Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΣΧΟΣ !!!!


AngelMama

Recommended Posts

Tα λόγια είναι περιττά οταν ένα κράτος δεν έχει ίχνος ευαισθησίας μπροστά σε αυτά τα αθώα αγγελούδια,το μέλλον του τόπου μας,τη χαρά της ζωής...

Θυμάμαι την ιστορία αν και ήμουν μικρή.

Ας έχει ηρεμία και να είναι ξεκούραστο εκεί που είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σα δε ντρέπονται λέω εγώ!!!!! Την θυμάμαι την ιστορία του μικρού Παναγιώτη πάρα πολύ καλά! Για μέρες έκλαιγα για την ψυχούλα του!!!! Τί να περιμένει κανείς από ανθρώπους.... κ@θήκι@?????? Που έχουνε υψηλή θέση στην κοινωνία μας?????? Τρομάρα τους!!!!!! Μήπως πέθανε το δικό τους παιδί???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι μονο αισχος.... ειναι και αδικο γιατι ετσι που κανουν στο τελος θα μας κανουν να μην εχουμε διαθεση να βοηθησουμε αν η ενεργεια μας παει στο βροντο.... :(

και ρωταω εγω...τωρα ολα αυτα τα λεφτα ποιος θα τα παρει? οι γονεις? ειναι αρκετα για να αποζημιωσουν για μια τετοια απώλεια??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!! ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΕΙΑ ΟΥΤΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ!!!!

ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ, ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΑΔΕΣ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΝ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙ!!!!!

ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΟΥΣ!!!!

ΚΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΙΚΑ?????? ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΕΣΤΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ Ή ΦΑΓΩΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι τετοιες στιγμες ντρεπομαι που ειμαι ελληνιδα.......................Ηθελα να ξερα αυτοι οι δικαστες και οσοι ειναι υπευθυνοι σε αυτη την υποθεση κοιμουνται ησυχοι τη νυχτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κανει νανι.......... :(

να παρει στα χερια τησ το νομο και η μανα και ο πατερασ ωστε να παρακαλανε και αυτοι να τελειωσουν...

σορι αλλα δεν μπορω απο την στιγμη που δεν υπαρχει τιποτα ωρα να γυρισουμε στουσ νομουσ τησ ζουγκλασ :angry:

αυτοι δηλαδη με τι συνηδειση τωρα ζουν ................ολα ειναι δανεικα σε αυτο τον κοσμο και οτι κανεισ γυρνα διπλο τιποτα δεν ξεχνιεται ο θεοσ κρινει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι ειλικρινα ο Θεος να δωσει στον καθενα απο αυτους τους αθλιους την τιμωρια που τους αξιζει,αφου εμεις δεν ειμαστε αξιοι και το χρημα μας εχει διαφθειρει πια τοσο πολυ σε αυτη τη χωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες το εμαθα και δεν εχω λογια να χαρακτηρησω αυτους τους ανθρωπους ακομη και η λεξη εγκληματιας ειναι λιγη!!!!!!!!!!!!

εγω δεν ξερω πως θα αντιδρουσα ισως να επαιρνα κι εγω πια τον νομο στα χερια μου και ας με καταδικαζαν....ηθελα να ηξερα μονο γιατι μαζευουμε χρηματα για να σωσουμε ψυχουλες και τωρα τι θα τα κανουν???ας τα φανε στους γιατρους ελεος πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταν ειχα δει αυτα τα ματακια με απελπισια να ζηταει τη πιπιλα του και ηφωνουλα του δεν εβγαινε οταν ειδα αυτη την απελπισμενη μανα να μην εχει κουραγιο και τον πατερα το επομενο λεπτο να κραταει το κορμακι του στην αγκαλια ειχα την αισθηση οτιμκοιμοταν μετα καταλαβα οτι δεν θα ξυπναγε ποτε .Εκεινο το βραδυ εκλαψα πολυ και ειχα ολη τη νυχτα αγκαλια το μωρο μου δεν μποω να καταλαβω με τη κριτηρια δικαζουν αν ηταν καποιος μεροκαματιαρης θα τον ειχαν κλεισει μεσα ενω τωρα ...

Ειμαι εξω φρενων με το συστημα γιατι γιατι γιατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...