Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ξερω τι να πιστεψω


xntou

Recommended Posts

Κοριτσια μου,

εχω παρατηρησει το τελευταιο μηνα να κατακλιζεται το φορουμ απο ιστοριες ναι μεν βγαλμενες απο την ζωη,αλλα και απο την φαντασια.

Τι θελω να πω: Ξαφνικα, εμφανιζονται μελη, μας γραφουν μια ιστορια, μας ποιανουν τα ζουμια, μας κανουν να τσακωνομαστε, αλλες μας βριζουν(μας λενε αργοσχολες), και στο τελος εξαφανιζονται.Τι γινεται???Και μην μου πειτε οτι εξαφανιζονται γιατι χαλασε το πσ, τις καναμε να νιωσουν ασχημα, κ οτιδηποτε αλλο ευκολοπιστο επιχειρημα.

Εγω προσωπικα δεν θα ξαναπαντησω σε θεμα τυπου φωσκολου η κους κους γιατι μαλλον καποιοι παιζουν με το φορουμ μας.

Η ξαφνικα επεσε τοση δυστυχια και εκει θα πω ναι ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ

Μη νομιζετε οτι μου ηρθε μεσημεριατικα να κανω κυρηγμα, αλλα διαβασα μια ιστορια που ουτε ο παπακαλιατης θα την εγραφε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XNTOU ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ.:unsure: ΕΓΩ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ, ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΘΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΝΩ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ!!;) ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ, ΜΗΝ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΚΡΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΤΟ ΟΤΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ.:angry: ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΛΗΓΩΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ!!ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΣΙΩΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!:lol: ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ.ΝΑ ΣΚΑΡΦΙΖΟΝΤΑΙ ΔΑΚΡΥΒΡΕΧΤΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.:silly: ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΛΥΠΑΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι εγω μαζι σας!!!εγω τις διαβαζω μεν,αλλα δεν μπαινω στον κοπο να απαντησω.δεν ξερω αν αυτο λεγεται αναισθησια αλλα επειδη καποιοι "προβληματικοι" το εχουν παρακανει δυστυχως παιρνει η μπαλα και τους "αληθινους"!!!τι να πω!!!αν δεν εχουν με κατι αλλο να περασουν την ωρα τους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σκεφτηκα και εγω για την συγκεκριμενη ιστορια αλλα δεν μπορουμε να μαστε σιγουρεσ βρε κοριτσια για τιποτα το να συμβουλεψω κατι οταν μπορω θα το κανω αλλα τωρα αν αυτη η ιστορια ισχυει τι να συμβουλεψεισ;;;;

τι να πεισ καλα εκανες προχωρα;;;'απλωσ παρακολουθω το θεμα και μεχρι εκει.....

να κανω μια ερωτηση αν εγω εμπαινα καινουρια και σασ εγραφα τα σκηνικα με την μανα μου θα με πιστευατε ετσι οπωσ εχουν γινει τα πραγματα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα που μου απαντησες γιατι ειχα αμφιβολιες μετα..

Επισης εχω βγαλει την φωτο των παιδιων μου απο το προφιλ.Και ξερετε γιατι??Ειναι πολυ τραβηγμενο αλλα ισχυει..Εδω μεσα μπαινει ο καθενας κ δεν θα ηθελα να δω σε κανενα υπολογιστη ψυχανωμαλου παιδεραστη την φωτο μου.(γιατιαπλα θα την εκανε copy pasτe)...Ολα τα μαμοπαιδοφορουμ ειναι η χαρα τους.......

Υπαρχει τρελα να το ξερετε!!

Φιλια

σημερα σας τρελανα με τους προβληματισμους μου.Υπομονη φευγω μεθαυριο:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

το σκεφτηκα και εγω για την συγκεκριμενη ιστορια αλλα δεν μπορουμε να μαστε σιγουρεσ βρε κοριτσια για τιποτα το να συμβουλεψω κατι οταν μπορω θα το κανω αλλα τωρα αν αυτη η ιστορια ισχυει τι να συμβουλεψεισ;;;;

τι να πεισ καλα εκανες προχωρα;;;'απλωσ παρακολουθω το θεμα και μεχρι εκει.....

να κανω μια ερωτηση αν εγω εμπαινα καινουρια και σασ εγραφα τα σκηνικα με την μανα μου θα με πιστευατε ετσι οπωσ εχουν γινει τα πραγματα;;;

Πιστευω πως δεν εχει σημασια τι θα γραψεις αλλα πως θα το γραψεις.

μ αρεσε το χθεσινο σου για την πρωθυπουργια...ασχετο.

Που λες για το θεμα με την μαμα σου, δεν ειναι τοοοοοοοοοοσο τραβηγμενο οσο αυτα που γραφουν.Ειναι μεν σοβαρο, αλλα οχι τραγικοδακρυβεχτο.Ασε που ολες πανω κατω τσακωνομαστε με τις μαναδες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω αν καποιες τα θεωρουν παρατραβηγμενα αλλα κι εγω φοβαμαι πολυ και ποτε μα ποτε δεν βαζω φωτο της μικρης μου,σε κανενα φορουμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου αρεσε το θεματακι ψηφο θα παρουμε :silly:

περα απο την πλακα λιγο το ζιζανιο τησ υποψιας εχει πει σε ολεσ μας και το λεω αυτο γιατι εχω ημουν πιο χαλαρη στο οτι γραφεται ειναι αληθεια...

οσο για τισ φωτο δεν το ειχα συνδιασει ετσι :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια κι εγω το νιωθω αυτο το πραγμα και με χαλαει.δε θελω να αντιμετωπιζω με δυσπιστια τα κοριτσια,μπορει καποια ποστ να ειναι ψευτικα αλλα καποια να μην ειναι και δε φταινε σε τιποτα να τις υποψιαζομαι.....τι να κανουμε δυστυχως αυτα εχει η τεχνολογια...δυστυχως δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα..οτι δε μας "πειθει" καλο ειναι να αποφευγουμε να απανταμε γιατι μπορει να πουμε και κατι που θα φανει ασχημο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xntou tha sumfwnisw k egw mazi sou k eidika meta apo tin epithesi pou dextikame emeis pou diafwnisame se kapoia apo autes tis istories....

Einai ontws ligo travigmenes k apofasisa k egw na min asxolithw pali me kati tetoio giati xalastika k itan xazo apo merous mou...

K min anusixeis den eisai i moni pou to skeftikes se polles apo edw perase ap'to mualo...

Se filw..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έχει περάσει κ εμένα από το μυαλό αλλά επειδή δεν μπορώ να ξέρω ποιος λέει αλήθεια και ποιος όχι, 1ον δεν τα πέρνω και τόσο στα σοβαρά,εννοώ ότι εντάξει θα στενοχωρηθώ αλλά δε θα επηρεάσει και την ψυχολογία μου...και τη ζωή μου..2ον απαντώ και τέλος..δεν το πολυσυνεχίζω ειδικά αν κάτι μου βρωμάει..νομίζω ότι αυτό αρκει..φιλάκιαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια συμφωνώ!! Αλλά είναι στο χέρι μας! Εγώ προσωπικά διαβάζω, αλλά δεν πρόκειτε να βάλω και τα κλάμματα για ένα μέλος που δεν γνωρίζω! Γνώρισα από κοντά κοπέλες εδώ, οι οποίες είναι καταπληκτικά άτομα! Όταν μπήκα, εδώ στο φόρουμ, σας πληροφορώ μαθεύτηκα από τ'άλλα μέλη αθόρυβα! Ούτε καν ποστ δεν άνοιξα να συστηθώ! Σιγά σιγά απαντούσα σε θέματα που είχα κάτι να πω, διάβαζα κάποια άλλα να ενημερωθώ.. και με μάθανε με τον καιρό! Με κάποιες κοπέλες δέθηκα, με κάποιες λογομάχησα, γενικά όμως τρέφω πολύ συμπάθεια για τις περισσότερες από εδώ χωρίς να τις ξέρω προσωπικά!

Όσον αφορά τις δακρύβρεχτες ιστορίες.. ας πουμέ δίνουμε μια ευκαιρία και βλέπουμε την πορεία του μέλους μέσα στο φόρουμ! Υπάρχουν κοπέλες με ιστορία, που κάλλιστα θα τις έλεγε μουφ με βάση τα τελευταία δεδομένα του φόρουμ! Αλλά όχι μόνο δεν είναι, είναι υπαρκτά κορίτσια και πολύ συμπαθή σε μένα, οι οποίες φαίνεται αν είναι η ιστορία αληθινή! Και τα συγκεκριμένα κορίτσια όταν γράφτηκαν δεν διαλλαλήσανε την ιστορία τους!! Στην πορεία ανοίχτηκαν!! Και μας είπαν κάποια πράγματα για τον εαυτό τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ.ΕΓΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΛΙΕΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΛΟΓΟΜΑΧΩ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τόση ώρα διαβάζω τις απαντήσεις σας και τώρα κατάλαβα για ποιό πράγμα μιλάτε.

Εγω πάλι γενικώς σε τέτοιου είδους καταστάσεις επιλέγω να διατηρώ μια πιο απόμακρη και ουδέτερη στάση γιατί στην τελική ούτε πώς έχουν τα πράγματα 100% είμαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΨΕΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ.ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΨΗ,ΧΩΡΙΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΑΘΟΣ.ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ.

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΙΧΕ ΔΟΣΗ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xntou έγραψε:

Καλα που μου απαντησες γιατι ειχα αμφιβολιες μετα..

Επισης εχω βγαλει την φωτο των παιδιων μου απο το προφιλ.Και ξερετε γιατι??Ειναι πολυ τραβηγμενο αλλα ισχυει..Εδω μεσα μπαινει ο καθενας κ δεν θα ηθελα να δω σε κανενα υπολογιστη ψυχανωμαλου παιδεραστη την φωτο μου.(γιατιαπλα θα την εκανε copy pasτe)...Ολα τα μαμοπαιδοφορουμ ειναι η χαρα τους.......

Υπαρχει τρελα να το ξερετε!!

Φιλια

σημερα σας τρελανα με τους προβληματισμους μου.Υπομονη φευγω μεθαυριο:)

γεια σας και εγω ηθελα να βαλω φωτογραφια της μικρης σε καποια κοριτσια που μου ειχαν ευχηθει και πριν και τψρα που γεννησα αλλα την εβαζα για λιγο και την εβγαλα γιατι φοβαμε ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΘΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΗΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΘΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Η ΟΧΙ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ (ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΕΝΝΟΩ)ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΘΕΩΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΜΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΟΝΤΕ ΜΕΛΟΙ ΓΙΑ ΧΑΒΑΛΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΦΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟ...ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΒΑΛΕΣ?ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣΣΣΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ή μαλλον καλημερα! Δεν μπορειτε να πιστεψετε πως καποια κοριτσια δεν ξαναμπαινουν στο mammy γιατι ενιωσαν ασχημα? Κ ομως στη δικη μου περιπτωση αυτο συμβαινει. Ντραπηκα τοσο πολυ, ενιωσα τοσο ασχημα οταν σας εγραψα τη δικη μου ιστορια κ δεχτηκα αυτη την επιθεση,για κατι που ηδη με πονουσε πολυ(δεν ξερω εαν θυμαστε την ιστορια μου ). Σκεφτηκα οτι ειναι καλυτερα να μην ξαναμπω γιατι ισως <δεν χωραω> στην παρεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι από δω θα πω πως δεν είναι σωστό στο θέμα που έχει ανοιξει κάποιος να λέμε ότι είναι ΄ψευτικο..δεν είναι σωστό!Κ αν όντως λέει αλήθεια;Ειπαμε..ας προστατευσει η κάθε μια τον εαυτό της..μέχρι εκεί..δε συμφωνείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Εγώ πάλι από δω θα πω πως δεν είναι σωστό στο θέμα που έχει ανοιξει κάποιος να λέμε ότι είναι ΄ψευτικο..δεν είναι σωστό!Κ αν όντως λέει αλήθεια;Ειπαμε..ας προστατευσει η κάθε μια τον εαυτό της..μέχρι εκεί..δε συμφωνείτε;
ΛΆΘΟΣ!πες ότι εσυ καταλαβαίνεις ότι μια ιστορία είναι μουφα κ εγώ όχι κ απαντάω αβερτα.αλλά εσυ με συμπαθείς κ στεναχώριεσε κ μου το λες με πμ.ε κι εγώ συμπαθώ άλλες 2 που συμμετέχουν κ τους το λέω με πμ.έτσι θα πάει;την κολοκύθια θα παίζουμε;

ΑΠΛΆ ΜΙΑ ΔΟΚΙΜΉ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΊΣΕΙ.γιατί το βλέπετε τόσο κακό δηλαδή;όταν πας να πιάσεις δουλειά κάπου πρώτα δεν σε δοκιμάζουν;όταν κάνατε σχέσεις είτε ερωτικές είτε φιλικές δεν τις δοκίμαζατε;

Πχ είστε με ένα αγόρι κ υποψιάζεστε ότι σας πουλάει παραμύθια θα κάθησετε να το φάτε αμασητο μηηηηπως και λέει αλήθεια ή θα το ψάξετε καλύτερα;ΛΈΩ ΕΓΏ ΤΏΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε συμφωνώ..και μην είσαι απόλυτη. Θεωρώ ότι ποτέ δεν ξεκινάς με τη σκέψη ότι ο άλλος σου λέει ψέματα. Πάντα βασίζεσαι σε αυτά που σου λέει. Απο κει καιπέρα αν από τα λεγόμενά του εσύ βγάλεις την εντύπωση ότι είναι ψεύτικο είναι δικό σου θέμα..και όχι του άλλου. Γιατί μπορεί να έχεις κάνει λάθος εκτίμηση και να κατηγορείς έναν άνθρωπο άδικα επειδή εσύ έβγαλες ένα συμπέρασμα. Αφήνεις τον άλλο να βγάλει μόνος του κ εκείνος το συμπέρασμα χωρίς να προσβάλεις κανέναν . Δεν είναι σωστό να κατηγορούμε οτιδήποτε μας ξενίζει. Εκτός αυτού δεν πρόκειται για κάτι που θα μας καταστρέψει, δηλαδή το να με εξαπατήσει ένα άτομο που ποτέ δεν έχω δει ποτέ, χωρίς καν να είμαι 100% σίγουρος για το αν ισχύει αυτό ή όχι, πολύ λίγο με ενδιαφέρει. Κυρίως με απασχολούν τα άτομα που απαρτίζουν την καθημερινότητά μου..και έχω αναπτύξει μαζι τους σχέση εμπιστοσύνης. Εδώ μπαίνει ο οποιοσδήποτε και μπορεί να παρουσιάζει τη δική του πραγματικότητα που όπως και να το κάνουμε είναι πλασματική έτσι και αλλιώς.Οπότε αν εσένα κάτι σου φαίνεται ψεύτικο, μπορεί εμένα να μου φαίνεται αληθινο.Γιατί πρέπει σώνει και καλά να δημιουργήσεις εντάσεις; Απλώς το αγνοείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε γαρίδακι.το θέμα δεν είναι ότι ξεκινάς με το Καλημέρα να λες είναι δεν είναι μουφα.αλλά με τις εξωφρενικές ιστορίες που δεν στέκουν κ έχουν τρύπες κ κενά!κ μπορεί εσυ να το παίρνεις χαλαρά αλλά υπάρχουν άτομα που τους πονάει όταν κατι που πίστεψαν ήταν ψέμμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα άτομα λοιπόν καλό θα ήταν ,για το δικό τους καλό κυρίως, να μάθουν να προστατεύουν τον εαυτό τους..μου αρέσει που γράφουμε σε 2 διαφορετικά θέματα για το ίδιο θέμα..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...