Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΛΑ.ΑΚΟΥΣΤΕ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ:( :( ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ(ΔΙΠΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ) ΣΤΙΣ 13/07 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΑ SERPAFAR (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΗΡΑ ΦΑΡΜΑΚΑ)ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 15/07 ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ.ΣΤΙΣ 13 ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΙ 15 ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΑΥΓΑ! ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ? ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 11η ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΧΓΥΣΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ.ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!:cheer::) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσι μου λυπάμαι δεν ξέρω να σου απαντήσω.Εύχομαι όμως γρήγορα να μάθεις τα ευχάριστα και να μας τα ανακοινώσεις.Καλώς μας ήρθες.Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΟΤΙ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΑΥΓΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΟΥΝ, ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ποτε λετε να κανω χοριακη ειμαι 12η μερα μετα την σπερματεγχυση.δεν περνανε οι ωρεσ.απο συμπτωματα παντως μαλλον τιποτα.αισθανομαι χαμηλα κατι κραμπεσ σαν οταν ειναι να μου ερθει περιοδοσ.μαλλον τζιφοσ ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha καλα αποτελεσματα.πρεπει να παω πρωι για την χοριακη?νηστικη?απο μονη μου θελω να παω ο γιατροσ δεν μου ειπε τιποτα απλα να δω αν θα αδιαθετησω?θα δειξει λεσ την δευτερα?:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε παίζει ρόλο. κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης πρώτα σπίτι και μετά βουρ. Αν δεν δείξει το τεστ περίμενε κανα δύο ημέρες και αν δεν σου έρθει η περίοδος πήγαινε τότε. Να μην σε τριπάνε και τσάμπα συνέχεια. Εγώ έτσι λέω να κάνω τη δευτέρα. Εκτός και την κυριακή μου έρθουν (έξω από εδώ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μεγαλη στεναχωρια πηρα εκανα σημερα το πρωι τεστ και βγηκε αρνητικο μηπως βιαστικα? τελευταια περιοδο ειχα 03/07 και τισ σπερματεγχυσεις τις εκαν 13 και 15 λετε να ξανακανω απο βδομαδα σοσ καιγομαι.α να σας πω κατι ασχετο γιατι με ενοχλουν τρομερα οι ρωγες μου σαν να εγιναν πολυ ευαιθητεσ .μηπως παραληρωωωωωωωωω?φιλια πολλα σε ολες.:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

butterfly1 έγραψε:

κοριτσακια μεγαλη στεναχωρια πηρα εκανα σημερα το πρωι τεστ και βγηκε αρνητικο μηπως βιαστικα? τελευταια περιοδο ειχα 03/07 και τισ σπερματεγχυσεις τις εκαν 13 και 15 λετε να ξανακανω απο βδομαδα σοσ καιγομαι.α να σας πω κατι ασχετο γιατι με ενοχλουν τρομερα οι ρωγες μου σαν να εγιναν πολυ ευαιθητεσ .μηπως παραληρωωωωωωωωω?φιλια πολλα σε ολες.:(

λοιπον τεστακι μη ξανακανεις!!!!!!!! περιμενεις μεχρι τις 29 του μηνος και στις 29 ή στις 30 αν αντεχεις να κανεις μια χοριακη

υπομονη!!!!!! σου ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gilie ευχαριστω πολυ πραγματικα κοριτσια εχω αναγκη να ακουω διαφορα και ¨ανεβαστικα¨θα προσπαθησω λοιπον να κρατηθω μεχρι τις 29-30.καποιο συμπτωμα ομως κατι?τιποτα σας λεω:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα και για μένα. Έκανα τεστ βγήκε αρνητικό. Δεν έχει έρθει η περίδος ακόμα αλλά έπεσε και η θερμοκρασία οπότε κοντός ψαλμός αλληλούια. Κουράστικα, με τα τεστ ωορρηξίας, τα χάπια , τις ενέσεις και την διαδικασία. Ευτυχώς που την παρασκευή φεύγω διακοπές γιατί είμαι άστα να πάνε είμαι:dry::blush::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha1 έγραψε:

Τίποτα και για μένα. Έκανα τεστ βγήκε αρνητικό. Δεν έχει έρθει η περίδος ακόμα αλλά έπεσε και η θερμοκρασία οπότε κοντός ψαλμός αλληλούια. Κουράστικα, με τα τεστ ωορρηξίας, τα χάπια , τις ενέσεις και την διαδικασία. Ευτυχώς που την παρασκευή φεύγω διακοπές γιατί είμαι άστα να πάνε είμαι:dry::blush::S

Καλημερα Μαρθα...μεχρι να ρθει η ακατανομαστη δεν απογοητευομαστε!

αχ βρε Μαρθουλα το ποσο σε νιωθω δε φανταζεσαι...τωρα εισαι απογοητευμενη αλλα σε λιγες μερες...ισως και ωρες...θα εισαι πολυ καλυτερα...δε σταματαμε να ελπιζουμε οτι θα γινουμε μανουλες! Γιατι μανουλα θα γινεις γλυκια μου ισως οχι αυτο τη φορα αλλα συγουρα καποια απο τις επομενες και τοτε θα ειναι για παντα!!!! Σκεψου ποσο πολυ καιρο θα το εχεις το παιδακι σου κοντα σου...τι αξια εχει ενας μηνας ε?... Ολα θα γινουν και θα δεις απο τη στιγμη που θα σου πουν θετικο και μετα θα τα ξεχασεις ολα!!!!

σου ευχομαι να μην ερθει η παλιο περιοδος...μακρια απο μας ;)

σου ευχομαι οπως και να χει μεσα στο 2010 να εχεις ενα μωρακι στην αγκαλια!!!!! Χαμογελα!! τα καλυτερα ειναι μπροστα μας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι ένας μήνας. Είμαι κουρασμένη, τώρα θα είχα γεννήσει τα δύο μου μωράκια που έχασα από την παλλίδρομη το σεπτέμβρη. Και από τότε παλεύω και είμαι μέσα στο άγχος. Έχεις δίκιο θα πρέπει να είμαι αισιόδοξη αλλά σήμερα νιώθω αδύναμη. Ευτυχώς που φεύγω για διακοπές την παρασκευή και τον αύγουστο το μόνο που θα κάνω είναι να πάρω serpafar σε φυσικό κύκλο. Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha1 έγραψε:

Δεν είναι ένας μήνας. Είμαι κουρασμένη, τώρα θα είχα γεννήσει τα δύο μου μωράκια που έχασα από την παλλίδρομη το σεπτέμβρη. Και από τότε παλεύω και είμαι μέσα στο άγχος. Έχεις δίκιο θα πρέπει να είμαι αισιόδοξη αλλά σήμερα νιώθω αδύναμη. Ευτυχώς που φεύγω για διακοπές την παρασκευή και τον αύγουστο το μόνο που θα κάνω είναι να πάρω serpafar σε φυσικό κύκλο. Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

ειμαι συγουρη οτι ολα θα πανε καλα!!! Καλες βουτιες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

butterfly1, καλώς όρισες! Περίμενε μέχρι τέλος της εβδομάδας να κάνεις χοριακή. Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!

Μαρθούλα μου μην απογοητεύεσαι κοριτσάκι μου.. κι εμένα η θερμοκρασία ήταν χαμηλή και ήμουν έγκυος! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί δεν σου κάνει καλό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha μου μην αγχωνεσαι και ολα θα ερθουν στην ωρα τους, ισως τοτε δεν ηταν να γινει ,ΧΑΛΑΡΩΣΕ κανε τις διακοπουλες σου και απο Σεπτεμβρη σου ευχομαι μαζι με τα πρωτοβροχια να ερθει και το ζουζουνι.:kiss: θα τα ξαναπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha μου μην αγχωνεσαι και ολα θα ερθουν στην ωρα τους, ισως τοτε δεν ηταν να γινει ,ΧΑΛΑΡΩΣΕ κανε τις διακοπουλες σου και απο Σεπτεμβρη σου ευχομαι μαζι με τα πρωτοβροχια να ερθει και το ζουζουνι.:kiss: θα τα ξαναπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι 16 μερεσ μετα την σπερματεγχυση περιοδοσ τιποτα.εχω πολλα υγρα ομωσ και το αισθημα στην κοιλια οπωσ οταν εχω περιοδο.ειναι φυσιολογικο αυτο.κρατιεμαι και δεν κανω τεστ.:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε ευχαριστω παρα παρα πολυ.δεν μπορω αλλο καθε πεντε λεπτα παω τουαλετα και κοιταω.τιποτα.ποτε να κανω τεστ ή χοριακη θα δειξει λεσ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μερα butterfly1 . να σου πω, η περιοδος καθε ποτε ερχεται σε σενα? αν αργησει 3 μερες,κανε ενα τεστακι... και μετα βλεπεις,αν χρειαζεται να επιβεβαιωσεις με την Β- χοριακη. σου ευχομαι θετηκα αποτελεσματα. και ποσα ωοθυλακια ειχες οταν σου εκανε σπερματεγχυση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΑΘΟΣ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...