Μετάβαση σε περιεχόμενο

γιατρος χασιακος....


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.. καλα ειστε?? θα ηθελα να ρωτησω μηπως καποια απο εσας γνωριζει η εχει γιατρο τον χασιακο???μου τον προτειναν αλλα συγχρωνος ακουω κ διαφορα...για ατελειωτες ωρες αναμονης κ αλλα τρελα....οποια γνωριζει κατι ας μου πει... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asteria mou mou geia sou. ego gennhsa to noembrio kai exo to xasiako... i ores anamonis alitheuoun alla aksizei.. ego meta tin empeiria toketo den ton allazo me tipota.. einai super o antropos foberos.. kai des to ki apo tin alli exei apisteuto kosmo (asthenis) kai gi auto perimeneis ora. an den itane kalos den tha pigainane oloi ekei. :) exo ki alles files mou pou gennisane prosfata kai oles sto xasiako kai oles to idio lene. den ton allazoune me tipota.

filakia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι , τον ξερω τον χασιακο

εχει κανει μια επεμβαση η μανα μου σε αυτον

και τον εχουν ως μαιευτηρα 2 συναδελφοι μου

ειναι πολυ καλως λενε - οντως πρεπει να περιμενεις πολυ

ειναι αρκετα ακριβως ειχα μαθει οταν ρωταγα - τωρα δεν κερω περισσοτερα για να σου πω τιμες.

και η μανα δεν ξαναπηγε σε αυτον πλην της επεμβασης

αλλα ολοι λενε οτι ειναι παρα πολυ καλως

τωρα τι να σου πω αυτα ειναι και προσωπικα

πηγαινε δες τον - να μιλησετε αρχικα - να δεις αν σου κανει αρχικα σαν ανθρωπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον χασιακο τον ειχε η αδερφη της φιλης μου και στα δυο της παιδια οπως επισης και μια φιλη μου η οποια ειναι αναισθησιολογος που σημαινει οτι ηξερε που πηγε .Η αναμονη ειναι πολυ μεγαλη και αναλαμβανει εγκυμονουσες .Το καλο ειναι οτι ειναι στο Αραεταιειο το οποιοε ιανι δημοσιο νοσοκομειο και δνε πληρωνεις παρα μονο το γιατρο και αν θελεις αν εχει ακι το μωρο μαζι δηλαδη α πας σε μονοκλινο αν και εφοσον υπαρχει διαθεσιμο δωματιο .Η φιλη μου στο νοσοκομειο του εδβωσε 500 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΑΝΙΑ ΜΟΥ... ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ... Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΞΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ Κ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.. ΟΥΤΕ Κ Ο ΧΑΣΙΑΚΟΣ ΤΟΥΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ.Α.. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ 1500 ΕΥΡΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...