Μετάβαση σε περιεχόμενο

Perierga kakakia


Recommended Posts

Geia sas koritsia. O mikros mou einai 4 minon k ton thilazo. Genika itan diskoilios alla tis teleutaies 5 meres kanei kaka tou kanonika. Simera ti deuteri fora pou ta ekane, mesa sta kaka tou itan mia megali miksa, sa vlenna, mauri. Trelathika, pira ton paidiatro til, mou eipe na min anisixo, den einai tpt, alla de mporo na to vgalo apo to mialo mou, pos kati mporei na exei to paidi :( Sas exei tixei kati paromoio?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδα το μηνυμα σου αμεσως μολις εγραψα εγω το δικο μου. Δεν μου χει συμβει εμενα ακομα.Δεν εχω δει βλεννη, απλα ειδα κοκκινες ινες και μαλλον ειναι αιμα. Η δικια μου ειναι 3μισυ. Πηρα στο ιατρειο της γιατρου μου και περιμενω να με παρει πισω. Εχω αγχος.Σου χει συμβει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

Geia sas koritsia. O mikros mou einai 4 minon k ton thilazo. Genika itan diskoilios alla tis teleutaies 5 meres kanei kaka tou kanonika. Simera ti deuteri fora pou ta ekane, mesa sta kaka tou itan mia megali miksa, sa vlenna, mauri. Trelathika, pira ton paidiatro til, mou eipe na min anisixo, den einai tpt, alla de mporo na to vgalo apo to mialo mou, pos kati mporei na exei to paidi :( Sas exei tixei kati paromoio?
ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ! ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ! ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΡΑΣΣΙΝΟ ΣΚΟΥΡΟ? ΔΕΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ! ΠΕΣ ΜΑΣ! ΜΙΑ ΦΩΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ?
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

baby sm έγραψε:

Ειδα το μηνυμα σου αμεσως μολις εγραψα εγω το δικο μου. Δεν μου χει συμβει εμενα ακομα.Δεν εχω δει βλεννη, απλα ειδα κοκκινες ινες και μαλλον ειναι αιμα. Η δικια μου ειναι 3μισυ. Πηρα στο ιατρειο της γιατρου μου και περιμενω να με παρει πισω. Εχω αγχος.Σου χει συμβει;
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ Η ΚΑΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ, Η ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΡΓΙΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw wra tora pou thelw na sou grapsw kai den mporw (exei kolisei panw mou san bdela )

mou to exei kanei 3-4 fores kai htan giati etroga pola galaktokomika .

egw den eixa anhsixisei oute phra thn paidiatro giati to gnoriza ayto oti mporei na ginei etsi den enisixisa kai apla elatosa ta galaktokomika .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ! ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΒΑΣΗ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΡΑΙΑ. ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΟΨΑ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιά ειδική εδώ.

όταν ήταν 2 μηνών είχε βλέννες και αίμα στα κακά του.

όταν μάθαμε τι ήταν τελικά είχε περάσει 1 μήνας.

μην αγχώνεστε είναι αλλεργία στο γάλα (δυσανεξία στη λακτόζη)

πήγα παίδων στο κυριακού στο αλλεργιολογικό.

έκανα διαίτα έτρωγα μόνο μήλο κολοκλυθι κοτόπουλο πατάτα ρύζι και μακαρόνια και χωμί.μετά από 20 ημέρες σταμάτησε το αίμα. αν έτρωγα κάτι κατευθείαν έβγαζε αίματι διαίτα την έκανα για 7 μήνες και όλα καλά.τώρα πίνει neocate αντιαλλεργικό που κάνει 55.90 σε 7 ημέρες θα του δώσω υποαλλεργικό και 1 μήνα μετά θα πιεί κανονικά...είχε και η μπέμπα της φίλης μου και τώρα πίνει κανονικά γάλα.ο δικός μου είναι 16 μηνών..

μην αγχώνεστε μόνο μην τρώτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den troo polla galaktokomika, tous 2 protous mines epina LITRA galaktos k den eixe emfanisei tpt tetoio to moro. anisixo giati itan poli ksafniko. me kalliergeia ouron vlepo an ontos exei allergia sto gala? an to ksanakanei na pao na kano mia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

den troo polla galaktokomika, tous 2 protous mines epina LITRA galaktos k den eixe emfanisei tpt tetoio to moro. anisixo giati itan poli ksafniko. me kalliergeia ouron vlepo an ontos exei allergia sto gala? an to ksanakanei na pao na kano mia[/quote ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΩΘΕΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ. ΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΡΥΩΜΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΜΑΤΟΣ ΕΙΔΙΚΗ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΛΕ! ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena_thess έγραψε:

den troo polla galaktokomika, tous 2 protous mines epina LITRA galaktos k den eixe emfanisei tpt tetoio to moro. anisixo giati itan poli ksafniko. me kalliergeia ouron vlepo an ontos exei allergia sto gala? an to ksanakanei na pao na kano mia
ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΩΘΕΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ! ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ! ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΡΥΩΜΑ. ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...