Μετάβαση σε περιεχόμενο

Filicine


marinax

Recommended Posts

ενω ειχα μια παλλινδρομη κυηση τον περασμενο Ιουλιο και περιμενω ακομα τον γιατρο για να μας πει τα αποτελεσματα των εξετασεων,συνεχιζω να παιρνω καθημερινα το filicine...αυτος δεν μου ειπε κατι συγκεκριμενα-να το παρω ή οχι-,απλα το συνεχιζω προληπτικα...τι λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ!!ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ !!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΚΟ ΦΑΡΜΑΚΟ!!ΒΕΒΑΙΑ ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να το πέρνεις αν είναι να αρχισεις ξανα προσπάθειες. και εγω είχα μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη στον 5ο μήνα γιατι δεν πήρα προληπτικα φολικό.Τωρα ο ειδικος προγεννετικου μου το έδωσε και θα προσπάθησω μετα απ ο 1χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ξερω και εγω γιατι δεν μου το έδινε...Επεσα σε περίπτωση και μετά απ οαυτό πήγα σε αλλους 2 και δεν το δίνουν μου είπαν γιατι είναι μελέτες και οι έλληνες γιατροι δεν το δεχονται. Όταν πήγα σε αυτόν το προγεννετικού μου είπε ειναι αυτοκτονια να μην πέρνεις φιλικό.Να σημειωσω κοριτσια ο γιατρος μου ήξερε ότι θήλαζα τον μπέμπη και ότι λόγω αλλεργιας που είχε ό μπεμπης στο αγελαδινο γάλα έκανα διαιτα 7 μήνες. Ενα μήνα πριν μεινω έγκυος έκανα υπέρηχο και τον ρώτησα και μου είπε προχώρα...ούτε ασβέστιο δεν έπερνα..Που πήγαινα και εγώ η χαζή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδικά το φυλικό οξύ είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ σε μια εγκυμοσύνη. Ασχετοσ μαρκασ του σκευασματοσ. Ελλειψη του οδυγεί σε αποβολές κλπ. Αλλιώς μπορείς να τρωσ τρεισ μπανανες ημερησίωσ χαχαχα- χωρίσ πλακα είναι πολύ πλουσιεςσ σε φυλλικο οξύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...