Μετάβαση σε περιεχόμενο

eimai polli eutuxismeni!!


Recommended Posts

Geia sas koritsia simera piga ston giatro mou kai eida to moraki mou eimai stin 12 ebdomada tis egkumosinis mou kai kaname tin auxeniki,koritsia exo trela8ei apo ekeini tin ora kounouse ta xerakia kai ta podarakia tou alla den eidame ti einai giati mas eixe gurismeno ton popoulini tou:laugh: den peirazei omos...Euxomai se olles tin manoules me ena pono kai stis upoloipes pou den einai me to kalo..Einai 8auma auto pou zoume...Sas euxaristo pou me akousate i8ela na moirasto tin xara mou mazi sas!Filia pollaaaaa...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνονοματη μου,νασαι καλα κι εσυ και το μωρακι σου!!!αντε και στα δικα μας!!!χαρηκα πολυ για σενα κι ας μην σε ξερω!ολο τετοια να ακουμε.ευχομαι οτι καλυτερο:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ Η ΕΥΧΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ Ν'ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ:) ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARGIROULA μου συγχαρητηρια :woohoo: :laugh: να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και να σου πανε ολα καλα κοπελα μου μεχρι το μικρουλι να φτασει στην αγκαλια σου :P:kiss: :kiss: :kiss:

εχεις πολλα δικια να εισαι χαζομαμα και να χαμογελας συνεχεια :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΕΜΑΤΗ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.ΜΑΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΟΛΕΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

ΜΑΚΑΡΙ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ευχαριστα νεα αυτα αντε με το καλο να δειτε στο επομενο αν γινεται και το φυλλο του μωρου σας και μακαρι ολες εμεις που προσπαθουμε να αποκτησουμε ειτε για δευτερη ειτε για πρωτη φορα μπεμπαι συντομα τα νεα να ναι καλαααααααααααααααα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταπληκτικό συναίσθημα

να βλέπεις το σποράκι σου

υγείεστατο κ ζωηρό!!!!!!!!!!!!

Μόνο χαρές σας εύχομαι

και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου...

Είναι μοναδική!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!Να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ συντομα να αγκαλιασεις ενα γερο μωρακι....Πραγματικα ειναι ενα θαυμα ολο αυτο για καθε κοπελα...Με το καλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σου γλυκειά μου!!

Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μικρό σου θαυματάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...