Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΚΟΒΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΣΤΑ ΜΩΡΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΕΙΡΕ ΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΚΤΗΝΑΚΙ.ΒΑΛΑΜΕ 2 ΚΙΛΑ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ.ΕΙΝΑΙ 1,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ 200-180 ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟ .ΕΙΜΑΣΤΑΝ 2700 ΤΗΝ 5 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ 5ΚΙΛΑ.ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ 500 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ.ΠΩΣ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ?ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ?ΤΟΝ ΔΙΝΩ ΤΣΑΙ ΑΛΛΑ ΠΙΝΕΙ 100 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΙΣΙΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re matakia mou esena an tha sou apagoreue kapoios na fas otan peinas tha sou arese!!???

ksipnaei peinasmno kai ti tha kaneis den tha tou doseis na faei ....den einai kairos gia dietes ...

mporei na exei grigorh anaptiksh alla aythn einai h anaptiksh tou o rithmos tou kai den mporeis na kaneis kati na to allakseis ...

as to paidi na faei ti tsagakia kai blakies esu an peinas kai sou dosoun nero tha xortaseis ....ligo to anegdoto mou thimizei me to nro pou leei eides den pinouses dipsouses ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΟΥΛΑ, ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΥΓΗΣΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΚΟΨΕΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ, ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ? ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΕΛΛΑΤΩΣΕΙΣ? ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΕ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ! ΜΕ ΕΝΑ Η ΔΥΟ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΨΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΚΙΛΑ! ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΣΕ ΠΑΙΔΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula να χαιρεσαι που εχεις φαγανο παιδι!

κ μεις φαγανοι ειμαστε κ επειδη ειμασταν λιγακι παραπανω,σε κιλακια,να σημειωσω οτι θηλαζω αλλα καποιες φορες δινω κ συμπληρωμα,

ο γιατρος μου ειπε να κανω το ετοιμο γαλατακι λιγο πιο ελαφρυ,γιατι το εφτιαχνα βαρβατο! λιγο ομως,δηλαδη κανω 100 γρ και βαζω σκονη για 90γρ,καπως ετσι και ειναι κ πιο ευπεπτο.

τσαγια κ φασκομηλα δεν εχω δωσει ακομη,αφου πινει δικο μου γαλατακι ξεδιψαει μια χαρα,τωρα που θα αρχισουμε τις κρεμουλες βλεπουμε

Παντως ειναι κριμα να ξεγελας την πεινα σου με τσαι!

κ να στερεις απο ενα μωρακι το γαλατακι του:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula θα συμφωνήσω και΄γω με τα κορίτσια. Όντως είναι πολύ μωρό για να του κόψεις το βραδυνό. Η μπέμπα μου προχτές μπήκε στον 8ο και δεν της έχω δώσει ποτέ ξένο γάλα, ούτε καν για συμπλήρωμα και μέχρι να 40ήσει ξύπναγε 2-3 φορές τα βράδια και τη θήλαζα. Αναπτύχθηκε όμως πολύ φυσιολογικά. Κόψε το ξένο και θήλαζε το αποκλειστικά το μωρό.Αφού έχεις μπει στη διαδικασία του θηλασμού είναι κρίμα να δίνεις και ξένο. Και μην ξεχνάς ότι όσο θηλάζεις τόσο παράγεται γάλα γιατί υπακούει στο νόμο της προσφοράς και της ζήτησης. Τουλάχιστον αν νομίζεις ότι δεν χορταίνει θήλαζε και΄από τα δύο στήθη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula polu tsai tou dineis toso mikro moro sunithos 30 ml lene oi giatroi,k min ksexnas oti einia polu gluka afta ta tsagia...ontos parapaxune filenada ma ama peinaei ti na kaneis...xaxaxa oti pei o paidiatros parton ena til...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...