Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΡΟΖ ΑΙΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ;;;;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΚΑΨΕΙ.......ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 8Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΕ 3 ΒΛΑΣΤΟΚΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΑΙΜΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΜΑ;;;:huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανη μου γεια σου!και εγω ειχα δει αιμα μετα απο εμβρυομεταφορα.εμενα ηταν κοκκινο σαν μια φλογα στο σκουπισμα και την αλλη μερα ειχα καφετια και τελος και ημουν εγκυος!εσυ τα ειδες πολυ γρηγορα εγω τα ειχα δει 3 μερες πριν την χωριακη.ευχομαι ολα να σου πηγαινουν καλα και να εισαι τελικα εγκυος!περιμενω νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη καλημερα κ εγω ειχα δει ροζ αιμα κ ισως λιγακι κοκκινο 3 μερες πριν τη χοριακη ημουν μαλιστα σιγουρη πως δεν ημουν εγκυος κ απο το ζορι μου ειχα αρχισει να κανω κ δουλιες....:angry: τελικα μιλησα με το γιατρο μου οπου συνυστησε ακινησια κ ξεκουραση κ τελικα ημουν εγκυος;) αυτο το αιματακι μου κρατησε 2,3 μερες ακομη αλλα ευτηχως ολα πηγαν καλα κ τωρα εχω το νινι μου στο σπιτι μας...οποτε ξεκουραση κ οχι ανχος καλη τυχη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...