Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΕΑ ΣΤΟ FOROUM & NEA MANOYΛΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙ!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΛΊΣ ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΗΣΜΟΥΣ ΜΑΣ..

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟ ΝΙΩΣΕ ΚΑΜΙΑ?

Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ?ΕΝΝΟΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ>? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!@@@@@!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία καλωσόρισες!

Οχι μόνο δεν θα έπρεπε να ανησυχείς αλλά να χαίρεσαι κιόλας γιατι αυτά τα πονάκια είναι απόλυτα φυσιολογικά!

Είμαι η Κων/να,έχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 14 μηνών και περιμένω το δεύτερο μωράκι μου με πιθανή ημερομηνία τοκετού 15/2/10 ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Γλυκερία κι από μένα! Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι!! Εγώ είμαι η Έλενα κατά mammyland η dallia.. 27 χρόνων και περιμένω να γεννηθεί ο μπεμπάκος μου μέχρι τις 31 Ιουλίου! Θα χαρώ να τα λέμε!

Όσον'αφορά το γιατρό σου! Έκανες χοριακή; Πότε ήταν η τελευταία σου περίοδος; Ρωτάω γιατί ναι μεν το τεστ δείχνει θετικό αλλά πολλές φορές ο σάκος δεν φαίνεται αν είναι πολύ αρχή! Ίσως γι'αυτό να σου έκλεισε τόσο αργά! Να υπολόγισε ώστε ν'ακούσεται και την καρδούλα! Εγώ είχα πάει στην 7η εβδομάδα στον γιατρό! Είχα τελευταία περίοδο 30 Οκτωβρίου, έμαθα ότι είμαι έγκυος 8 Δεκεμβρίου, λόγω μεγάλου κύκλου έπρεπε να περιμένω 40 μέρες για να κάνω τεστάκι, και επισκέφτηκα τον γιατρό 15 Δεκεμβρίου! Και τα είδαμε όλα! Ένα μικρό σακουλάκι, μια μικρή γραμμούλα όπου ήταν το μωράκι μας.. κι ακούσαμε και την υπέροχη καρδούλα του.. Χαζομαμά ε;; :laugh: Ανυπομονώ πλέον να γεννήσω.. και να τον σφίξω στην αγκαλίτσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκι μας!!

Είμαι η Κωνσταντίνα,είμαι 26 χρονών κ έχω μια μπουμπού 17 ημερών!!Ότι κ αν χρειαστείς θα χαρώ ιδιαίτερα αν μπορώ να βοηθάω-απο τη δική μου μικρή εμπειρία τουλάχιστον!

Είναι απόλυτα φυσιολογικό αυτό που αισθάνεσαι,κ εγώ εκτός απο τους πόνους περιόδου μέχρι να κλείσω τον 3ο μήνα είχα και καφετιά υγρά-οπότε μην ανησυχήσεις οτιδήποτε κ αν αντικρίσεις..!!

Ο γιατρός σου δεν σε είδε καθόλου δηλαδή?

'Οχι οτι είναι κ πολύ μακριά η 4η Αυγούστου δηλαδή,πιο πολύ για να δείτε οτι είναι όλα οκ κ να χαλαρώσεις εσύ..

Να πάνε όλα τέλεια σου εύχομαι κ βέβαια να το απολαύσεις..

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΟΥ!!! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!! ΕΙΜΑΙ Η ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 1+ ΜΗΝΩΝ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!! ΟΟΤΙ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ! ΑΠΕΒΑΛΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalHspera glykeria kai kalws Hrthes stHn parea! sou euxomai na exeis mia teleia egkymosynH kai me to kalo na kratHseis to mwraki sou!!! egw eimai agnH 25 xronwn kai egw kai exw pithanH HmeromHnia toketou 15/02!!! tha ta leme edw mesa kathws tha megalwnoun oi koilitses mas!!! se filw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eixa kanei xoriakh th pempth pou mas perase kai eixa 485 monades kai teleutaia periodo eixa 24-6. kai gw skefthka oti m ekleise tote rantevou gia na to akousoume ki olas...

euxomai se oles na pane ola kala kai na einai ola ta mwrakia mas kala!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσ ηρθεσ γλυκερια στην ομορφη παρεα :)

να εχεισ μια τελεια εγυμοσυνη και ενα υγιεστατο μπεμπακι!!

ειμαι η ευη 28 χρονων και η κωνσταντια μου ειναι 14 μηνων!!

απο που εισαι κοριτσακι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΕΙΜΑΙ Η ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 26.ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΜΗΝΩΝ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΝΟΙΟΘΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΠΙΟ ΝΩΡΗΣ ΑΠΛΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gia soy Glykeria kai apo mena kai kalws sas vrika! kainouria kai'gw! στισ 23/06 ειχα την τελευταια μου περιοδο, εκανα 2 τεστ εγκυμοσυνης απο το φαρμακειο οπου εδειξαν και τα 2 ΑΡΝΗΤΙΚΑ! η καθυστερηση συνεχισε μεχρι που εκανα αιματολογικη, και εδειξε πως ειμαι εγκυος!!! πηγα στον γιατρο, ειμαι 4 βδομαδων τωρα, εκανα και αλλες αναλυσεις που ζητησε ο γιατρος, ολα, οκ. τα ελαφρια πονακια ειναι φυσιολογικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη να εισαι χαρουμενη και θετικη!!!θα τα λεμε εδω στο ωραιο παρεακι που η μια βοηθαει την αλλη στις τρελοαποριες μας;) Να σου πω παντως πως και εμενα ο γιατρος ειπε να με δει αρκετες μερες αργοτερα και οταν πηγα φαινοταν το φασολακι μου και ακουσα την καρδουλα της(περιτο να πω οτι βουρκωσα εκεινη την στιγμη και νομισα οτι ειχα σταματησει να αναπνεω...)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaa

egw eimai i gianna eimai 27 apo larisa....exw ena agoraki 11 minwn kai twra perimenw na pane ola kala gia na erthei kai to 2 mwraki mas!!!oi ponoi sou einai entelws fisiologikoi kai ola tha pane kala

filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία μου καλημέρα κι από μένα!

Εγώ είμαι η Δήμητρα,24 ετών και wannabe μανούλα.Προσπαθώ ένα χρόνο χωρίς αποτέλεσμα -πέρα από μια βιοχημική τον Απρίλη.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ Τ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ Σ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ, ΕΞ ΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΝΝΟΥΛΑ (ΜΑΜΑ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ), 30 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 22 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΔΕΛΦΑΚΙ ΤΟΥ!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γλυκερια και απο μενα να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με ενα πονο,και καλως ηρθες στην παρεια μας :woohoo: :woohoo: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...