Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΣΤΙΣ 3.ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 21.45 ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ο ΑΓΓΕΛΛΟΣ ΜΟΥ!!!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΕΣΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ ΠΟΛΥ ΨΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΥΕΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕ ΤΕΧΝΙΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ!!!!!! ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΕΣΣΑΡΙΚΙ. ΕΜΕΙΝΑ ΜΕΣΑ 4 ΒΡΑΔΙΑ. ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ !!!

ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ...:angry:

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙΕΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ !!!;)

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ

Λ Ε Π Τ Ο Μ Ε Ρ Ε Ι Ε Σ ! ! !:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κούκλα μου κι ό,τι ποθείς να το πάθει ο γιόκας σου! Να είναι πάντοτε γερός κι ευτυχισμένος! Περιμένουμε αναλυτικά την εμπειρία σου! Καλή σου λοχεία! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο γιόκας σου, καλή μου!!!

Αλλά θα συμφωνήσω με τη juliax...

Μας αρέσουν οι λεπτομέρειες σε τέτοια θέματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κοπέλα μου! Ότι επιθυμείτε! Υγεία πάνω απ'όλα! Ταλαιπωρήθηκες αρκετά και τελικά πέρασες και τις 2 γέννες κατά καποιο τρόπο! Και μια κοπέλα στο δωμάτιο που ήμουν εγώ έτσι ήταν! Ταλαιπωρήθηκε πόσες ώρες, και τελικά σκάλωνε το κεφάλι του μωρού στην λεκάνη της και δεν έβγαινε! Και τελικά έκανε καισαρική!

Το καλό είναι ότι έχεις το μωράκι σου αγκαλιά κι ότι κι αν έγινε περνά σε 2η μοίρα!

Καλή λοχεία και σε σένα! Και πάλι να σου ζήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...