Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟ ΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ......


WENDY

Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΔΩΔΕΚΑ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΠΑΣΧΕΙ ΚΑΤΑ 99% ΑΠΟ ΑΝΙΑΤΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ..ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ,ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΣΟΥ ΛΥΓΙΖΟΥΝ?ΕΧΑΣΑ ΗΔΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΚΙ ΑΡΓΗΣΑ ΤΟΣΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ..ΖΩ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΕΦΙΑΛΤΗ..ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΟΤΑΝ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ.."ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΔΥΝΑΜΗ,ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ ΜΟΝΟ ΔΥΝΑΜΗ..ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑΤΙ ΛΥΓΙΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ"..

ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΩ...ΤΟΣΑ ΔΑΚΡΥΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ...ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα, κρίμα, κρίμα, κρίμα...

Το έχουν περάσει πολλές γνωστές μου αυτό με δίδυμα... Σκέψου ότι θα έχεις το αγοράκι σου...

Κουράγιο κάνε, τι άλλο να σου πω;;; Σκέψου ότι πρέπει να είσαι δυνατή για το γιό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο γλυκιά μου.

Προσπάθησε να φανείς δυνατή για την άλλη καρδούλα που θα συνεχίσει να χτυπάει στην κοιλίτσα σου και σε χρειάζεται όσο τίποτα στον κόσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί να πω κορίτσι μου? Κάνε κουράγιο!!!! Σκέψου τη ψυχούλα που φεύγει και δώσε όλη σου την αγάπη και το είναι στο γιόκα σου! Κουράγιο μάτια μου!!!! Δύναμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ..ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΙΩΣΗ ΕΜΒΡΥΩΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΛΩ 4% ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΣΥΝΕΧΟΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑΝ ΜΟΝΟ ΕΝΑ!!!ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΙΩΣΗ ΕΜΒΡΥΩΝ ΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου είναι πολύ σκληρό αυτό, όμως δεν είναι προτιμότερο να το αποχαιρετήσεις τώρα και να πονέσεις μια στιγμή απ΄οτι να το γεννήσεις και να το βλέπεις να υποφέρει μέρα με την μέρα?

Να φανείς δυνατή και να το ξεχάσεις γιατί έχεις και το δεύτερο που πρέπει να σκέφτεσαι και να είσαι ευτυχισμένη. Δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά.

Είναι σκληρό αυτό που σου λέω να το ξεχάσεις, όμως δεν έχεις άλλη επιλογή. Μην χαλάς την περίοδο της εγκυμοσύνης σου με κάτι που δεν μπορείς να αλλλάξεις, απόλαυσε την, και να σκέφτεσαι μόνο το μωράκι σου που θα κρατάς σε λίγο καιρό στην αγκαλιά σου!

Γερό και δυνατό να είναι το μωρό σου και να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα λυπαμαι πολυ γι'αυτο που σου συνεβει... :(

Κανε κουραγιο γιατι εχεις αλλο ενα παιδακι στην κοιλιτσα σου το οποιο πρεπει να γεννηθει υγειες...

Καλη δυναμη...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο. Ξέρω αρκετές περιπτώσεις που αναγκάστηκαν να ρίξουν το ένα διδυμάκι, λόγω ασθένειας ή άλλων προβλημάτων, και το άλλο γεννήθηκε υγιέστατο! Η ξαδέλφη μου είχε τρίδυμα και αναγκάστηκε να αποβάλει το ένα επειδή είχε πεθάνει.

Το αγοράκι σου θα είναι μια χαρά, είμαι σίγουρη, κι όλες προσευχόμαστε να είστε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο κούκλα μου! Είναι πραγματικά πολύ σκληρό αυτό που ζεις! Εύχομαι και προσεύχομαι ο Θεός να σου δώσει δύναμη! Πρέπει να μείνεις όρθια για το αγοράκι σου! Σε έχει ανάγκη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy μου ξερω μια κοπελα. ΑΚΡΙΒΩΣ η ιδια περιπτωση με την δικια σου! το θετικο ειναι πως το ανακαλυψε ο γιατρος σου εγκαιρα και δεν θα επηρεαστει η υγεια στο αγορακι σου η σ'εσενα! την στιγμη που ειναι αρρωστουλικο δεν μπορει κανεις να κανει τιποτα! οποτε πρεπει να κανεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ για να ΜΗΝ επηρεαστει η υγεια στο αγορακι σου! μαζεψε ολη σου την δυναμη μεσα σου και ενεργοποιησε την για το αγορακι σου! σκεψου θετικα για το αγορακι σου! μην μαραζωνεις γιατι επηρεαζεται το αγορακι σου!

αυτη η γνωστη μου που σου λεω, ειχε περασει πολλες αποβολες, εκανε πολλες εξωσωματικες,... τελικα περσι εμεινε εγκυος με διδυμα, δεν μπορουσε να πηγαινει δουλεια, εκανε και μερικους μηνες κλινικη, νοσοκομειο. τελικα οταν ηταν 6 μηνων εχασε το ενα, και υπηρχε τεραστια πιθανοτητα να εχανε και το αλλο... τελικα εκανε αναγκαστικα την αποβολη για το ενα και τα καταφερε και το αλλο. αυτην την περιοδο γεννησε!

ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουράγιο κοπέλα μου.κ εγω ειμαι μητέρα διδύμων.κ περάσαμε κ εμεις τον φοβο αναμεσα στο 3 κ 5 μήνα να χάσουμε κ τα δυο κοριτσάκια μας.αλλα ειχαμε πιστη κ ολα πηγανε καλά.ευχομαι με το καλό να γεννηθεί ο αντρούλης σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kοπελα μου καλη ζεις δυσκολες στιγμες σε καταλαβενουμε ολα τα κοριτσια εδω, αλλα οπως ειπαν σκεψου το αγορακι σου κ δωσε κουραγιο κ δυναμη στον εαυτο σου πουλακι μου.......:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARKER ΕΚΑΝΑ ΛΗΨΗ ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ ΤΗΝ ΠΡΑΣΚΕΥΗ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ 99% ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΙΣΩΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΕΡΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΟΣ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΑΠΟΒΟΛΗΣ 4%.......ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΕΤΑ ΕΒΓΑΛΑΝ ΟΤΙ 99% ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΧΡΩΜΟΣΩΜΙΑΚΗ ΒΛΑΒΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΛΛΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ,ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ποσοστο της αποβολής ειναι παρα πολύ μικρό.μη το σκεφτεσαι καθόλου.σκεψου οτι ολο το αγχος σου μεταδίδεται στο μωράκι σου.κριμα δεν ειναι απο τοσο μικρο να στενοχωριέται.δεν εισαι πλεον μόνη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΩ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ.... ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ!

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ-ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΑΝΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι κοπελα μου για ολα οσα σου συνεβησαν ειναι πολυ δυσκολο να εισαι δυνατη μετα απο αυτο αλλα πρεπει γλυκια μου σκεψου μονο οτι υπαρχει και αλλη μια καρδουλα που χτυπαει μεσα σου το αγορακι σου που σε εχει αναγκη δεν εχω κατι αλλο να σου πω παρα μονο κουραγιο και να σου δωσει ο θεουλης την δυναμη που σου χρειαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...