Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!


Recommended Posts

Γειά σας κι από μένα! Να σου ευχηθώ κι εγω συγχαρητήρια Μαράκι για το χαρουμενο νέο, από ότι κατάλαβα το ήθελες πάρα πολύ! Ρε κορίτσια χάρηκα πάρα πολύ που μέσα από ένα μηχάνημα μια είδηση τόσο συνηθησμένη κάνει ανθρώπους που δεν έχουν συναντηθεί ίσως και ποτέ στη ζωή τους να χαίρονται με τη χαρά του άλλου. Μπράβο σας! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 296
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γειά σας κι από μένα! Να σου ευχηθώ κι εγω συγχαρητήρια Μαράκι για το χαρουμενο νέο, από ότι κατάλαβα το ήθελες πάρα πολύ! Ρε κορίτσια χάρηκα πάρα πολύ που μέσα από ένα μηχάνημα μια είδηση τόσο συνηθησμένη κάνει ανθρώπους που δεν έχουν συναντηθεί ίσως και ποτέ στη ζωή τους να χαίρονται με τη χαρά του άλλου. Μπράβο σας! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !! ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ :woohoo: . ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΞΑΝΑ ΑΝΑΣΑ ! ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΛΕΟΝ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !! ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ :woohoo: . ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΞΑΝΑ ΑΝΑΣΑ ! ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΛΕΟΝ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !! ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ :woohoo: . ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΞΑΝΑ ΑΝΑΣΑ ! ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΛΕΟΝ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !! ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ :woohoo: . ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΞΑΝΑ ΑΝΑΣΑ ! ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΛΕΟΝ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενα... να σου ευχηθω κ γω με τη σειρα μου συγχαρητηρια κ τις καλυτρες ευχες μου για να παν ολα καλα κ οπως εσυ επιθυμεις....με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενα... να σου ευχηθω κ γω με τη σειρα μου συγχαρητηρια κ τις καλυτρες ευχες μου για να παν ολα καλα κ οπως εσυ επιθυμεις....με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενα... να σου ευχηθω κ γω με τη σειρα μου συγχαρητηρια κ τις καλυτρες ευχες μου για να παν ολα καλα κ οπως εσυ επιθυμεις....με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενα... να σου ευχηθω κ γω με τη σειρα μου συγχαρητηρια κ τις καλυτρες ευχες μου για να παν ολα καλα κ οπως εσυ επιθυμεις....με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[color=#9AB) B) 9C02]

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ !ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΧΗΤΡΙΑ,ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ,ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ...................!ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[color=#9AB) B) 9C02]

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ !ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΧΗΤΡΙΑ,ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ,ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ...................!ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[color=#9AB) B) 9C02]

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ !ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΧΗΤΡΙΑ,ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ,ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ...................!ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[color=#9AB) B) 9C02]

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ !ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΧΗΤΡΙΑ,ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!Η ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ,ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ...................!ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΑΘΕΙΣ ΣΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ,

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ.;)

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ...........

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΠΛΕΟΝ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ,

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ.;)

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ...........

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΠΛΕΟΝ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ,

ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ.;)

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ...........

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΠΛΕΟΝ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου καταρχάς συγχαρητήρια! Πλέον και υπερηχογραφικά επιβέβαιωσες την εγκυμοσύνη σου κι όλα δείχνουν ό,τι έπρεπε να δείξουν με βάση την εβδ κύησης. Αυτό για τη μέτρηση μη σε απασχολεί, ούτως ή άλλως το βίωσες και με προηγούμενη εγκυμοσύνη όπως λες κι όλα πήγαν καλά! Κι εμένα μου το μετρήσαν 6 μέρες μικρότερο απ' την μέτρηση με βάση την ΤΕΡ, αλλά μεγαλώνει σταθερά με αυτό το ρυθμό μέχρι στιγμής. Επίσης, να έχεις κατά νου ότι η μέτρηση με βάση την ΤΕΡ λαμβάνει υπόψη έναν ιδανικό κύκλο 28 ημερών και με ωορρηξία 14η μέρα, που είναι το φουλ ιδανικό σενάριο. Μπορεί να είχες καθυστερημένη σύλληψη - επίσης, σ αυτή τη φάση το έμβρυο είναι τοσοδούλικο οπότε είναι δύσκολο να μετρηθεί με ακρίβεια.  Όσο για την τομή, δεν έχω γνώση να σου απαντήσω, αλλά καλώς πιστεύω σκέφτεσαι να μιλήσεις με κάποιον γιατρό ίσως πιο εξειδικευμένο σε εγκυμοσύνη μετά από καισαρική που ίσως σε κατατοπίσει καλυτερα 😊 
    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου! ❤️ μ' έπιασε και μια μικρότερη κρίση σήμερα στο σούπερ πάλι, αλλά αυτή τη φορά έπραξα αμέσως και έκανα αυτό με τις αναπνοές, ευτυχώς όλα καλά 😊 Αύριο έχω βιντεοκλήση με τη γιατρό μου (εν τω μεταξύ αυτή το π΄ροτεινε, δε ξέρω γιατί 😅, μάλλον για να τσεκάρει πως πάω με τη λοίμωξη) και θα της το αναφέρω ως γεγονός. Εγώ τώρα έχω κλείσει ένα ακόμα υπέρηχο την άλλη βδομάδα 18 του μηνός που θα έχω μπει με το καλό στην 11η εβδ και μετά από 2 εβδ έχω την αυχενική. Εύχομαι να φτάσουμε αισίως σ' αυτό το στάδιο όλες μας 🙏 κι εμένα δε σας κρύβω μ επιασαν κάτι ανασφάλειες πάλι, κυρίως γιατί φοβήθηκα μην η κρίση πανικού το Σάββατο έκανε κακό στο μωράκι, αλλά πρέπει να εμπιστευτώ το σώμα μου και το μωρό μου 💖 
    • Πραγματικά δε με πτοεί τίποτα. Ας είναι καλά η μπουμπού... εγώ αντέχω!!! 2,5 μήνες είναι... θα περάσουν! 🙂
    • Ωχ βρε κορίτσι μου υπομονή δεν είχα θέμα με Γοπ εγω πριν λιγες μερες με έπιασε το στομάχι μου βράδυ έκανα πολύ εμετό δεν ξέρω τι είχα πάθει ευτυχώς την επομενη ήμουν καλά  Φτάνουμε σιγά αίγα στο τέρμα και θα ηρεμήσουμε 😊  
    • Εγω κορίτσια με παιδιατρο είχα ρωτήσει εδώ κάτι μαμάδες που πηγαίνουν και την πήρα τηλ όταν γέννησα και πήγα  σπιτι μετά το μαιευτήριο  κλείσαμε ραντεβού και πήγα στο ιατρείο της (δεν ήρθε σπίτι ) να την εξέταση αλλά εδώ στο χωριό είναι και πιο απλά τα πργαματα τώρα εκεί μπορεί να θέλεις να ρωτήσεις αν μπορεί να σε αναλάβει 🤷‍♀️ εγω έτσι και αλλιώς δεν είχα και πολλές επιλογές με παιδιατρο.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...