Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα μανούλα!!!


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας και απο'μενα! ειμαι και'γω νιοπαντρη-πριν 6 μηνες δηλαδη- και στις 23/06 ειχα την τελευταια μου περιοδο! εκανα 2 ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΔΕΙΞΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ. αφου συνεχισε η καθυστερηση τελικα μου'πε ο γιατρος μου και εκανα αιματολογικη οπου εδειξε πως ειμαι 4 βδομαδων!!! πηγα και στον γιατρο μου, εκανα ολες τις αναλυσεις που ηθελε και ολα οκ!!! ειμαι τοοοοοσο χαρουμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Χαρουλίνι!!! Όλα να σου πάνε καλά και να έχεις μια όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη !!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό να αγκαλιάσεις το μωράκι σου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Γεια σου Haroullini!ειμαι σιγουρη οτι πετας στα συννεφα!!!!!ειμαι η purple(Μαρια)ειμαι 10μηνες παντρεμενη και τον Νοεμβριο περιμενω να υποδεχτω την κορουλα μου!!!!!:silly: :silly: :laugh: ελπιζω να τα λεμε και σου ευχομαι να πανε οοοοοοολα καλα μεχρι τη μερα που θα δεις το παιδακι σου!φιλια.(να πω και κατι ασχετο εγω οσες φορες εχω χρησιμοποιησει τεστ φαρμακειου παντα μου εβγαζε το σωστο αποτελεσμα,ποτε λαθος,το λεω αυτο γιατι πολλες την εχουν πατησει και μου εχει κανει απλως εντυπωση)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini καλως ηρθες στην παρεα μας:)

σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και να φερεις στον κοσμο ενα υγιες μωρακι:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

haroulini mou..........me to kalo ola na sou pane!!!!!!!!

kai egw eimai egkios sto 2 kai teleutaia periodo eixa kai egw 23/6.......mazi tha gennisoume:)))))))

egw ekana ena test alla bgike thetiko..poia test ekanes??????fisika exw paei kai ston giatro kai to eidame to fasolaki mas:)))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ!!!

ΠΟΣΟ ΗΤΑΝ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ?ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ(ΟΛΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΙΜΑΙ Ε???)

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου jovanna, τι γινεται? καλε ποση συμπτωση? ακριβως την ιδια μερα ε??? ειμαι 4-5 βδομαδων, πηγα στο γιατρο, ειδαμε το φασολακι μας, εχουμε τωρα και φωτογραφια του!!! εκανα αναλυσεις που ζητησε ο γιατρος, ολα οκ, και θα παω ξανα σε 1 1/2 βδομαδα. συμφωνα με την πιθανη ημερομηνια τοκετου, θα γεννησουμε 30 μαρτιου και το μωρακι μας θα ειναι κριος στο ζωδιο!!!

οσον αφορα το τεστ εγκυμοσυνης εκανα το new morning που υποτιθεται ανιχνευει την ορμονη απο την 5ην ημερα ΕΠΑΦΗΣ! βλακειες αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου elpro τι γινεται? το τεστ που εκανα ονομαζεται new morning και υποτιθεται πως ανιχνευει την ορμονη απο την 5ην μερα ΕΠΑΦΗΣ!!! βλακειες! οταν εκανα την αιματολογικη (2 μερες μετα το τεστ!) η ορμονη μου ηταν 918! δηλαδη ημουν ηδη 4 βδομαδων. τωρα ειμαι 5 βδομαδων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω χρυσα μου! βλεπω εσυ εισαι ηδη αρκετα πιο μπροστα μου, 17 βδομαδων, ευχομαι ολα να ειναι οκ! και να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια

Χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου arvena, πως εισαι? σ'ευχαριστω για τις ευχες σου, βλεπω για σενα αρχισε η αντιστροφη μετρηση.! αντε καλο υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου purple, τι γινεται? τι ωραια που θα κανεις κορουλα! και εμεις θελουμε κορουλα αλλα πανω απ'ολα να'ναι καλα το μωρακι και δεν πειραζει αν ειναι κορουλα η αγορακι. εγω γενναω 30 μαρτιου, τωρα αρχισα να εγκυμονω! 5 βδομαδων! οσο για τα τεστ, τι να πω...βλακειες? αχρηστα? αλλα παλι δεν ειναι παντα ετσι.... οποτε σε τελικη αναλυση, οτι αποτελεσμα σου βγαλουν αυτα τα τεστ, ΜΗΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ....

πως πας με την εγκυμοσυνη? εβαλες πολλα κιλα????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΡΤΙΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι συγχαρητήρια!!!!

Να ζήσεις μια ονειρεμένη εγκυμοσύνη κ να σφίξεις στην αγκαλίτσα σου ένα τετράγερο μωράκι!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...