Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΝΕΤΑΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΕ MENOPUR ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ


Recommended Posts

Ίσως είναι για γέλια αυτο πυ ρωτάω αλλά σήμερα κάνω την τελευταία δόση της menopur για εξωσωατική. έχω ακολουθήσει μακρύ πρωτόκολλο με μια daonda θα ήθελα να ρωτήσω μπορεί να γίνει ωορρηξία χωρίς να τα σπάσει ο γιατρός; Φοβάμαι μην έκανα απο μόνη μο γιατι σήμερα είδα τα διαφανή υγρά που υπάρχουνκατα την ωορρηξία μου.

(11η μερα του κύκλου με κύκλο συνήθως 38-40 σύνδρομο πολυυστικών.)

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ24 έγραψε:

Ίσως είναι για γέλια αυτο πυ ρωτάω αλλά σήμερα κάνω την τελευταία δόση της menopur για εξωσωατική. έχω ακολουθήσει μακρύ πρωτόκολλο με μια daonda θα ήθελα να ρωτήσω μπορεί να γίνει ωορρηξία χωρίς να τα σπάσει ο γιατρός; Φοβάμαι μην έκανα απο μόνη μο γιατι σήμερα είδα τα διαφανή υγρά που υπάρχουνκατα την ωορρηξία μου.

(11η μερα του κύκλου με κύκλο συνήθως 38-40 σύνδρομο πολυυστικών.)

ευχαριστω

Φανη μου καταρχην σου ευχομαι ολα να πανε τελεια και συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!!Τι εννοεις με μια daronda?Σε ολο το πρωτοκολλο μονο μια δοση εκανες?η μια καθε πρωι?Και πως ξερεις πως ειναι η τελ δοση menopur ειναι αντιστοιχες της gonal?Και εκανες υπερηχο?Λογικα με μεγαλο κυκλο δεν πρεπει να σαι ακομη σε φαση ωορηξιας..αλλα και με τοσα φαρμακα τι να πω?εγω εκανα 15 δοσεις daronda και σταματησαμε γιατι μου εκαναν κυστικα ωοθηλακεια και θα ξαναξεκινησω απο Σεπτεμβρη σε αλλο προγραμμα...

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...