη ομως του διναμε και καταλαβαινε :P:P απλως μου ειχε πει ο γιατρος οτι δεν κανει να 'τελειωνει' μεσα μου επειδη κανει συσπασεις η μητρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμεις κοριτσακια μου ,κανουμε ανετα σεξακι απο την πρωτη ημερα που μαθαμε πως ειμαι εγκυος δεν σταματησαμε καθολου και ειμαι στον 8ο μηνα της εγκυμοσυνης μου :)

το κανουμε ομως 1-2 φορες την εβδομαδα ενω εγω θα ηθελα και καθε μερα :P ειμαι σαν σεληνιασμενη :woohoo: :woohoo: :woohoo: τρελενομαιιιι

καθε μερα με πιανει τρελα..μιλαμε για πολλες ορμες ρε κοριτσια σε βαθμο που τον κηνυγαωωω χαχχαχχαχχαχαχαχα

ο καημενος μου λεει:παλι???ειδικα αν δεν δουλευει και ειναι σαββατο δεν παιζει να μαφησει ετσι....θα τον δειρω..χαχαχχαχα :laugh: :laugh: :laugh: εν τω μεταξυ η κοιλια μου ειναι πλεον μεγαληηηη και δεν βολευομαστε και καλα αλλα εγω βρισκω τροπους!!

παντως δεν καταλαβαινω τα κοριτσια που δεν ..... :dry: μα υπαρχουν διαφοροι τροποι να χαλαρωσετε και οι δυο χωρις διεισδηση αν εκει ειναι το θεμα ;)

αυτα απο εμενα!!!ελπιζω να μην σταματησει τωρα ο δικος μου διοτι ειμαι ικανη να βγω στους δρομους και να ψαχνω φιλευσπλαχνο για ........ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις κυησεις υψηλου κινδυνου (διδυμακια και μαμα ανω των 35) με αποβολες στο παρελθον, δεν σε αφηνουν να κανεις τιποτα. Τελευταια δεν εχω ρωτησει το γιατρο καν αν μπορω τωρα στον 5ο να ξεκινησω να...χαιρομαι, αλλα ειναι τοσο εντονος ο φοβος και η αναμνηση των αποκολλησεων σην πρωτη μου εγκυμοσυνη καθ ολη τη διαρκεια της (22 εβδ) που δεν τολμαω ουτε απο το σπιτι να ξεμυτισω.

Αστα... βραστα... Φιογκο το κανουμε...

as1cF5v0g410030NTkxNTBifDAxNjM3N2J8dHdpbnM.gif

5 χρόνια:6 ivf+18 φυσικοί.4 εγκυμοσύνες.1η 3διμα-22 εβδ εσπασαν νερά από αμνιο.2η παλλίνδρομη.3&4 βιοχημικές.5η σε εξελιξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια βλεπω σας ενδιαφερει το θεματακι..χαχα

Βλεπω ολες απο κατι κανετε..

μαρα συμφωνω μαζι σου..δεν θα στο συνηστουσα να κανεις αλλωστε μετα απο τα τοσα που αντιλαμβανομαι πως εχεις περασει καλυτερα να περασει οσο πιο ηρεμα αυτη σου η εγκυμοσυνη και να εχει ενα αισιο τελος..εχεις ολοψυχες ευχουλες μου..

εγω κοριτσια εκανα χθες ΣΕΞ..

και το ευχαριστηθηκαααααααααααα πολυ............

χαχαχα σαν μικρο παιδι κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Παλια κυκλοφορουσαμε με πιπιλιες στο λαιμο...Τωρα κυκλοφορουμε με πιπιλες!!!

(Το πιασατε το υποννοουμενο, ετσι? ;) )

εεεε πικραμενη ιστορια..Μαννουλα το πρωι εγραψα τι ονειρο ειδα παλι!ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται :blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...