Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΤΡΩΣΗ (ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ)


Ηλέκτρα

Recommended Posts

ΕΙΔΑ ΤΥΧΑΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΤΟ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΡΙΞΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ!!

ΟΣΟ ΒΛΕΠΩ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΕΡΑΚΙ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw k an epatha sok.Eixa dei poio palia ena poio analytiko video pou h ektrwsh ginotan me yperhxo.

Htan sygklonistiko,otan o giatros evaze ta ergaleia k phgaine na kanei kako sto mwro auto kouniotan!To ti klama exw riksei de legetai!

Aparadekto na rixnoun mwrakia.Akomh perisotero otan einai 2 mhnwn evryo!

As pairnoun profylakseis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΒΙΝΤΕΟ, ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ.....

ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ? ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re koritsia sas parakalw vgalte to video!!!!:( an einai dinaton!!

etooimi na lipothimisw eimai!!:silly:

profilakseis oses den theloun mwro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry:

ax den antexw!!den einai kalo omws yparxoun eggies ginaikes!!!

MHN to deite oses eiste egkies!!!kai oses kanan ektrwsh opws leei to video!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΠΟΝΑΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ.ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ 1 ΜΩΡΟ,ΤΑΛΑΙΠΟΡΟΥΝΤΑΙ,ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΜΑΡΤΟΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ... ΤΙ ΠΛΗΓΕΣ ΑΝΟΙΓΕΤΕ...?

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ... ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΝΑΓΚΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΒΙΟΠΟΡΙΣΤΙΚΟΥΣ...

ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΘΕΤΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ

- ΚΑΛΕ ΜΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ??? ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ , ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ...

ΟΜΩΣ Ο ΘΕΟΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ...

ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ 2 ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ...

ΧΑΛΙΑ ΕΓΙΝΑ !

:( ΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΘΥΜΗΣΑΤΕ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ Ο ΘΕΟΣ ΑΣ

ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΚΑΚΟ

ΑΧ ΤΑΡΑΧΤΗΚΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ

ΤΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ

ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ...

ΚΑΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΣΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ.

ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ .

ΑΛΛΕΣ ΤΑ ΓΕΝΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝΕ Κ ΤΑ ΚΑΚΟΠΟΙΟΥΝΕ ΚΑΙ ΛΕΣ ... ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ??? ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ 6 ΚΑΙ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΖΗΤΙΑΝΙΑ , ΑΣΕ ΤΟ ΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f έγραψε:

Einai apla na pragmata nomizw!PROFYLAKSH!Valte ena spiral vre aderfe krataei k mhnes...

Dld ti epeidh kapoia thelei na kanei ti zwh ths prepei na rixnei paidia?!As prosexe!

Sygnwmh kiollas...

etsi einai eleni!opws ta les!koritsia gia thema ygeias kai an sto pei o giatros oti prepei ekeino einai allo thema!!!!!

alla oxi na min theleis paidi kai apla gia apolaush!!!!

na les den peirazei as kanw kai ama piasw paidi yparxoun kai oi ektrwseis!!!!!

an einai dinaton!:angry:

einai kathara fonos!!!!!!!!!

o Theos na mas filaei!kai otan erthoun ta sporakia mas na einai ygiestata!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλεκτρακι ηταν λιγο παρορμητικη η κινηση σου να το βαλεισ σε αυτο το site ομως δεν πειραζει , ολα καλα . Μεσα στη ζωη ειναι ολα , απλα η φαση μας τωρα ειναι περιεργη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΑΓΓΕΛΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prosfata milaga me mia gynaika apo Roumania gia to thema auto.

Auth h gynaika eixe meinei 5 fores egkyos thn epoxh tou Ksaouseskou pou phgaines fylakh an ekanes ektrwsh!!!!Pantremenh na ypogramisw me alla 4 paidia!

Opote katalavainete oti na kaneis ektwsh se nosokomeio tote den yphrxe perisptwsh.

Ta 4 ta evgale mia maia...k to 5o to erikse 4 1/2 hnwn egkyos!Den efeuge k 4 fores ekanan th diadikasia!Phge na pethanei kiollas apo molynsh epeidh h maia de th katharise kala!

Mou ta elege kiollas k de drepotan!Evala ta klammata me autes tis leptomereies ths!To tis ths eipa de legaite.

Mou thimises ath th syzhth antidrw gi auto antidrw etsi!Tsantizomai apisteuta me to pou to thymamai.

Esy de ftais,mesa sth zwh einai ola.K ta kaka k ta kala.

Dystyxws yparxoun k gynaikes pou kanoun ektrwseis.

Egw twra vlepw ta mpempakia mou k skeftomai:MA EINAI DYNATON NA SKOTWNOUN TETOIA AKSIOLATREUTA PLASMATAKIA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα 8α πρεπει να εισαι τουλαχιστον κτηνος για να θελεις να κανεις κατι τετοιο.Εννοειται !!!

απλα υπαρχουν και εξαιρεσεις , αυτο λεω !

δεν μιλουσα για το αντε να κανουμε κ αντε το στελνουμε Ημαρτον...προς Θεου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΕΚΤΡΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!!!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΥΤΕ ΜΩΡΟ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΟ ΔΩ ΟΛΟ. ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΞΕΡΙΖΩΝΕΙΣ ΤΗ ΜΗΤΡΑ!ΚΛΑΙΩ

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΔΕΙΤΕ Κ ΝΑ ΚΑΤΕΥΝΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω μείνει άφωνη!

Ηταν συγκλονιστικό! Ομως πράγματι υπάρχουν περιπτώσεις που δεν γίνεται αλλιώς... Οπως στη δική μου, που ήταν εξωμήτρια (μου συνέβει 2 φορές παρακαλώ). Κλαίω κάθε φορά γιατί σκέφτομαι ότι τα μωράκια μου δεν είχαν ποτέ την ευκαιρία... Τώρα είμαι ακόμα πιο χάλια γιατί συνειδητοποιώ ότι πρέπει να το κατάλαβαν κιόλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

μα 8α πρεπει να εισαι τουλαχιστον κτηνος για να θελεις να κανεις κατι τετοιο.Εννοειται !!!

απλα υπαρχουν και εξαιρεσεις , αυτο λεω !

δεν μιλουσα για το αντε να κανουμε κ αντε το στελνουμε Ημαρτον...προς Θεου...

ΣΥΝΦΩΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΧΙ ΚΤΗΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΑΝΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ, ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ 1-2 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ...

ΚΑΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΣΠΑΝΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ.

ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΜΕΓΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ .

ΑΛΛΕΣ ΤΑ ΓΕΝΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝΕ Κ ΤΑ ΚΑΚΟΠΟΙΟΥΝΕ ΚΑΙ ΛΕΣ ... ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ??? ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ 6 ΚΑΙ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΖΗΤΙΑΝΙΑ , ΑΣΕ ΤΟ ΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ...

Gi auto anefera ta spiral!Epeidh k ta profylaktika spane.

An twra kapoia nomizei pws otan gennhthei to mwro ths tha to spaei sto ksylo ok na kanei ektrwsh.Pisteuw pws mia gynaika gia na kakometaxeirizetai to idio ths to paidi prepei na einai psyxasthenhs k kyriolektika zwo!Alla ti lew...ta zwa exoun to aisthima ths mhtrothtras poio poly apo emas tous anthrwpous.

Alla k pali kopela mou yparxei k h yiothesia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν πρόλαβα να το δω το βίντεο, γιατί όταν είδα το post, μόλις είχα φάει κι είπα να το δω αργότερα. Τώρα είδα ότι το βγάλατε, καλύτερα νομίζω.

Σίγουρα υπάρχουν περιπτώσεις που μια γυναίκα αναγκάζεται να κάνει έκτρωση, αλλά οι περισσότερες κάνουν είτε επειδή δε θέλουν παιδιά, είτε επειδή έχουν άλλα παιδιά και νομίζουν ότι ένα ακόμα παιδί θα τους ρίξει το βιοτικό επίπεδο, κάτι που για μένα είναι α-πα-ρά-δε-κτο!

Η πρώην συννυφάδα μου έμεινε έγκυος εκτός γάμου, όταν απλά τα είχαν, χωρίς καμία σκέψη για γάμο. Πήγε να το ρίξει, μπήκε κανονικά μέσα στο χειρουργείο, δεν ξέρουμε τι έγινε, πάντως είπε ότι η έκτρωση απέτυχε!!!!!!!!! Αν είναι δυνατόν!!!!!!!!! Προφανώς έκανε θέατρο για να τον τυλίξει. Το γέννησε και τώρα είναι 6 χρονών κούκλα και λίγο μετά ξανάμεινε έγκυος και πήγε και το έριξε, γιατί είπε δεν ήταν έτοιμη και για δεύτερο παιδί. Δεν της χρειαζόταν τώρα, τον είχε δέσει το γάιδαρο, οπότε γιατί να φορτωθεί κι άλλο μπελά στην πλάτη της; Η πεθερά μου έπαθε σοκ, γιατί είναι κατά των εκτρώσεων, και η ίδια είχε ορκιστεί να μην κάνει ποτέ, και της είπε ότι άμα δεν το ήθελε, ας το έδινε σ' αυτήν να το μεγαλώσει. Φυσικά κι αυτή και όλοι το έμαθαν μετά που έγινε. Τελικά χώρισαν και η μικρή μένει με τη μάνα που την παρατάει από δω κι από κει, γιατί της είναι φόρτωμα.

Αντίθετα, μια φίλη μου είναι τώρα 4 μηνών νομίζω, και της είπε ο γιατρός ότι υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να έχει το παιδί σύνδρομο down, κι ότι καλό θα ήταν να κάνει αμνιοπαρακέντηση για να μάθει σίγουρα. Επειδή όμως με την εξέταση αυτή υπάρχει μια μικροσκοπική πιθανότητα να χάσει το παιδί, κι επειδή ό,τι και να έχει δεν πρόκειται να το ρίξει, δεν έκανε την εξέταση, και θα το γεννήσει ό,τι κι αν γίνει... Κι έχει άλλα 2 παιδιά.

Και μια γνωστή μου, είναι τώρα 53 χρονών, έκανε κάποια στιγμή γύρω στα 20κάτι έκτρωση για κάποιο λόγο, κι ακόμα κλαίει. Να μην πω και για τη γιαγιά του άντρα μου, που την παράτησε ο άντρας της μ' ένα παιδί 2-3 χρονών και έγκυο στο δεύτερο, και πανικοβλήθηκε και πήγε και το έριξε (δεκαετία 50 μιλάμε) και τώρα είναι 80 χρονών κι ακόμα μετανιώνει...

Υπάρχουν γυναίκες και γυναίκες, τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ. ΜΠΕΣ ΣΤΟ YOUTUBE ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ :Πως γίνεται μια έκτρωση βήμα προς βήμα.ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...