Μετάβαση σε περιεχόμενο

πόνοι περιόδου την 19η μέρα?


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα! έχω αρκετό καιρό να σας γράψω, γιατί μετακομίσαμε κ δεν είχα πρόσβαση στο δίκτυο.. τώρα όμως επανήλθα δριμύτερη αλλά με τις γνωστές μου ανησυχίες.. κ κυρίως τα κατα φαντασίαν συμπτώματά μου..

αλλά αυτή τη φορά βρε κορίτσια, τι να πω.. ήταν ο 2ος κύκλος που χρησιμοποίησα τεστ ωορρηξίας.. με κύκλο 27 ημερών ήρθαμε σε επαφή 7-9-11 (οπότε κ είδα το χαμογελάκι..) τη 13η μέρα είχα πολλά τσιμπήματα απο κάτω (φαντάζομαι ήταν η μέρα της ωορρηξίας) και 4-5 μέρες τώρα πονάω, αρκετές στιγμές τη μέρα ( ακόμα κ σήμερα 19η μέρα κύκλου) σαν να μου έρχεται περίοδος.. πραγματικά κ πριν λίγο πήγα τουαλέτα γιατί νιώθω αυτό το γουργούρισμα -που λέω εγώ- της ώρας που μου έρχεται η ακατανόμαστη..

συγνώμη για το μεγάλο post.. αλλά ήθελα να δω αν έχετε νιώσει τίποτα παρόμοιο..

ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αίμα έχεις καθολου;; είναι 5η-6η μερα μετά την ωορρηξία σου, οποτε μπορεί να γίνεται η εμφύτευση τώρα λές;;;;;

μακάρι

αν παρακολουθούσες θερμοκραασίες μπορεί τώρα να έχεις μια πτώση που θα'ταν σίγουρα η εμφύτευση :)

για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι!!! τι να πω.. κ τώρα ξάπλα είμαι γιατί νιώθω λίγο περίεργα εκεί κάτω.. υπομονή μια βδομάδα, το πολύ πολύ να απογοτηευτώ κ βουρ στο ψητό πάλι!!!

θερμοκρασία δεν μετράω κ έτσι δεν μπορώ να συγκρίνω..

σ ευχαριστώ πολύ πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ Π[ΕΡΙΟΔΟ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είσαι έγκυος κοπέλα μου! Λίγες μέρες υπομονή να κάνεις! Κι εγώ πονάω από σήμερα πολύ έντονα και μάλλον.... πάνε οι διακοπές μου και τα μπανάκια μου στράφι!!!! κλαψ κλαψ κλαψ :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...