Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γιατι και οι ΕΓΚΥΕΣ εχουν ΨΥΧΗ...


Recommended Posts

Αχ βρε κοριτσια χαιρομαι που σας αρεσε το θεμα μου...ολες εχουμε μια ιστοριουλα να πουμε...Εγω το σκεφτομαι και για σημερα...γλυκαθηκα χθες καταλαβατε και θελω κι αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια ουτε εμενα ειναι πολυ του σεξ........αλλα δεν εχω παραπονο.....ας πουμε οτι σε αθτο τον τομεα γινεται ο,τι θελω εγω......τοσο καιρο που ειμαστε μαζι ζητημα ειναι αν θα μου το εχει ζητησει 3-4 φορες απο μονος του.....αλλα βεβαια και εγω αλλο που δεν ηθελα...οχι που θα χασω εγω ευκαιρια.....:P

LvBKp3.png

dev140pfs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΚΑΕΙ ΑΝΟΙΞΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΙ ΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ

ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΚΑΡΒΕΛΙΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ...

ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΟΥ Ο ΓΙΤΡΟΣ ΕΙΠΕ

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΣΕΞ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ

ΕΙΣΧΩΡΗΣΗ....;) ;) ;) ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ

ΕΚΑΤΣΕ ΕΝΑ ΜΟΥΛΑΡΙ:angry:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΝΑ

ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

ΤΕΤΟΙΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ...

ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΣΕ ΧΩ....

ΚΑΤΣΕ ΓΛΥΚΙΑ ΗΣΥΧΗ...ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΡΕΜΑΣΕΙ

ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ Α......ΜΙΑ!

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΗΛΩΣΗ:blush: ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ

ΘΑ ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ

ΚΙ ΑΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΜΗΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blush: :blush: :blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΗΛΩΣΗ:blush: ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ

ΘΑ ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ

ΚΙ ΑΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2ΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΜΗΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blush: :blush: :blush: :blush:

Αυτα ειναι!!!!

LvBKp3.png

dev140pfs__.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sophia K έγραψε:

PURPLE έγραψε:

Αυτα ειναι!!!!

LvBKp3.png

dev140pfs__.png[/quote:1szs9unk]

Έτσι .. έτσι... κι εγώ σαν λεχώνα μετράω τις μέρες να θρέψει από κάτω.. για να κάνω αταξίες!! Παιδιά έχω λαλήσει! Πρέπει να ήταν τέλη Νοέμβρη η τελευταία φορά... Τέτοια αποχή πια.. :blink: Θα κάνω μπάααααααααμμμμμ!!! Εντάξει στην εγκυμοσύνη φοβόμουν κι εγώ αλλά ο άντρας μου είχε χεστεί πάνω του!! Νομίζω πως σε μια 2η εγκυμοσύη θα'ναι διαφορετικά τα πράγματα!! Θέλω να πιστεύω!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?????????????????

ΣΑΝ ΞΕΡΟ ΛΟΥΚΟΥΜΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ......

ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ

ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

ΤΟΝ ΞΕΣΚΟΝΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ;) ;) ;) ;)

ΤΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΥΡΤΗ;) ;) ;) ;)

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΚΡΥΓΟΡΩ ΕΧΟΥΜΕ ΕΦΕΣΗ

ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ!!!!!!!!!!!!

DALIA ΟΤΑΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ

ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ............;) ΜΠΗΚΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΑΥΛΑΚΙ

Χ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια..... να ρωτήσω κάτι χαζό?????? Από τη στιγμή που έχεις καθυστέρηση..... ως τη στιγμή που έχεις θετικό TESTAKI και πηγαίνεις στο γιατρό...... κάνει να κάνεις φίκι-φίκι????? Ή μπορεί το μικρούλι...... από την ένταση και το πάθος.... και τα σωρόπια..... να πάθει ζημιά?????? Όσες έχετε ήδη παιδάκια..... θα ξέρετε!!!! Έτσι δεν είναι??????

Υ.Σ.: μπορεί και να ρωτάω σε άσχετη κατηγορία..... sorry... αλλά δεν ήξερα πού ταιριάζει..... η ερώτησή μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς PIPITSAZOUZOUNA, μία μέρα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος είχαμε κάνει σεξ ζόρικο θα έλεγα! Αφού την επομένη που έμαθα για την εγκυμοσύνη φοβήθηκα.

Όλα καλά πήγαν όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε, δεν υπάρχει πρόβλημα...

κι εγώ μέχρι να μάθω ότι ήμουν έγκυος το διασκέδαζα χαχαχα

κάθε βράδυ.

σκέψου μόνο πως άλλες μέχρι να μάθουν για την εγκυμοσύνη,

κάνουν βαριές δουλείες, αθλητισμό και δε συμμαζέυεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να έλεγαν και οι μαμάδες μας ή οι γιαγιάδες μας που τους πρώτους μήνες (για να μην πω όλους τους μήνες) ήταν στα χωράφια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβώς, όλους τους μήνες!!

η μαμά της σπιτονοικοκυράς μου, μου έλεγε πως όταν ήταν έγκυος

στη σπιτονοικοκυρά μου, δε τολμούσε να πει πως δε πάει στο χωράφι.

με τη κοιλιά στο στόμα λέει και βουρ για δουλειά.

πολύ ευαίσθητες δεν είμαστε η νέα γενιά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

βρε κοριτσια χθες ειχα μια πολυ μεγαλη ορεξη......... αλλα ο αντρας μου δεν ενδιδει...λεει φοβαται τωρα στην αρχη...μπας και πρεπει να σοβαρευτω και εγω λιγο και να περιμενω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου...τελειο το θεματακι..Ευχομαι να μπω στο θεματακι σας απο τον επομενο μηνα!!!!Ειμαι στην πρωτη προσπαθεια εξωσωματικης...

Φιλακιαααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,μιας και ειμαι φρεσκια στην παρεα,να σας πω κι εγω τα δικα μου

..εμενα ο γιατρος λογω του ιστορικου,μου απαγορευσε το σεξ το πρωτο τριμηνο..μεχρι να "δεσει" καλα η εγκυμοσυνη..ολες ξερετε οτι ειχα μια παλινδρομη πριν ενα χρονο και μια αποβολη πριν ενα μηνα...

βεβαια επειδη δεν αντεχουμε(και ακομα εχουμε 2 μερες που το μαθαμε :woohoo: ),κανουμε διαφορα χχχ :blush: αλλα οχι την καθεαυτου πραξη...

ειναι δυσκολο τρεις μηνες να μην κανεις τιποτα,ειδικα για τους αντρες!!!!ε...και για μερικες γυναικες!!!(εγω ειμαι μια απο αυτες! :blush::P )

αλλα μπροστα στην υγεια του εμβρυου,δε βαζω τιποτα!!!ειδα κι επαθα να τα καταφερω!!! ας ειναι καλα η εγκυμοσυνη και δε με νοιαζει τιποτα αλλο!!!

κατερινουλα μου σε περιμενουμε ολες στην παρεουλα μας συντομα,στο ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΕΜΜΕΤΟΥΣ,ΥΠΝΗΛΙΑ ΗΜΟΥΝ ΣΑΝ ΡΑΜΟΛΙΜΕΝΤΟ....ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΡΩΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΦΑΝΗΚΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 6 ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΛΙΓΗ ΣΤΕΡΗΣΗ ΛΟΓΩ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΟΜΑΣΤΕ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ:ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ,ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΤΑ ΥΨΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΤΕΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis έγραψε:

Εμένα μου είπε ο γιατρός όχι ζεξ μέχρι να κλείσω το 1ο τρίμηνο!:angry:

Είχα και μία μικρή αποκόλυση στο 2ο τρίμηνο και καταλαβαίνετε!:(

Αύριο έχω ραντεβού και θα τον ρωτήσω..

Δεν την παλεύω άλλο βρε κορίτσια!!!:P:P

Αφήστε που τον τελευταίο καιρό ονειρεύομαι ότι κάνω πραματάκια:blush:

:laugh: :laugh: :laugh: ;);)

ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ ΝΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!

Κι ελεγα ότι μόνο εγω εχω τέτοια προβλήματα! Ειμαι στον 5ο και ο άντρας μου δεν με ακουμπάει καν (από την αρχη της εγκυμοσύννης) λες και ξαφνικά εχω γίνει εξωγήινος!!! Δεν την παλευω άλλο! Κι εχω αλλο τόσο μπροστά μου.

Εχω προσπαθήσει να τον πείσω αλλά με μαλώνει κιόλας! Τι να κάνω??!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι στην έκτη εβδομάδα και ο γυναικολόγος μου μας είπε να μην έχουμε επαφές στο πρώτο τρίμηνο.Μετά αν η κύηση κυλάει ομαλά και αν θέλουμε πολύ προσεκτικά και ήρεμα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

Koιταξτε τι ξετριπωσααααααααααα :woohoo: :woohoo:

πριν απο τοοσους μηνες :P που ειχα στην κοιλιτσα τον αγγελο τωρα εχω αλλο νινακι και ακομα ειναι επικαιρο το θεμα.. :silly:

Για πειτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναταλι βαλεμε και μενα στην λιστα με τις...στερημενες...12φεβρουαριου ηταν η τελευταια φορα που....το ειδα και απο τοτε τιποτα...οτι και αν κανω μηδεν αποτελεσμα.... :(:(:(:(

και οχι τιποτα αλλο αλλα τα ονειρα που βλεπω δεν βοηθανε καθολου μα καθολου σας λεω ;););):P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...