Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ευχαριστα να λεμε!!!


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 129
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!

Το ευχάριστο είναι ότι είναι Πέμπτη και σε λίγο ξεκινάει το ΣΚ!!!

Επίσης ευχάριστο είναι ότι την Κυριακή αλλάζει η ώρα και θα κερδίσουμε μία ώρα ύπνο!!!

Τέλος, θα έρθει η βαφτιστήρα μου αύριο από Μύκονο κι έχω να τη δω πολύυυυυ καιρό!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ 1: ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ 2: Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΡΟΥΦΟ-ΦΙΛΗΣΑ (ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ)ΤΑ 2 ΜΟΥ ΑΝΙΨΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!! (ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΑΓΟΥΛΑΑΑΑΚΙΑΑΑΑ)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ 3: ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΧΩ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ 4:ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΕΣΠΡΕΣΣΑΚΙ ΜΟΥΡΛΙΑ !!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ 5: ΛΕΓΑΜΕ ΜΑΛΑΚΙΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ 6: ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΗΣ ΠΕΠΙΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΜΥΚΟΝΟ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΥΥΥΩΩΩΩΩ!!!! (ΧΕΧΕ)

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑ

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΑΑΑΑΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΣΚΑΑΑΑΑΑΑΣΩΩΩΩΩΩΩ????? ???????? ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως είπαν και οι προλαλήσασες … σήμερα είναι ΠροΠαρασκευή!!!

Σήμερα τραγουδά σε ένα τοπικό κέντρο ο Λούκας με την Παπαρίζου!!! Να πάμε να πάμε!

Και 2 ατάκες:

Η νέα ατάκα αντί του «τα πάντα όλα» … «τα κοάλα τίποτα»

Πώς χτίζεται ένας οίκος ανοχής? – Πετρούλα Πετρούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Όπως είπαν και οι προλαλήσασες … σήμερα είναι ΠροΠαρασκευή!!!

Σήμερα τραγουδά σε ένα τοπικό κέντρο ο Λούκας με την Παπαρίζου!!! Να πάμε να πάμε!

Και 2 ατάκες:

Η νέα ατάκα αντί του «τα πάντα όλα» … «τα κοάλα τίποτα»

Πώς χτίζεται ένας οίκος ανοχής? – Πετρούλα Πετρούλα

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!! Με την Πετρούλα το ήξερα, τα κοάλα μου άρεσαν πολύ!!!!!!!!

Πού μένεις και τραγουδάνε αυτοί;;;;; ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και απο μενα!!!ειμαι στην 12η εβδομαδα και κατι ημερων παω για αυχενικη διαφανεια!!!λετε να δουμε το ....."πιπι"!!!!! αγορακι η κοριτσακι:))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα

το δικό μας ευχάριστο είναι οτι σήμερα ήταν η πρώτη νύχτα του μήνα μας μεε τα νινάκια μας που δεν ξύπνησαν απο τους βρωμοκολικούς

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini έγραψε:

πεπιτα θελω κι εγω να γνωρισω το βαφτιστηρι σου!!!

Ζήλια, ζήλια!!!! Και μάλιστα είναι και μισή ρωσίδα, οπότε έχουμε και άκρες για Αγία Πετρούπολη!!!!!! Ζηλέψτε κι άλλο!!!!!

yolle, εγώ πήγα 13η εβδομάδα και δεν μου είπανε! μάλλον τυχαίνει, αν ευνοεί η στάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα! Θέλω και εγώ να καταθέσω όσα ευχάριστα έχω:

1. Αύριο θα πάω στον γυναικολόγο να δει τον σάκο πάλι (τη Δευτέρα ίσα που είδα μια μικρή φακή, ήταν πολύ νωρίς 3,5 εβδομάδες) και θα μου πει αν είναι ένα ή δυο με βεβαιότητα.

2. Ο άντρας μου δουλεύει στη Γερμανία και έρχεται κάθε Παρασευή για το ΣΚ οπότε αύριο στις 23.00 προσγειώνεται!!!

3. Το Σάββατο το βράδυ έχουμε τραπέζι τους γονείς μας για να τους ανακοινώσουμε τα ευχάριστα νέα!!!

4. Αν όλα είναι καλά αύριο στο γιατρό και μας δώσει την έγκρισή του την Τετάρτη φεύγουμε για 5 ημέρες και πάμε Λισαβόνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΆ σκέφτηκα να γράψω ότι ''δεν παίζει ούτε ένα ευχάριστο''...και ξαφνικά μου ρθε στο μυαλό η λέξη ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ!

ΖΩ, αναπνέω, βλέπω, αισθάνομαι, η οικογένειά μου είναι καλά...ε τότε ΑΚΥΡΟ!ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ειναι οτι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ το ΘΕΟ που ΖΩ έστω άλλη μια μέρα! :)

Τωρα αν αναλογιστώ ότι σήμερα πεθαίνουν παιδάκια...γίνονται πόλεμοι, υπάρχουν άρρωστοι που υποφέρουν...και και και και ατέλειωτος κατάλογος μελαγχολώ ξανά...και τι να σκεφτώ....? ΜΕΛΑΓΧΟΛΩ, απλά ΜΕΛΑΓΧΟΛΩ και στεναχωριέμαι.... :blink::(

ΤΩΡΑ που είπα για πολεμους : Καλέ μήπως ξέρετε το τηλεφωνο του Ομπαμα να τον συγχαρώ για το ΝΟΜΠΕΛ ΕΙΡΗΝΗΣ???????????? ΩΩΩΩΩΩΩΧΧΧ ΘΕΕ μουυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Κ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΠΕΡΑΝΤΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΑΠΛΑ Κ ΚΑΚΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

ΑΚΟΜΑ Κ ΗΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΟΥΤΕ

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΡΙΧΝΟΥΝ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΡΚΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ

ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΒ ΖΩΗ ΟΥΤΕ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΙΖΕΡΙΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ

(ΕΧΘΡΟΥΣ)ΝΑ ΣΚΑΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τελεια η ιδεα γιαυτο το ποστακι!!!! ευχαριστα να λεμε ΜΟΝΟ!!!!! γιατι χανομαστε!!! χιχιχιχιχιχιχιι στη τελικη την υγεια μας την εχουμε αφου ημαστε εδω και γραφουμε, να παρακαλμε τον Θεουλη να μας εχει καλα και εμας,την οικογενεια μας και τους ανθρωπους ολου του κοσμου και ολα θα γινουν!!! ειναι σιγουροοοο!!!!!!! καθομουν περυσι ολο το χειμωνα και αγχωνομουν για το ποτε θα μεινω εγκυος,περασε μια ολοκληρη χρονια και το μονο που εχω να θυμαμαι ειναι τα τεστ εγκυμοσυνης,τα τεστ ωορηξιας, μετρηματα ημερων, θερμοκρασιες και ολα τα συναφη!!! και αυτο που καταλαβα ηταν οτι εχασα την ουσια!!!!! βγεναμε με το θηριο μου και εγω επειδη ημουν σε καλη μερα, αντι να περασω καλα εξω σκεφτομουν ποτε θα γυρισουμε σπιτι μη περασουν πολλες ωρες και χασω την ωορηξια!!!!!!!! μολις καταλαβα το καλοκαιρι τι χαζη ημουν, δεν εχω ξαναασχοληθει ουτε με ωορηξιες ουτε με τιποτα!!!!!!! ευχαριστιεμαι τη ζωουλα μου, προσεχω το σπιτακι μου,τον αντρουλη μου,την οικογενεια μου,τους φιλους μου και οτι ειναι να'ρθει θε να ρθει αλλιως θα προσπερασει!!!!! που λεγαν και οι παλιοι... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker έγραψε:

καλησπέρα

το δικό μας ευχάριστο είναι οτι σήμερα ήταν η πρώτη νύχτα του μήνα μας μεε τα νινάκια μας που δεν ξύπνησαν απο τους βρωμοκολικούς

φιλακια σε ολες

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Αυτο κι αν ειναι ευχαριστο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεπιτα, αντε βρε τωρα τα λες ολα... με την μιση ρωσσιδα κτλ....!!!

yolle εμενα μου ειπανε το φυλο στην αυχενικη...βεβαια η ουσια ειναι να ειναι καλα το μωρακι...πανω απ'ολα!!!

mdion τα νεα σου ολα ειναι σουπερ ευχαριστα! με το καλο ολα να πανε καλα και να μπορεσεις να πας ταξιδακι! να προσεχεις ομως ε???

zaxarenia μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μου φαινεται πως πηρες το βραβειο ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΑΣ (μιας και αναφερες τον ομπαμα με το βραβειο ειρηνης...)...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

μασρορακι μου μπραβο!!! ετσι μπραβο! τετοια "ν'ακουμε"!!!

mikroulaxristos μου καλως ηλθες στην ευχαριστη παρεουλα μας!!!

οσο για μενα, η κατασταση μου καλυτερευει(μιας και ειχα κατι...προβληματακια με την εκγυμοσυνη)... τωρα ειμαι καλυτερα(οχι εντελως) αλλα σχεση εχει οτι προοδευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,συγνώμη αλλά θα γίνω λίγο άκυρη :blush:

Δεν θέλω να πω κάτι συγκεκριμένο...

Θέλω απλά να πω πως είμαι ευτυχισμένη!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίνι μου,κι εγώ αυτό σκέφτομαι! :laugh:

Έχω το μωράκι μου,περιμένω ένα ακόμη ζουζούνι,είμαστε όλοι υγιείς...Όλα τα υπόλοιπα ξεπερνιούνται! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

haroullini μου καλως σας βρηκα!!!!!!! ευχομαι να βρισκουμε καθε μερα ενα εκατομυριο λογους για να ημαστε ευτυχισμενες!!!!!! ακομα και χωρις λογο!!! οπως το νελακι μας!!!!!!! α εγω εχω λογο να ειμαι χαρουμενη!!!!! απο τα υγρα μου καταλαβα οτι πρεπει να ειμαι σε φαση ωορηξιας και αυτες τις μερες εκανα κατι τρελιτσες αγκαλιτσες !!!!!! χιχιιχχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini έγραψε:

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

ναι, γιατι?[/quote:1s5wwsgq]

Γιατί σε βλέπω στο φόρουμ πρωινιάτικα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααα!!!!!!!!

ξεκινα το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...