Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Είναι πολύ ασφαλές σκεύασμα.

Τα έχει δώσει ο γιατρός και στην αδερφή μου που έχει πολυκυστικές και έχει περίοδο όποτε το θυμάται.

Για να αποφευχθεί λοιπόν αυτό,μόλις περάσουν 35 μέρες και ΔΕΝ έχει περίοδο,παίρνει 2 -αν δεν κάνω λάθος- κι έρχεται.

Τα έπαιρνε για κανα 3μηνο και μετά,ως δια μαγείας,έφτιαξε ο κύκλος της και έχει κάθε 30 μέρες τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα σε ευχαριστώ αγάπη μου και ο γιατρός έτσι μου είπε,οτι είναι πολύ ακίνδυνο.Ελπίζω να επανέλθει και ο δικός μου κύκλος.

Αντε να γίνουμε κι εμείς μανούλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντελώς ακίνδυνο είναι.Δεν είναι ανάγκη να φοβάσαι τίποτα!

Άντε,με το καλό να αδιαθετήσεις γρήγορα για να βάλεις πιο γρήγορα μπροστά για νινάκι!

Άντε να πάρουμε και μεις σειρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα γεια σου και απο μενα εγω εχω παρει τα dyphaston παρρα πολλες φορες...ειναι προγεστερονη που λειπει απο τον οργανισμο μας και ετσι αργει η περιοδος σωστα σου τα ειπε και η αλλη κοπελα για τις πολυκυστικες εχω και εγω..παιρνεις τα χαπακια αναλογα με το ποσα σου εχει δωσει ο γιατρος σου και η περιοδο σου αρχετε απο 1 εως και 15 ημερες ειναι ακυνδινα πιστεψε το απλη ορμονη ειναι ...ευχομαι το θελα σου να τακτοπιοηθει συντομα και να εχεις καλα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρισα σε ευχαριστώ κι εσένα κούκλα μου για τις πληροφορίες :)

Τελικά δεν χρειάστηκε να τα πάρω,αδιαθέτησα.

Να'σαι καλά κι εσύ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα duphaston τα ειχα παρει και εγω οταν ειχα αμμηνορροια δηλ. ειχε πολυ καιρο να μου ερθει περιοδος...καπου 2-3 μηνες μετα απο καλοκαιρι και διακοπες οπως παντα...

Δεν ειναι κατι ανησυχητικο να τα παρεις οπως ακριβως σου τα συνταγογραφησε ο γιατρος σου...Θα σου ερθει περιοδος θα φουσκωσεις λιγο αλλα μετα θα ηρεμησεις.

Εχεις καποιο ορμονικο προβλημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιω μου καλησπέρα.

Απο ότι μου είπε ο γιατρός σύμφωνα με τις εξετάσεις και τον υπέρηχο δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα απλά είχα μια καθυστέρηση λόγο έντονου στρές και μου έδωσε τα duphaston μου είπε να τα πάρω για δυο μέρες δυο το πρωί δυο το μεσημέρι και δυο το βράδυ.Λόγο κάποιον υποχρεώσεων καθυστέρησα να τα πάρω και σήμερα το πρωί αδιαθέτησα πρίν προλάβω να τα πάρω.Σε ευχαριστώ κι εσένα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...