Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυξημένη χοριακή και αιμορραγία..


Recommended Posts

Κορίτσια καλό μεσημέρι..με χοριακή σημερινή 30.000 και αιμορραγία ήπια χωρίς πόνους, υπάρχει περίπτωση βιοχημικής εγκυμοσύνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω... αλλα πρεπει να μιλησεις με το γιατρο σου... εισαι εγκυος ε? ποσων βδομαδων?

βαλε το σε ιστοσελιδα του google και γραψε ως τιτλο ΤΙΜΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ...

ποσων εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι εγώ. Μη ρωτάς εμάς. Τρέχα στο γιατρό σου. Μπορεί να είναι κανονική εγκυμοσύνη και να έχεις περίοδο, συμβαίνει σε πολλές περιπτώσεις. Τρέχα στο γιατρό, να μάθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαι έγκυος εγώ, μια ξαδέρφη μου και πριν πάρει την χοριακή τις είπε ότι μάλλον πρόκειται για βιοχημική εγκυμοσύνη..όμως η χοριακή είναι 30.000!!! Θα μιλήσει μαζί του το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή μου δεν μπορώ να βοηθήσω άσε που μέχρι πριν από μερικά λεπτά δεν ήξερα τι είναι η βιοχημική εγκυμοσύνη!!!!

Απ΄όσο διάβασα όμως από άλλο φόρουμ αν έχεις καθυστέρηση και θετικό τεστ εγκυμοσύνης και μετά απο 2-3 ημέρες αδιαθετήσεις τοτε εχεις βιοχημική εγκυμοσύνη!!!

Τι να πω, αρμόδιος για τέτοιου είδους ερωτήσεις είναι πάντα ο γιατρός!!

Εγώ ΄σου εύχομαι να είσαι πάλι σύντομα έγκυος. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν εκανα εγω χοριακη ηταν 918 και ημουν 4 βδομαδων. μια αλλη κοπελλα 320 καπου εκει και ηταν και αυτη 4 βδομαδων. οταν ειναι 3 ψηφια καπου εκει ειναι... ξερω πως η χοριακη αυξανεται δραματικα μερα με τη μερα οποτε φανταζομαι πως ειναι εγκυος τοτε με τετοιο αριθμο...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΟ ΛΕΩ! παρτε τηλ τον γιατρο το συντομοτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...