Μετάβαση σε περιεχόμενο

καιγονται τα παντα.......


mikroulaxristos

Recommended Posts

Παναγιώτα μου ναι στον ant1 είναι ο αντρούλης μου...

Αφροδιτάκι μου δυστυχώς ούτε να μιλήσουμε δεν μπορούμε...:( :(

Με παίρνει πού και πού να μου πει ότι είναι καλά και μου το κλείνει..

Α!Μου λέει να δώσω και φιλιά στην κόρη του...Εμένα χεσμένη με έχει...:laugh: :laugh: :laugh:

Αυτός είναι ψύχραιμος..Εγώ αρχίζω σαν τις μαμάδες που πάνε τα παιδιά τους στον πόλεμο.."Αγάπη μου να προσέχεις..Μην κάθεσαι κοντά στη φωτιά...Φοβάμαι!!Να με παίρνεις τηλ να μου λες ότι είσαι καλά..Σ'αγαπώ!":laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα , συγχαρητηρια δωστου καποια στιγμη μολις επιστρεψει ο ανθρωπος σπιτι με το καλο, το πρωι εβλεπα αντ1 και ηταν ενας δημοσιογραφος που του ελεγε ο ανθρωπος στο στουντιο να φυγει να τον αποδεσμευσει απο το λινκ γιατι κυνδινευει και τον εβλεπα ποσο ειχε τροομαξει και εκλαιγα και εγω μαζι. πραγμαατικα ειναι ηρωας και εκεινος και ολοι οσοι πρεπει να ειναι στις φωτιες... να προσεχει να του λες και να πανε να χεστουν και τα καναλια και ολα,πανω απο ολα η ασφαλεια των συνεργειων που ειναι εκει...

ο πατερας μου εχει μιλησει με υπουργους κτλ και τους τα εχωσε πραγματικα,σκοτωθηκανε απο το τηλεφωνο... μην ακουτε αυτα που λενε οτι εδωσαν απο εχθες σημα σε ξενες δυναμεις να ερθουν για βοηθεια....σημερα το πρωι τους καλεσαν!!!!!! και μαλιστα οχι πρωι πρωι......στις 10 πουθ μιλησε ο πατερας μου δεν ειχε ερθει κανεις. ελεος πια!!! αλητες.....

αφροδιτη και εγω πειραια μενω,σε ποια περιοχη εισαι?? εγω ειμαι πανοραμα αμφιαλης στο βουνο, φαινονται ολοκαθαρα τα βουνα που καιγονται και οι φλογες.. εχω και ενα τηλεσκοπιο που κοιταω τα αστερια και το εβαλα και φαινονται τα παντα,εχω φρικαρει....μυριζει απαισια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroulaxristos αυτός ήταν ο αντρούλης μου...Και σκέψου ότι έχει πάει σε φωτιές, σεισμούς κλπ και έχει συνηθίσει...Τον άκουσες πόσο ταραγμένος ήταν ε;;;;

Φαντάσου εγώ που εκεί που τάιζα το παιδί κι έβλε΄πα τηλεόραση, τον ακούω ξαφνικά έτσι...:( :( :( Τα είδα όλα, μου κόπηκαν τα πόδια κι επειδή ήταν στον αέρα δεν μπορούσα να τον πάρω τηλ να δω πως είναι..

Και με έπαιρναν και όλοι οι φίλοι και οι γνωστοί και αντί να μου πουν τί γίνεται,ηρέμησε κλπ, με άγχωναν περισσότερο..Μου έλεγαν.."Πωπω..Άκουσα το Γιώργο..Ρε είναι καλά;;;Τον άκουσα χάλια κλπ..."

Δεν είναι ήρωας, είναι η δουλειά του και αυτό προσπαθεί να κάνει..Απλώς φαντάζομαι επειδή είναι πολύ ευαίσθητος σε θέματα παιδιών θα βοηθούσε αν κινδύνευε κάποιος...

Ο μπαμπάς σου είναι βουλευτής κοριτσάκι;;;

Να πει στους υπουργούς το τραγούδι "Καλημέρα Ελλάδα" και συγκεκριμένα τη φράση "Κύριοι Υπουργοί γαμώ τα υπουργεία σας''``....Συγγνώμη για την έκφραση, αλλά ήμαρτον.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw menw sta maniatika .eimai xamila kai den blepw alla fenonte oi kapnoi .xalia .kalutera pou den blepw ......

perish hmouna sthn douleia mou sta brilisia otan piase fwtia apenanth to bouno .mhname oloi kai koitazame aposbolomenoi .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH τωρα ειναι χειροτερα τα πραγματα στα βριλησσια σκεψου αν ξερεισ ειναι στην μονη πεντελη τωρα η φωτια και καει το προσυλιο μρνω στο στενο κοντα στα μαγκντοναλτσ και απο το μπαλκονι βλεπω την πεντελη κοριτσια μου ερχεται να ουρλιαξω απο το αγχοσ....βλεπω τα ελικοπτερα συνεχεια γινεται ενασ πανικοσ απο σειρηνεσ....:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μπεμπουλα ποσο σε καταλαβενω κοριτσακι μου.... ηρεμησε,ο αντρουλης σου ξερει απο αυτα οποτε μην ανησυχεις,καλα ειναι,τουλαχιστον τον βλεπεις οταν ειναι στον αερα. επειδη εχω μεγαλωσει με δημοσιογραφους λογω της δουλειας του μπαμπα,ναι βουλευτης ηταν,αλλα απο την προηγουμενη τετραετια σταματησε και ειναι στην κεντρικη επιτροπη της νδ και στο νομαρχιακο συμβουλιο. βαρεθηκε,κουραστηκε,τους σιχαθηκε βασικα... και σιγα σιγα θα αποσυρθει και τελειως...απλα βλεπει τα χαλια και δεν μπορει αν δεν τους τα χωσει δεκα φορες τη μερα!!! αχ πολυ το ευχαριστιεμαι!!!! τους αχρηστους! που τα ειχε τα κολοπαιδα και τα εββαζε να δουλευουν στο γραφειο του και πηραν αερα και μουυ γινανε και βουλευτες και υπουργοι τωρα... και δεν ξερουν που πανε τα 4 !!αντι να βοηθησουν τον κοσμο καθονται και δινουν συνεντευξεις ολη μερα...ευτυχως υπαρχουν και εξαιρεσεις,οπως πχ ο δημαρχος της πεντελης ο κ.δημητρης,που ειναι απιστευτος ανθρωπος..εχει κανει αγωνα ολοκληρο,πηρε ποσες υδροφορες καινουργιες,εχει οργανωσει τα παντα και ειναι με το σορτσακι και το λαστιχο και τρεχει να σβησει. αν ρωτησεις τον γιωργο θα σου πει...ειναι ο μοναδικος δημαρχος που δεν φοραει πουκαμισο και δεν βγαινει στα καναλια να μιλησει.

οσο για τον αντρα σου ξερω εγω τι λεω οτι ειναι ηρωας,δεν θα μπορουσαν πολλοι να την κανουν αυτη τη δουλεια. να εχουν τοση αντοχη και σθενος.

ειστε οκ εκει?? πεντελη δεν μενεις??? αν εχετε προβλημα ελατε πειραια ετσι???

και οποια κοπελα θελει δηλαδη,μην κανετε βλακειες και ντρεπεστε,αντε μη σας μαλωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα αν πεις στον αντρα σου να τα χωνει στους πολιτικους πηγαν να δουν τι ; να καμρωσουν το εργο τους ; να δουν τα χαλια τους ; και τωρα τι θα γινει ; θα αποζημιωσουντον κοσμο ; και όλη αυτη η εκταση που χαθηκε ; εμας ποιος θα αμς αποζημιωσει ; το οξυγονο των παιδιων μας; περναγα απο αυτα τα μερη συγκεκριμενα απο το σεσι ακιεγα να εδω θα ηθελα εν αμικρο σπιτακιμαζι εμ αυτους τους απλους ανθρωπους; ςστριβα στη γωνια καιμια πινακιδα ελεγε :πωλουνται φρεσκα αυγα !κοινο ε ; καιομως ανθρωποι αληθινοι που περναγες με το αυτοκινητο και σου ελεγαν καλημερα .Μια γιαγια ειπε :παρτε τον αντρα μου και το παιδι κου ηταν χαμενη πρωχορουσε δεν ξερω ειμαι πολυ στεναχωρημενη με όλ αυτο .Ολοι αυτοι που εχουν τα σπιτια -βιλες και εχουν μεσα πισινες γιατι δνε λεγαν παρτε νερο απο δω ; αυτοι θα ξαναχτισουν σιγουρα αλοιμονο στον κυρ-τακη στη κυρα δημητρα καισ εόλους αυτους τους χωρικους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emena o pateras mou einai pirosvestis k parolo pou exei ipsilo vathmo einai o protos pou TREXEI stis foties. I Elladitsa mas einai gia klammata, genikotera, oxi mono gia tis foties. Thimamai prin ligo kairo pou eixe piasei pali fotia eixe vgei kai eixe pei ENA ZOO ORTHIO ME KRANOS oti sti Voreia Ellada eixe vroxes, giati na exo se etoimotita ta aeroplana??? Kai to elege k den ntrepotan, k iparxoun kati antrhopoi pou trexoun stis foties sinexeia k paleuoun me tis foties, exoun erthei antimetopoi me to thanato toses fores, den tous dinoun oute epidoma epikindinis ergasias giati autos de thelei na exei se etoimotita ta elikoptera EPEIDI VREXEI!!!! (na prostheso oti den eixe riksei oute stagona)

Einai KRIMA, KRIMA, na ipoferoun tosoi aploi anthropoi kai akoma perissotero KRIMA giati kathomaste k ksanapsifisoume tous idious axristous anthropous pou olo kathontai k exoun kanei enan kolo NA.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...