Μετάβαση σε περιεχόμενο

λετε να ειναι σημαδια εγκυμοσυνης;;;


Recommended Posts

κουκλιτσες καλημερα!!!!θελω α μου πειτε τη γνωμη σας.με τελευταια περιοδο στις 29/6 σημερα ειναι η 28η μερα του κυκλου μου(ο κυκλος μου ειναι 28 ημερων)ωορρηξια εκανα την 14η μερα.κοριτσια η θερμοκρασια μου εδω και 3 μερες εχει ανεβει 37,2-37,3 απο 37 που ηταν μετα την ωορρηξια.αντι δηλ.να πεφτει οπως γινεται συνηθως σε μενα 2 με 3 μερες πριν αδιαθετησω,αυτη ανεβαινει.

το στηθος πολυ βαρυ και πονακια χαμηλα.και ενα ονειρο που ειδε η μαμα μου(με ειδε ντυμενη νυφη)και ακριβως το ιδιο ονειρο ειδα κι εγω.

μακαρι ολες οι κοπελες να εχουν το πολυποθητο στην κοιλιτσα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα αυτα που περιγραφεις μπορουν να ειναι συμπτωματα αλλα και να μην ειναι...σημερα εισαι στην μερα που θα επρεπε να αδιαθετησεις αρα την Τριτη μπορεις να κανεις μια χοριακη (εγω δεν ειμαι υπερ των test) και συγουρα θα δειξει...σου ευχομαι ολα να πανε καλα και η χοριακη σου να ειναι τριψηφια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ,ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ...ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή τύχη κορίτσια!!!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης είναι αυτά, αλλά είναι τα ίδια με της περιόδου, οπότε κρατήστε λιγο χαμηλούς τόνους μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλη μια μέρα έμεινε.... Πάντως το καλό είναι ότι δεν αισθάνομαι ότι θα μου έρθει περίοδος... Δεν έχω καθόλου ενοχλήσεις! Αχ μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τιποτα ακομα δεν εκανα τεστ,αλλα το απογευμα θα παω να παρω.πρωι πρεπει να το κανω κανονικα;;;

χθες το πρωι κι ενω ετοιμαστηκαμε να παμε για μπανιο ειδα στο εσωρουχο μια σταγονα καφε και σκεφτηκα οτι θα μου ερθει περιοδος,ομως μετα δεν ειχα τιποτα αλλο και ειμαι καθαρη.τι να πω δε ξερω!η θερμοκρασια σημερα 37,2 και πονακια εχω ακομη χαμηλα.εσυ ΝΑΝΑ ειχες κανενα νεο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίγο αίμα στην αρχή της εγκυμοσύνης, έχουν πολλές γυναίκες. Δύο φίλες μου είχαν περίοδο, που κράτησε 3-4 μέρες, με λίγο αίμα, στον πρώτο μήνα. Έχω διαβάσει ότι μερικές σταγόνες αίμα μπορεί να υπάρξουν κατά την εμφύτευση του εμβρύου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...