Μετάβαση σε περιεχόμενο

se 10 mines exo xasi 4 mora


Recommended Posts

tha telatho......

ton aygoysto toy 2008 exasa didimakia 1.5 minon..

2 ioylioy 2009 exasa dyo morakia 6 evdomadon.

ksipnisa to proi olo xara poy telika eirthe i mera na kano ton proto iperixo,stin toualeta eida aima piga sto nosokomeio amesos enimerosa kai perimena me emoragia 2 ores na me eksetasoyn...me eksetase idikevomenos.eide 2 sakoys o enas adeianos,o giatros moy den katevike na me dei.moy eipe o eidikevomenos na perimeno 5 ores stin karekla eos na katevei o giatros moy..den mporoysa apo toys ponoys kai apo tin emoragia na kathiso sti karekla.

efiga kai piga se idiotiki kliniki me eksetasan me iperixo stin koilia kai eidan oti telika to ena moro moy itan kala.( doksa to theo kai pali doksa)...

amesos moy ekanan kai kolpiko iperixo kai arxisa na ponao pio entona..ekei stamatisan olla den to eida pali to moraki moy kai i mitra moy gemise aima.o giatros moy eipe oti kalitera na pao spiti moy kai na ksaploso.olla eixan teleiosi ....den eniotha kala kai piga pali sto nosokomeio eixa xasei ollo moy to aima..

epiteloys katevike o giatros moy!!!!

moy ekane isagogi gia apoksisi kai me pigan amesos sto mieytiko o ematokritis moy eixe ftasei sto 24 meta apo 11 ores apofasisan na me xeiroyrgisoyn...

exoyn perasei 6 meres apo ekeii tin imera kai kathe mera niotho kai xirotera...niotho na xanome sto keno niotho oti trelenome ta matia moy den mporoyn na stamatisoyn na dakrizoyn..

exo megali lipi mesa moy esthanome oti petheno arga kai siopila

THEL PISO TA MORA MOY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκι μου.... γιατί να το περάσεις όλο αυτό? Γιατί? Ντροπή στον γιατρό σου!!! Εμ βέβαια... αυτός πονούσε??? Πώς φέρθηκε έτσι? Γιατί δεν κατέβηκε να σε δει? Κι ο ειδικευόμενος όμως... απ' ότι κατάλαβα, δεν πάει πίσω ούτε αυτός! Ντροπή και στους δύο!

Κουράγιο αγάπη μου γλυκειά, κουράγιο κοπέλα μου, να συνέλθεις γρήγορα και να σου ξαναέρθει κι ένα και δυο μωράκια, για τα καλά αυτή τη φορά! Ψάξε βρες άλλον γιατρό! Αυτός ο αλήτης φαίνεται είναι ανάξιος !(Πόσα έχουμε ακούσει αυτές τις μέρες...)

Καλή ανάρρωση κοπέλα μου και κουράγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΛΥΝΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ...

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ Κ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ,ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ Κ Ο

ΘΕΟΥΛΗΣ ΘΑ ΣΤΑ ΦΕΡΕΙ ΠΙΣΩ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ...

ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ..

ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ??

ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΥΚΕΤΑ,ΜΗΠΩΣ ΘΑ

ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ???

ΟΤΙ ΘΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο κοπέλα μου. Κοίταξε να ηρεμίσεις, να βρεις καινούριο γιατρό, να σου κάνει πολλές εξετάσεις να βρει γιατί συμβαίνει συνέχεια αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Θεούλης να σου δώει δύναμη να βγείς γρήγορα από αυτό το μαρτύριο. Κάνε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις να βρεις την αιτία που τα προκάλεσε όλα αυτά. Και μην χάσεις ποτέ την πίστη σου. Όλα θα βελτιωθούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο Κοριτσάκι μου. Η γνώμη μου είναι να τους κυνηγήσεις. Για να μην γινει σε άλλον ξανά. Αγκάλιασε σφιχτά τον άντρα σου !!! Δύναμη. όλες οι προσευχές μας μαζί σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι και να σου πω είναι τόσο λίγο για αυτά που πέρασες....

Κλάψε να φύγει από μέσα σου και μόλις βρεις τη δύναμη δες έναν καινούργιο γιατρο για ένα νέο ξεκίνημα.

Υπομονή και κουράγιο , θα περάσουν όλα απλα χρείαζεται χρόνος....

Σου στέλνω την αγάπη μου και σου ευχομαι καλή τύχη από εδώ και πέρα και να ξεπεραστεί κάθε εμπόδιο.Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου πολύ στενοχωρέθηκα!! Σου έγραψα και στο άλλο ποστ που έχεις βάλει!! Η γνώμη μου είναι ότι σου φέρθηκαν απαράδεκτα και καλό είναι ν'αλλάξεις αμέσως γιατρό! Άκου εκεί.. μετά από τόσες ώρες! Και για κάτι πολύ σημαντικό! :angry: Συγνώμη αλλά είναι απαράδεκτος!

Κουράγιο κι όποτε θες να μιλήσεις.. εδώ είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι και να πω ειναι λιγο...

αν και δεν ειμαι η καταλληλη, να τολμησω να σου συστησω τον γυναικολογο μου που κανει εξωσωματικες στο ΜΗΤΕΡΑ και ειναι αυτο που λεμε πρωτα ΑΝΘΡΩΠΟΣ και μετα γιατρος...

ειναι τοσο καλος, ευγενικος, γεματος κατανοηση και βαζει πανω απ ολα τη μαμα και το παιδι... αφου να φανταστεις οταν πηγαιναμε για εξεταση με τον αντρα μου και τον ρωτουσε κατι αυτος απαντουσε παντα σε μενα!!!

αν το αποφασισεις στειλε μου μυνημα να σου δωσω τα στοιχεια

κουραγιο παντως και μην εγκαταλειψεις εξαιτιας κανενος αγυρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι παρα πολυ για οτι σου συναιβει,αλλα τωρα πρεπει να προσεξεις να γινεις καλα και μετα να ξαναπροσπαθησεις μην απογοητευεσαι καποια αιτια θα υπαρχει για αυτο που εγινε.ολα καλα να σου πανε απο εδω και περα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ...ξερεις ποσο σημαντικο ειναι αυτο??

θα κανεις μωρακι..αλλαξε γιατρο..με το που θα μεινεις ξανα εγκυος,θα πας να αναψεις ενα κερακι,θα παρεις και την αγωγη που δινουν σε κοπελες για να μην αποβαλλουν και ολα θα πανε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο γλυκια μου...εχω απογοητευτει απο τους γιατρους ,ελεος πια,μονο για το χρημα?μετα καταριεσαι...τι να πω γαμωτο...κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου miloy

Κουράγιο...

Δυστυχώς σε καταλαβαίνω , κι εγω τον τελευταιο 1.5 χρονο έχω κάνει 3 αποβολές.:( :(

Ειναι φυσικό να αισθάνεσε εξαντλημένη μέτα από τέτοια αιμοραγία, προσπάθησε να παρακολουθεις τον αιματοκρίτη και αν χρειαστει να πάρεις συμπλήρωμα σίδηρο .Σκέψου ότι εγώ με αιματοκρίτη 42 μετά την αποβολή δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. Ο γιατρός μου είπε να μην κουράζομαι καθόλου και μου έγραψε αναρρωτική

Όταν συνέλθεις, ψάξε πιθανές αιτίες π.χ. θρομβοφιλία ( κάνει αποβολές στην αρχή της εγκυμοσύνης ), ανοσολογικές αιτίες , κ.α και βρες ένα γιατρό που να ασχολείται μαζί σου.

Ευχομαι να είσαι καλύτερα και σκέψου ότι δεν είναι το τέλος του κόσμου , θα βρεις την άκρη και η επόμενη φορά θα είναι πιο τυχερή.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου λυπαμαι που σου συνεβει αυτο κατα πρωτον να σου πω πως ο γιατρος σου ειναι απαραδεκτος και πρεπει να τον αλλαξεις.δευτερον πρεπει να ηρεμησεις και να κανεις καποιες εξετασεις για θρομβοφιλια η αυτοανοσο για να βρειτε την αιτια των αποβολων και τελος θα σου πω το εξης και πιστευω πως ισως σε βοηθησει να νιωσεις καλυτερα και σκευτεις λιγο θετικα οσο γινεται βεβαια η κουμπαρα μου εχασε 3 φορες διδυμα!!!! ειχε απελπιστει ελεγε δεν θα κανω ποτε παιδι γιατι συμβαινει σε μενα και αλλα...ειδικα στην 3η αποβολη τα μωρα της επεσαν κυριολεκτικα στο πατωμα το ενα και στην τουαλετα το αλλο και βγηκε απο εκει κρατοντας το στο χερι σε κατασταση σοκ!! εμεινε ξανα εγκυος μετα απο καιρο και τωρα εχει ενα γιο 14 χρονων ολοκληρο παλικαρι (διδυμα ειχε αλλα το ενα δεν επιβιωσε) γιαυτο το λογο σου λεω κουραγιο γλυκια μου ξερω πως πονας και πως τα λογια δεν παρηγορουν αλλα θα ερθει το μωρακι σου ειμαι σιγουρη οτι χρειαστεις εδω ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΘΛΙΨΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΕΣ.ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΤΩ,ΑΠΛΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΙΣ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ.

Η ΠΙΣΤΗ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥΣ.ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milou..........poli lipamai bre koritsi mou:(((

alla omws exeis elpides afou mporeis na piaseis mwro....kati ginete meta auto prepei na eksetesate me enan kalo giatro kai oxi me ayton pou eixes...wste na diorthwthei to problima kai na mporeseis na kratiseis to mwraki sou...ola kala tha pane....se paideuei ligo o Theos mas twra alla tha sto dwsei to dwraki sou

kouragio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου μην απογοητεύσαι και μη χάνεις τη πίστη σου!

Βρες ένα καλό γιατρό και κάνε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις για να δεις που οφείλονται όλα αυτά.

Εύχομαι σύντομα να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλου μου μη χάνεις το κουράγιο σου!Σκούπισε τα ματάκια σου, πάρε όλη σου τη δύναμη και ξεκίνα τις προσπάθειες σου με έναν αλλο γιατρό, ανθρώπινο, και θα δεις ότι πολύ σύντομα θα έχεις στην κοιλίτσα σου σποράκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου κοπέλα...Σε καταλαβαίνω απόλυτα...:(

Μην το βαζεις κάτω...

Εχε πίστη στο θεούλη και όλα θα γίνουν...

και θα αποκτήσεις όσα παιδάκια επιθυμείς!!!

Για το γιατρό σου, που για μένα δεν θεωρείται καθόλου γιατρός

αλλά ένα απάνθρωπο κάθαρμα :angry: ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΡΑ!!!

Πιάσε απο το χέρι τον αντρούλη σου και ψάξτε την αιτία που προκαλεί τις αποβολές...

Θα δεις που ΟΛΑ θα πάνε υπέροχα και σε λίγο καιρό θα μας ανακοινώνεις τα ευχαριστα!!!

Καλη δύναμη και ΠΙΣΤΗ!!!

Μια ζεστή αγκαλίτσα σου στέλνω...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου...

συγκινήθηκα πολύ με την ιστορία σου....

δυστυχώς μπορώ να καταλάβω τι πέρασες γιατί έχω χάσει κ εγώ μωρό. Προσπάθησε όσο γίνεται να ηρεμήσεις γιατί κάνεις χειρότερο κακό στον εαυτό σου .Πίστεψε με το ξέρω πως δεν είναι εύκολο όμως εδώ διαβάζουμε για παρόμοιες περίπτώσεις γυναικών που έκαναν παιδάκι. αυτά βλέπω κ εγώ κ πέρνω δύναμη.Συμφωνώ με τα κορίτσια, κράτα μόνο τα θετικά, ότι δηλαδή μπορείς να συλλάβεις (είναι πολύ σημαντικό μην το ξεχνάς) κ βρές ένα γιατρό που θα σου κάνει εξετάσεις για να βρεί το πρόβλημα.

Μια ξαδέρφη μου έχασε δυο μωρά από τα αντιπατρικά, (έτσι νομίζω λέγεται) που έχει να κάνει με το αίμα της γυναίκας κ του συζύγου.Τώρα έχει ήδη ένα κοριτσάκι 3 ετών κ τα έχει αφήσει όλα πίσω.

Κάνε κουράγιο κ υπομονή κ προσπάθησε όσο μπορείς κ για το σύζυγο σου που θα σταναχωριέται κ για σένα μην πάθεις τίποτα.

είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...