Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια να μην ενθουσιαστω παλι ε??


Recommended Posts

λοιπον κοριτσακια μου ακουστε η τελευταια μου περιοδος ηταν 26/6!και ο κυκλος μου ειναι 28-30 ημερων!αλλα απο την παρασκευη 17/7 το στηθος μου δεν ακουμπιεται!!!ποναει και μονο που το αγγιζω και το νιωθω πολυ βαρη!αυτο ειναι συμπτωμα περιοδου??απο τοσο νωρις?αλλα και ουτε συμπτωμα εγκυμοσυνης απο τοσο νωρις γινεται ετσι????:unsure:

ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΠΙΑ???:ohmy::blink:

για πειτε κοριτσακια μου γλυκααααα!!!!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ , ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΕΠΑΦΕΣ:silly: :silly:

ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ.

ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΙΣ 26-27-/7 ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.

ΣΤΗ ΔΙΚΗ Μ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω MOY ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ:) ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ 29 ΜΕ 30 ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΥΚΛΟ ΜΕ ΣΕΝΑ.ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΜΕ 11/7.ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΕΧΩ!ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ(ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ)ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ.ΔΕ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ;ΚΙ ΕΓΩ 26/6 ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/7 ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΡΥΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ;;ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΩΣ 30 ΜΕΡΕΣ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ.ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.

ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ROSE,ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσακι μου να εισαι εγκυουλα,στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου...η συμβουλη μου ειναι ομως να μην ενθουσιαζεσαι τοσο με τα συμπτωματα,(οχι οτι τα συμπτωματα που μας περιγραφεις δεν μπορουν να σημαινουν εγκυμοσυνη,απλα γιατι καμια φορα μας ξεγελουν τα ατιμα....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2 έγραψε:

ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ.ΔΕ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ;ΚΙ ΕΓΩ 26/6 ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/7 ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΡΥΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ;;ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΩΣ 30 ΜΕΡΕΣ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ.ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΤΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.

ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ROSE,ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΘΕΣ.

NAI ΓΚΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ!ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ....:silly: τι να πω?θα περιμενουμε απλα μπορουμε να κανουμε και κατι αλλο?????:angry:

αντε Κυρια περιοδο δε σε θελουμε αλλο ΞΕΦΟΡΤΩΣΟΥΜΑΣ ΠΙΑ!!!:P

κοριτσια ειναι φυσιολογικο να ζαλιζομαστε πριν την περιοδο????εμενα μου συμβαινει και μαλιστα εντονα σε μερικους κυκλους να ζαλιζομαι 2-3 μερες πριν μου ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρινιώ μου!!! Είναι πολυ νωρίς ακόμη. Δώσε λίγο χρόνο κοριτσάκι μου και θα δούμε.

Εγώ έχω πάντα ζαλάδες πριν την περίοδο και γενικά όλα τα συμπτώματα...άσε δεν καθαρίζεις! Ηρεμία και δες το χαλαρά, όσο μπορείς βέβαια.

Θα σου ευχηθώ τα καλύτερα. Εύχομαι ολόψυχα να έχεις ένα μωράκι στην κοιλίτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου!με ηρθε η περιοδος!!εχει γινει πλεον ο κυκλος μου 26 ημερων!!!!ενω ηταν 30!!!μα τι γινεται τελος παντων???:unsure:

οποτε αλλη μια φορα ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΝΙΚΑΝ!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή τον επόμενο μήνα...Το καλοκαίρι εχω ακούσει λογω αλλαγής καιρού υπάρχουν αλλαγες στην περίοδο.Επίσης εχω ακούσει και κατι αλλο που δεν ξέρω αν ισχυει 100%.Αν κάνεις παρέα η δουλευεις με κοπέλες ,η αδιαθεσία προσαρμοζεται και ερχεται παρόμοιες μέρες.Να σου πω οτι παλια το έιχα παθει ενω είχα περίοδος αρχές του μήνα και μια φίλη μου στην δουλεια που κάναμε παρεα και εκτος τον τελευταιο καιρο είχε στα μέσα.Ε?την ακολούθησα και είχα τον πρώτο μήνα καθυστέρηση 10 μέρες (τοτε δε χαιρόμουν-Αλλες εποχές!!!)και μετά απο εκεί είχα περίοδο 15 του μήνα...Μπορεί να ακούγεται τρελο αλλα...

Λοιπόν υπομονή και το σίγουρο είναι οτι δεν έισαι μόνη!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...