Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου, δεν ξέρω αν το έχετε καταλάβει, αλλά επειδή είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη, διαβάζω πολύ... Βρηκά λοιπόν το παρακάτω άρθρο που το βρήκα πολύ χρήσιμο για το μήνα που βρισκόμαστε και μετά!  https://syllas.gr/εγκυμοσυνη/εγκυμοσύνη-3ο-τρίμηνο/
    • Όσο για τη ζέστη... ΚΑΘΌΛΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΎΩ!!! Πρήζονται και τα άκρα μου βρε κορίτσια!!! Αλλά δεν μπορώ να σταματήσω να πίνω νερό! Διψάω πάρα πολύ με αυτές τις θερμοκρασίες... Κι αφού εχθές ήταν μια χαρά οι εξετάσεις μου, τότε κάνω απλά κατακράτηση!!! Να σημειώσω ότι δε χρησιμοποιώ αλάτι. Σχεδόν καθόλου, πουθενά!!! Βοήθεια μας!!!
    • Εμένα με παρακολουθεί απο τα 19 μου αλλά είναι πολλά χρόνια φίλος με το μπαμπά μου και παρακολουθεί πάρα πολλά χρόνια και τη 2η μητέρα μου! 
    • Αχ δύσκολη η ζεστη εγω ειπα να πάω θάλασσα αλλά τελικά το άφησα για το απόγευμα λόγο φουλ ζέστης  ειναι ελαφριά πονακια περιόδου ; Εμένα με έπιασε πριν λιγες μερες έτσι πονακια για μερικές ώρες περιόδου χαμηλά και εκείνη την μέρα ξάπλωσα δεν έκανα τίποτα όλη μετά καναπε τηλεόραση εστειλα και το παιδί για μερικές ώρες με τον μπαμπά της στην δουλειά του να την κρατήσει και μετά μου πέρασαν από 2-3 ώρες ήμουν κομπλέ αλλά δεν σηκώθηκα από τον καναπε εκείνη την μερα δεν έκανα τίποτα  δοκιμασες να κανείς ένα ντουζ να χαλαρώσεις ;
    • Εεε ναι και εγω δεν ξέρω αν θα τον σταματήσω οριστικά για την γεννά του ειπα μόνο τώρα για το μετά θα αποφασίσω αργότερα ποιον θα έχω εσυ τον έχεις και χρόνια τον γιατρό αυτον( αν κατάλαβα καλά ) εγω πάλι με αυτόν αρχισα επισκέψεις λίγο πριν μεινω εγκυος στο πρώτο.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...