Μετάβαση σε περιεχόμενο

ουρολοιμωξη


mikroulaxristos

Recommended Posts

κοριτσακια μου τι κανετε??? εχω μια ερωτηση... εχετε παθει ποτε ουρολοιμωξη??? και αν ναι,θυμαστε τι φαρμακακι σας εδωσε ο γιατρος σας??? ευχαριστω!!! φιλακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου εγω ειχα παθει περσυ ουρολοιμωξη...

ειχα παρει αντιβιωση δεν θυμαμαι την ονομασια αλλα ηταν κατι κιτρινα χαπακια... απο το πρωτο χαπι που πηρα ημοτν πολυ καλυτερα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκες μικρουλα?αρρωστησες κοριτσακι?πιες πολλα νερα,δηλ περιπου 3 λιτρα τη μερα και αυριο παρε τον γιατρο σου να σου πει,δεν μπορεις να παρεις ετσι φαρμακο,καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη!Περαστικα σου και φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ. ΠΟΛΛΑ ΝΤΟΥΣ ,ΑΛΛΑΓΗ ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ,ΑΠΕΦΕΥΓΕ ΤΑ ΣΤΕΝΑ ΡΟΥΧΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ Κ ΚΑΝΕ Κ ΠΛΥΣΗ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΠΟΛΥ. Κ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το χειροτερο μου...Αυριο θα πας τα πρωινα ουρα σε ενα μικροβιολογικο για καλλιεργεια.Αν εχει μικροβιο θα σου πουν σε 2 μερες και οταν παρεις τα αποτελεσματα θα παρεις τηλ τον γιατρο σου να σου γραψει αντιβιωση...

περαστικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΟΦΟΡΗ.ΠΟΛΥ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΚΑΙ ΦΑΓΟΥΡΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΧΑΠΙΑ.ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ.ΘΑ ΑΙΣΤΑΝΘΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ..ΠΕΡΑΣΤΚΟΥΛΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου καλησπερα και απο μενα .Αν νομιζεις οτι εχεις ουρολοιμωξη

πανε αυριο το πρωι να κανεις μια καλλιεργεια ουρων η οποια θα δειξει αν εχεις ουρολοιμωξη και αν εχεις τοτε η μικροβιολογος θα βαλει αντιβιογραμμα για να παρεις τη σωστη αντιβιωση ...

Περαστικα μικρουλα μου:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ Κ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΚ ΓΕΝΝΕΤΗΣ ΣΤΟ ΝΕΦΡΟ .

ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΥΣΤΙΤΙΔΑ Η ΠΥΕΛΟΝΕΦΡΙΤΙΔΑ Κ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΙΚΙΛΛΟΥΝ !!!

ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΛΟΙΠΟΝ !!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...