Μετάβαση σε περιεχόμενο

ZHTAW BOHTHEIA


Recommended Posts

TO KANAME ME TIN KOPELA M XWRIS PROFAKTIKO POLI LIGO..ISA POU MPIKA..EIXA BGALEI PROSPERMATIKA IGRA...AUTO EGINE 2 MERES PRIN APO TIN IMERMOMINIA POU ADIATHETEI KANONIKA...KANAME EPISIS MPANIA MEXRI TELEUTAIA STIGMI POU PERIMENE NA ADIATHETISEI.. EINAI DINATON NA EXEI MEINEI EGKIOS..? DEN EXEI ADIATHETISEI AKOMA SINITHWS ADIATHETEI STIS 5 ALLA EGO THIMAMAI NA EXEI ADIATHETISEI K STIS 9 K 10 TOU MINA..AMA MPOREITE NA ME BOITHISETE KANTE TO K SAS EUXARISTO POLI ALLA EIMASTE PAIDIA 20 ETWN NA KSERETE...

SAS EUXARISTW POLI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπαρχει καμια περιπτωση κατα την αποψη μου ναναι εγκυος.-

πρεπει να τελειωσεις μεσα φιλε μου για να συμβει αυτο.1/1000000 να τυχει απο τα προσπερματικα υγρα...σχεδον αδυνατον δηλαδη...μη μασας ολα καλα!!!και να προσεχετε,κυκλοφορουν και αρρωστιες ,δεν ειναι μονο οι εγκυμοσυνες...εμπιστοσυνη σε κανενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!

Και εγώ δεν πιστεύω πως τίθεται θέμα εγκυμοσύνης....

Από την στιγμή που δεν τελείωσες μέσα, όπως λέει και η φίλη μας η Αργυρώ, δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες να έμεινε έγκυος και ειδικά τη στιγμή που περίμενε μετά από 2-3 μέρες να αδιαθετήσει.

Η καθυστέρηση που έχει μπορεί να είναι επειδή όπως μας είπες πηγαίνατε για μπάνιο μέχρι και την τελευταία στιγμή. Το πάθαινα και εγώ αρκετές φορές να μου καθυστερήσει λόγω θάλασσας ή λόγω ΣΕΞ. Και το σεξ μου την καθυστερούσε λίγο την περίοδο. Εάν έκανα μέχρι να αδιαθετήσω καθυστερούσε 2-3 μέρες.

Μην αγχώνεσαι, απλά πρόσεχε και για την εγκυμοσύνη και για τις ασθένειες που κυκλοφορούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...