Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ.....


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου δεν ξέρω αν θυμάστε την δική μου ιστορία πριν ένα χρόνο περίπου. Έχασα το μωράκι μου στην 10η εβδομάδα περίπου. Όλες μου λεγατε τότε να κάνω υπομονή και είχατε δίκιο. Ο θεούλης μου έστειλε το αδερφάκι του να μας προσέχει και από μέρα σε μέρα θα το αγκαλιάσω. Σε ευχαριστώ γλυκό μου μωράκι, αγγελάκι μου που μου στέλνεις την αδερφούλα σου να μας προσέχει και να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος! ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι γλυκια μου γρηγορα να κρατησεις την μπουμπουκα αγκαλιτσα σου κ ολα να πανε καλα:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ειμαι σιγουρη πως ειναι εκει ψηλα κ σας προσεχει κ ειναι κ αυτο χαρουμενο που σας βλεπει ευτυχισμενους κοιτα να απολαυσεις τις τελευταιες σου ημερες ως εγκυουλα κ μην μου στεναχωριεσαι οκ????????? :D :kiss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ!!!ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΑΠΟ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!!ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου χαίρομαι πολύ που ένα χρόνο μετά είσαι στην ευχάριστη αυτή θέση.Απο μέρα σε μέρα θα γεννηθεί το μωράκι σου,ένα Θείο δωρό.

Σίγουρα δεν θα ξεχάσεις ποτέ εκείνο το πρώτο μωράκι

Νομίζω δίνεις πολύ κουράγιο σε κοπέλες που βρίσκονται σε παρόμοια θέση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ

ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ

ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΣΟΥ!!!!ΕΙΔΕΣ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΕΤΣΙ!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου με το καλο να αγκαλιασεις την μικρη μπουμπου σου ειδες που ολα πηγαν μια χαρα?? ολα τα εμποδια καποια στιγμη ξεπερνιουνται φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki m dn xereis poso tharros m dineis!

exasa k gw to mwraki m stin 9i evdomada ton ianouario!dn xereis poso diskoles stigmes perasa kai pisteuw den to exw xeperasei entelws akomi!

thelw kai egw me to kalo O THEOS na m xarisei to adelfaki tou me ugeia!mou eftiaxes ti mera!

kalo upoloipo egkimosinis kai ola na s pane teleia!na kratiseis ti mpoumpou s ugiestati sta xeria sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και για μένα έχει περάσει ένας χρόνος από τότε που έχασα τα μωρά μου στο δεύτερο μήνα. Μου δίνεις κουράγιο. Έκανα την πρώτη σπερματέγχυση και την δευτέρα έμαθα ότι δεν πέτυχε. Να σου πάνε όλα τέλεια. Μου έδωσες κουράγιο γιατί είμαι πολύ απογοητευμένη. Φιλάκια και να είσαι ευτυχισμένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωρα η καλη!!!!!!

με το καλο και χωρις πονο να αγκαλιασεις το μωρακι σου και να σκανε τα ροζ μαγουλακια του απο υγεια!!!!!!!!!

ολα να πανε καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.Ο ΘΕΟΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ!ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το κοριτσάκι σου... και να μην στενοχωριέσαι πια.. Αυτό το μωρό που έφυγε θα σας προφυλάσει πάντα!! Θα είναι ο φύλακας άγγελος σας!! Μ'έναν πόνο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου σου εύχομαι να έχεις μια πολύ εύκολη γέννα και το μωρό σου να είναι το πιο γερό του κόσμου!!!!!!!!!

Μου δίνεις πολύ κουράγιο με την ιστορία σου, αφού κι εγώ έχασα το μωρό μου στη 10η εβδομάδα το Μάρτη και τώρα, μάλλον, είμαι πάλι έγκυος και αγωνιώ....

Σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΘΕΛΗΜΑ ΘΕΟΥ,ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΤΟΥ.ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΝΑ ΦΙΛΙ..ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ..ΕΛΑ ΜΗΝ ΜΕΛΑΓΧΟΛΕΙΣ,ΚΛΑΙΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ.ΤΩΡΑ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ Η ΙΔΙΑ,ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΤΗΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες κοριτσάκια για τα καλά σας λόγια, να είσαστε πάντα καλά. Να θυμάστε ότι ο Θεούλης δεν ξεχνά ποτέ κανέναν και όσες πέρασαν κάτι παρόμοιο με μένα να μην απογοητεύεστε και όλα θα γίνουν στον καιρό τους, να είστε σίγουρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι ευχομαι να πανε ολα καλα και συντομα να αγκαλιασεις την μπεμπουλα σου και απο δω και περα μονο χαρες στην ζωη σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...