Μετάβαση σε περιεχόμενο

help!


vicky30

Recommended Posts

kalhspera sas,

exw 3 meres kathisterish stis 4/7 gia thn akrivia to mono poy eida to prwi htan mia kafe kilida kai nomiza oti tha exw periodo kanonika perasan 2 24wra kai tpt, epishs exw ena priximo sthn kilia kai prin mia vdomada fagoura sto stithos alla oxi priximo oute kan to priximo pou exw otan perimenw periodo.

exw stathero kuklo 28 hmerwn xwris gunaikologika provlhmata.

na arxisw na upopteuomai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρχισε να υποπτεύεσαι, μόνο και μόνο επειδή έχεις σταθερό κύκλο, αλλά η καθυστέρηση που έχεις είναι πάρα πολύ μικρή, και τα συμπτώματα ελάχιστα.

Επίσης, τώρα είμαστε στον 8ο μήνα όχι στον 7ο! :P

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος, αλλά νομίζω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς για να ενθουσιάζεσαι. Κάνε καμιά χοριακή κι όλα θα αποκαλυφθούν!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den aithousiazomai ....

den eimai pantremenh exw mia makroxronia sxesh 2,5etwn kai pote den xana eixa kathisterish

hlikiaka kai psixologika eimai kath ola etoimh

alla den xerw an einai eutixes to gegonos kai apo tis duo pleures

nai 4/8 eixa kafe kilida aimatos

eimai apo tis periptoseis pou thelw na mou erthei h periodos.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σου ελεγα να κανεις μια χωριακη την δευτερα αν παλι δεν μπορεις να περιμενεις μπορεις να πας και αυριο το πρωι,επειδη εχεις σταθερο κυκλο πιστευω να δειξει

ευχομαι οτι επιθυμεις

θα περιμενουμε νεα σου:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχως δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο απο το να περιμένεις για να μάθεις. Και τεστάκι να πάρεις πιστεψε με δεν θα ηρεμήσεις. είναι αρκετα αναξιόπιστα.

Αν και τα συμπτωματα που περιγράφεις δεν είναι αρκετά για υποδηλώσουν μια εγκυμοσύνη.

Σου εύχομαι ΟΤΙ θελήσεις κοριτσάκι μου, αυτο να έχεις.;)

και αν είναι θετικό, εφόσον είσαι έτοιμη , μη κολλάς πουθενα και εμείς οι φιλενάδες σου στο μαμμυ θα σε στηρίξουμε. Ενα μπεμπε είναι ευλογία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και ειμαι καμμενη απο τα τεστ στη θεση σου θα εκανα ενα για να εχω μια αμεση απαντηση ειδικα αν ηταν κατι οπως στην περιπτωση σου που δε θα το περιμεναμε και οι δυο.

ευχομαι να εχεις τα νεα που επιθυμεις καταβαθως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...