Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!


Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΙ ΠΡΟΙΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΝΙΩΘΕΤΕ ΠΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΥΝΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ????ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ .ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΒΑΖΑΝΕ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ(ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΥΠΙ - DΝΑ) ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΒΑΖΩ.ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΟΥ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΟΦΟΥΣΕ ΜΕ ΤΡΑΒΑΓΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOULA ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΟΟΤΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΒΑΖΩ 2 ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ!!!ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΕΥΡΙΑΖΩ....ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΓΥΑΛΙΖΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΜΟΝΤΕΛΑ!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗ ΕΛΕΓΑΝ PERCUTALFA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλιά χρησιμοποιούσα τη mama uno που είναι μια απλή κρέμα αλλά έκανε τη δουλειά της.Τώρα χρησιμοποιώ της Frezyderm την Prevenstria και μ'αρέσει πιο πολύ.Είναι βέβαια πιο ακριβή από την άλλη αλλά τη νοιώθω ωραία.Όσο για τη βαζελίνη δεν ξέρω αν είναι καλό να βάζεις,ρώτα τον γυναικολόγο σου για σιγουριά.Απο πετρέλαιο δεν είναι η βαζελίνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOULA2 Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ..ΚΤΛ ΚΤΛ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ:dry: ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΙΣΘΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ...ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΑ ΕΚΑΝΕ 17EURO!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw apo ton 3 mhna pou arxize na fouskwnei h koilitsa mou

evaza kathe mera prwi vrady anelipos pote vazelinh

kai pote ena ena eidiko ladaki ths Wedela gia egkyous.

Opws kai ena akoma ladaki pou phra apo farmakeio pali

apo egkyous! Den ekana oute mia ragada pragma pou to fovomoun

poly giati h mama mou ekane para polles!

Koritsia mhn ksexnate kai to stithos! Oxi konta sthn thylh omws!

Filakia polla! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ....ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΒΛΑΚΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ....ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της Frezyderm που χρησιμοποιώ μου την δώσανε πρόσφατα και σε δείγμα ..

Αν ρωτήσεις ίσως σε κάποιο φαρμακείο μπορεί να έχουν να σου δώσουν,οπότε την δοκιμάζεις και βλέπεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω χρησιμοποιω και βαζελινη και την Fissan mamma απο το φαρμακειο,

εν'αλλαξ(μια μερα βαζελινη-μια μερα την fissan).....στην κοιλια ,στο στηθος και μπροστα στα μπουτια που ειναι τα πιο επιφοβα σημεια,τελειωνω την 3η μου εγκυμοσυνη και δεν ειχα

προβληματα με το δερμα μου εως τωρα,ευτυχως,απλα δεν αμελω ποτε να το φροντιζω;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έγω και στις 2 εγκυμοσύνες έβαζα το λαδάκι εγκυμοσύνης της weleda και η κοιλιά μου ήταν πάντα ενυδατωμένη και δεν έκανα ούτε μια ραγάδα!!

Έβαζα από τους μηρούς μέχρι και το στήθος και πίσω στην μέση. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου είπε ο γιατρός να πάρω από το φαρμακείο κρέμα για ραγάδες! Άλλοι μου είπαν για βαζελίνη αλλά δεν συμφωνώ διότι περιέχει πολύ πετέλαιο μέσα! Είχα πάρει στην αρχή μια της elancyl, και μια φίλη μου δούλευε στην oriflame και πήρα κι από κει 2 οι οποίες ήταν και σε καλή τιμή! Τις είχα βρει προσφορά από 25 ευρώ 15! Είναι και λιγάκι ακριβούτσικες όλες αυτές! Έμεινα αρκετά ευχαριστημένη, και να σου πω και την αλήθεια δεν έβαζα καθημερινά! Όποτε το θυμόμουν!!

Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη να έχεις... και καμιά ραγαδούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο τον πρωτο μηνα εβαζα βαζελινη ατη που ειναι σε βαζακι για μωρα κ ολα μια χαρα!!!!!! Εξαρταται βεβαια κ απο το δερμα!!! Με το καλο να δεχτεις το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εγώ έβαζα το αμυγδαλέλαιο της Apivita. Απόλυτα φυσικό και δεν έκανα ούτε μια ραγάδα στην κοιλιά. Αντίθετα, με τη βαζελίνη είχα βγάλει σπυράκια και είχα φαγούρα. Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ......ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ....ΛΕΙΑ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙΑ!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εβαλα τιποτα ξεχασα να παρω και στον 7ο γεννησα δεν ειχα ουτε μια ραγαδα και εμφανιστικαν την επομενη της γεννας οποτε πηρα ενα προιον για ραγαδες και καπως εχουν εξαφανιστει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...