Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΗΛΑΣΤΡΟΥ...ΠΟΙΟ;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΑΙ ΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ-ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ,ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ...ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ...ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΑΛΑΤΟΣ..ΤΙ ΘΗΛΑΣΤΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ;ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΤΛΩ;ΑΝ ΤΑΙΖΩ ΚΑΙ ΑΝΤΛΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ;ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..[ΣΠΑΝΙΑ]..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α..ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙ ΖΩΗ ΑΚΟΜΑ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ MINI ELECTRIC THS MEDELA .EIMAI EYXARISTHMENH.ALLA OPVS LENE KAI TA KORITSIA O=POY EINAI ARMODIES GIA TO UHLASMO KAI EMPEIRES ANALOGA GIATI TO UELEIS.MPOREI NA XREIAZESAI NOSOKOMEIAKO.AS SOY POYNE KALYTERA TH GNWMH TOY TA KORITSIA MH SOY PW KATI POY DE XERW.FILIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω το Lactaline personal της Ameda. Αν θέλεις μπορώ να σου δόσω τηλέφωνα και για medela και για Ameda σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη - τις αντιπροσωπέιες μηλάμε πάντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΣΤΙΣ 7 ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ..ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤ΄ΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΠΡΙΝ ΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΟΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΑ ΕΔΡΑΙΩΘΕΙ Η ΓΑΛΟΥΧΙΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΟΥ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΥΧΝΗ ΧΡΗΣΗ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΜΕΙΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ. ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ SWING ΤΗΣ MEDELA. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΘΗΛΑΣΤΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΡΗΓΟΡΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΑΔΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΙΣ. ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΣΥΧΝΑ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΜΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΣ ΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το μωρακι σου :) Εγω πηρα πριν λιγες μερες το Ο SWING ΤΗΣ MEDELA και ειναι πολυ καλο και γρηγορο. το πηρα απο την μωρουπολη προσφορα 130e

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ειλικρινά που τα καταφέρνεις μόνη σου τόσες πολλές ώρες σερί. Είσαι μάχιμη και αγωνίστρια. Δεν είναι εύκολο ούτε ψυχολογικά, ούτε σωματικά, ειδικά τώρα που έχουν μειωθεί οι ημερήσιοι ύπνοι - εμένα πχ κοιμάται το πολύ 2-3 ώρες κατά τη διάρκεια της ημέρας, που σημαίνει ότι είναι δύσκολο να προλάβω να κάνω τα πάντα σε αυτό το μικρό χρονικό παράθυρο.  Ο δικός μου άντρας λείπει από τις 9.00 και επιστρέφει στις 17.30. Δεν είναι το καλύτερό μου να μένω σπίτι τόσο πολύ και έτσι κάνω τουλάχιστον 2 βόλτες με το καρότσι στη γειτονιά και μάλιστα τη μία επιλέγω να πηγαίνω σε φούρνο ή καφετέρια, γιατί εκεί συνήθως ξοδεύουμε λίγο περισσότερο χρόνο~ @Eliza Kats @peacock Ρε παιδιά, σήμερα ξεμύτισε και το έβδομο (7ο) δοντάκι.... Επειδή με δαγκώνει αρκετά πλέον (έχει βαρεθεί όλα τα μασητικά του), σε σημείο τέτοιο που πονάω ΠΟΛΥ, θα ξεκινήσω άμεσα τα πατημένα, μήπως πάμε και σε κομματάκια πριν κλείσουμε το έτος.. Το έτος.. πόσο απίστευτο, πόσο ονειρεμένο.  Ακόμα συνέρχομαι ψυχικά, νοητικά, σωματικά από την κύηση, τον τοκετό, το νεογέννητο. Πόσο πανδύσκολο ήταν και είναι, μα και π΄όσο ανταμειφτικό. Ένας παραμυθένιος, συγκλονιστικός χρόνος... ❤️❤️❤️❤️❤️               
    • Με το καλό κορίτσι μου!! Η γλυκουλα πλέον συνήθισε ❤️❤️ ο ύπνος γιατί; Ο βραδινός; Εμείς καλά! Αρχίσαμε εδώ κ μια βδομάδα λαχανικά κ σιγά σιγά κάτι τρώει η μπουμπου μου. Είχε κ παλινδρόμηση με το γάλα κ ελπίζουμε τώρα με τις τροφές να στρώσει. Γενικά το θέμα γάλα, δεν μας πάει καλά απ την αρχή 😂 κατα τα αλλά καλά…εγώ αρχίσει κ κουράζομαι λίγο παραπάνω πλέον, γιατί βαριέται εύκολα κ θέλει συνέχεια ενασχόληση, ενώ ήταν αρκετά ανεξάρτητη. Την μέρα κάνει 3 μισαωρους ύπνους κ δεν προλαβαίνω καθόλου να ξεκουραστώ…
    • Νομίζω ότι αυξάνονται και οι ανάγκες τώρα όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οπότε αν είχες χαμηλό κι από πριν λογικό τώρα να κατεβαίνει κι άλλο  Εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι λογικά κάποια στιγμή θα χρειαστεί να αυξήσουμε τον σίδηρο, οπότε ίσως και σένα να παίρνεις παραπάνω. Τώρα που θα πάω κι εγώ θα μου γράψει εξετάσεις να δούμε πού είμαστε 
    • Μπορεί! Τι να πω ..πάντα είχα χαμηλή αιμοσφαιρίνη.. για να δούμε και την τιμή..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...