Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΟΞΥΓΓΑΣ ΕΜΒΡΥΟΥ


Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΛΟΞΥΓΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ?:blink: ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΟΞΥΓΓΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΜΟΝΟ. ΚΡΑΤΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΩΡΑΚΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΞΥΓΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ! ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ??? ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΥΜΕΝΟ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ!! ΧΕΧΕΧΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Εγω δεν θυμαμαι κατι παρομοιο,αλλα η ξαδερφη μου στην μπεμπα της μου τολεγε συνεχεια και της το επιβεβαιωσε κι ο γιατρος της,ειχε λοξυγκα και το καταλαβαινε κι η ξαδερφη μου:blink: χικ-χικ:laugh: ,οπως μας ειπε,συμβαινει πολυ συχνα!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα έχει λόξυγγα συνέχεια και το έλεγα στη μαμά μου κ δεν το πίστευε ώσπου της έβαλα το χέρι στην κοιλιά μου και το ένιωσε.Εχει πλάκα πάντως..χικ,χικ...Τώρα κάνει τούμπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω στο γιο μου το παθαινα αλλα το αστειο ηταν οτι ηταν ρολο!!Καθε μερα στις 11το βραδυ τον επιανε κι οσο κι αν νυσταζα περιμενα κανενα δεκαλεπτο με τετερτο να του περασει.Για την διαρκεια της μερας δεν ειμαι σιγουρη αν ειχε γιατι δουλευα και κινιομουν συνεχεια.Πλακα εχει παντως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula λοξυγγας ειναι εμενα ειχε συνεχεια και πολυ δυνατο και επιμονο..

αφου να φανταστεις εχω τραβηξει σε βιντεο την κοιλια μου να ανεβοκατεβαινει..

και τωρα που γεννηθηκε ειναι πολυ ευκολη στο να την πιασει λοξυγγας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ.ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 2,3 ΦΟΡΕΣ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΑΝ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχι! Και σε μένα συμβαίνει! Δε με πίστευαν αλλά αν βάλει το χερι του κάποιος στην κοιλιά μου το καταλαβαίνει κ ο ίδιος! Ο άντρας μου γελάει κάθε φορα αλλά εγώ το λυπάμαι κιολας! Το παθαίνει και εμένα 2 με 3 φορές την ημέρα!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egw eixa kathe mera sxedon 3-4 fores kai eidika otan

etrwga kai meta.Kratouse peripou 10 lepta kai meta pernouse!

Emena mou areze giati etsi eniwtha oti ontos exw kati

mesa sthn koilitsa mou! Ennow oti to syniditopoiousa pio poly

kathe fora.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula κ εμένα το μωράκι μου είχε λόξυγγα.το ένιωθα πάααρα πολύ συχνά κ το έβλεπε κ ο γιατρός σε κάθε υπέρηχο!!ο γιατρός μου πάντως το θεωρούσε πολύ θετικό,το γιατί δε το θυμάμαι!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ειχε ρωτησει μια φιλη για λοξυγγα και την κοροιδευα , οτι σιγα μην καταλαβω και ποτε ρευεται και γελαγα Ελα ομως που εδω και 2 εβδομαδες εχει πολυ συχνα και ξεκαρδιζομαι ... κραταει αρκετα κ ειναι ευκαιρια να το ακουει κ οποιος βαζει χερι στην κοιλιτσα μου .

ωραιο συναισθημα ...:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω καθε φορα που μου συμβαινει γελαω πολυ!!!!!και σημερα το μεσημερι που ημουνα αραχτη στη μαμα μου το μεσημερι αρχισε παλι και τη φωναζα για ναδει την κοιλια μου!!!:laugh: αλλα πολυ χαβαλε εχει οταν κλωτσαει και ξαφνικα βλεπεισ την κοιλια σου να σηκωνεται και μπορεισ να το ακουμπησεισ,οταν εβαλε το χερι του πρωτη φορα ο αντρασ μου πηγε να βαλει τα κλαματα...:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμείς λόξυγγα να δεις...πολύυυ και πολλές φορές τη μέρα,εμένα συνήθως την έπιανε βράδυ..και μετά αφού βγουν απ την κοιλίτσα έχουν λόξυγγα, πολλές φορές μετά το φαγητό...εκεί βέβαια την λύση την ξέρεις (εμένα μου την είπε ο παιδίατρος ) : βάλτη στο στήθος και τσουπ ! στο δίλεπτο επάνω, λόξυγγας...bye bye !!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΠΟΥ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝΕ ΛΟΞΥΓΓΑ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΣΚΑΤΟΥΛΑΚΙΑ!!!:lol::lol: ΛΕΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΕΝΤΟΝΑ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ?? ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ.... ΤΑ ΚΑΥΜΕΝΟΥΛΙΑ...:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ποσο δικιο εχετε; δεν το ειχα φανταστει οτι μπορει να εχουν λοξυγγα. κι εγω πολλες φορες καθημερινα δηλ νιωθω κατι σαν να ειναι παλμος - ποιο δυνατος ομως και σταθερος για καποια λεπτα. ελεγα μηπως ηταν κλωτσιες αλλα δεν μου εμοιαζαν. θα ρωτησω το γιατρο σημερα που θα παω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ & εμένα έχει το μπεμπάκι μου & όλοι με κοροιδεύανε!! :blink:

Μπορεί & 2-3 φορές την ημέρα .. ώσπου τελικά το ένιωσαν & ο άντρας μου πολλές φορές & κάτι φίλες μου & πλέον δεν με δουλεύουν!!;)

Η πλάκα είναι ότι ταυτόχρονα κλωτσάει-κουνιέται & κοιλιά αλλάζει σχήμα συνέχεια!!:laugh:

Φαντάζομαι ότι θα ενοχλούνται τα καημένα.. Αφού & εμένα με ενοχλεί & το λυπάμαι...:unsure:

Επηρεάζεται από το γεύμα μας ?Γιατί έχουν τόσο συχνά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΝ 7ο ΜΗΝΑ ΤΟΝ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΟΞΥΓΓΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΑΡΚΕΤΑ!!ΚΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ....ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ,ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΟΥΛΙΤΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula έγραψε:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΛΟΞΥΓΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ?:blink: ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΟΞΥΓΓΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΜΟΝΟ. ΚΡΑΤΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΩΡΑΚΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΞΥΓΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ! ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ??? ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΥΜΕΝΟ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ!! ΧΕΧΕΧΕ

Τι μου θυμησες τωρα!!!!!!!Η μπεμπα μου σημερα ειναι 24 ημερων αλλα ακομα θυμαμαι πολυ εντονα τον λοξυγγα που ειχε επι καθημερινης βασεως!!!! Μην ανησυχεις απλα φροντιζε την ωρα που το καταλαβαινεις να μην εισαι σκυμενη κ να μη πιεζεις την κοιλια σου!!!! Α!!! κ απολαυσε το!!!!! Εμενα μου λειπουν αυτες οι στιγμες!!!!που ειμασταν οι δυο μας κ κανενας αλλος!!!! Μετο καλο να το δεχτεις το μωρακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αλήθεια είναι πολύ όμορφο συναίσθημα κάθε φορά που έχουν λόξυγγα τα μωράκια μας. έχει πάρα πολύ πλάκα. και μένα η μπεμπούλα μου έχει συνέχεια λόξυγγα και κάθε φορά ρίχνω πολύ γέλιο. αυτό μάλλον το κληρονόμησε από μένα γιατί και εγώ έχω συνέχεια λόξυγγα, χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula έγραψε:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΛΟΞΥΓΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ?:blink: ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΟΞΥΓΓΑ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΜΟΝΟ. ΚΡΑΤΑΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΩΡΑΚΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΟΞΥΓΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ! ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ??? ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟ ΚΑΥΜΕΝΟ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ!! ΧΕΧΕΧΕ

GASTROULA, Ο ΘΟΔΩΡΑΚΟΣ Μ -ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Μ-ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 9 ΠΑΘΑΙΝΕ ΛΟΞΞΥΓΚΑ.

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ΜΟΛΙΣ ΕΠΙΝΑ ΝΕΡΟ ΤΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΕ!

ΤΟ ΚΟΥΦΟ?

ΤΟΥΣ 2 ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ -ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΛΙΑΣ-ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΠΑΘΑΙΝΕ ΛΟΞΥΓΚΑ!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teo cool θελω εδω και καιρο να σου πω κατι ...

Οποτε βλεπω το μωρο σου ειμαι με το χαμογελο στα χειλη ... ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΓΕΛΟΦΑΤΣΑ και θελω να του δαγκωσω τις μαγουλιθρες του !!! ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙ !!!! αχ ξαλαφρωσα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...