Μετάβαση σε περιεχόμενο

S.O.S ΑΠΟΡΙΑ..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΠΑ.ΓΙ'ΆΥΤΟ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΟΛΠΙΚΑ.ΚΑΤΙ ΕΙΔΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΣΤΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 9η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΨΗΛΑ...ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟ ΣΑΚΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μκ23 συγχαρητηρια κοπελαρα μου!!! ειναι νωρις κουκλα μου μην μου αγχωνεσαι και δεν κανει!!! εσυ να χαμογελας ολα τελεια θα ειναι!!! θα μεγαλωσει το σπορακι σου μια χαρουλα!!!! :):):) να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και μια ακομη καλυτερη γεννα κουκλα μου! κοιτα να το ευχαριστιεσαι τωρα και μην αγχωνεσαι και στενοχωριεσαι,και η χοριακουλα σου θα ειναι αψογη και το μικρουλινι θα δεις αργοτερα,κατσε λιγο να περασουν οι μερουλες! τωρα αυτο ξερεις τι κανει ε/???? κανει γνωριμια με το σπιτακι που θα ζησει 9 μηνες!!! ασε που παιζει και κρυφτο!! ολα τα σκατουλινια ετσι κανουν!!παιζουν!! μην στενοχωριεσαι!!! χαμογελακια θελω να βλεπω!!! τα καταφερες βρε συ,ολα τελεια ειναι!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ειδαμε το σακο κολπικα μετα απο 15 ημερες καθυστερηση!

Να σου ευχηθω τα καλυτερα και μια ομορφη εγκυμοσυνη!! :)

Περιμενουμε νεα σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...