Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΥΠΑΡΧΕΙ???


anastasiaagria

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ.ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΚΥΗΣΗ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΞΑΝΑ.ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ.......ΤΩΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΑΛΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΠΡΗΣΜΕΝΗΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΕΝΩ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟ ΜΟΝΟ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ...ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ.ΠΑΙΖΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η' ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΚΤΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, μπορεί και να είσαι έγκυος. Πόσο αίμα είχες; Εγώ πάντως, είμαι έτσι όλη μου τη ζωή. Τώρα, μια βδομάδα μετά που μου τελείωσε η περίοδος, είμαι έτσι ακριβώς, οπότε, αυτά που γράφεις μου φαίνονται τελείως φυσιολογικά!!!

Γιατί δε ρωτάς το γιατρό σου, κι αν χρειαστεί νακάνεις κάποιες εξετάσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω είχα μια βιοχημική τον Απρίλη (ή Μάρτη,δε θυμάμαι καλά) αλλά αδιαθέτησα κανονικά τον επόμενο μήνα -και μάλιστα χωρίς καθυστέρηση.

Όσο για σένα,να το ψάξεις.

Η πεθερά μου και στα 3 της παιδιά,είχε περίοδο μέχρι που έκλεινε τον 3ο μήνα.Μακάρι να είσαι έγκυος!

Άντε να πάρουμε σειρά και οι υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ.!!!ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΠΟΝΟΥΣΑ ΤΟΣΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σου πω, κάθε περίπτωση είναι μοναδική. Πρόσεχε πάντως, κι όταν έρθει η γιατρός τη ρωτάς. Ίσως να έκανες και καμιά χοριακή, τι να σου πω... Ίσως τα άλλα κορίτσια σε βοηθήσουν περισσότερο από μένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...