Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!


apis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ Αναστασια μου μετα και τις φωτο σου ξαναγραφω καλε τι κουκλος ο μπεμπουλης με την πουκαμισια ολα τα λεφτα!!! καλα το χερι στην τουρτα ολα το βαζουν εσεις θα γλιτωνατε; χαχα και παλι να τον χαιρεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασατε καταπληκτικα απο οτι ειδα και ο μικρουλησ σου μες τα κεφια.....να σασ ζησει και παλι και να στε παντα ευτυχισμενοι και χαμογελαστοι:woohoo:

το εβαλε το χερακι του εεεε ετσι ετσι:P:P

μπαμπασ και μαμα τρισευτυχισμενοι και λαμπεροι:kiss:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου να τον χαίρεσαι τον μπεμπούλη σου τον γλυκό! Θυμάμαι που μας είχες γράψει την ιστορία σας με το νοσοκομείο και την αγωνία σου.. Να είναι πάντοτε υγειής κι εσείς να τον καμαρώνετε να μεγαλώνει και να γίνεται σωστό αντράκι!:laugh: :laugh: Χρόνια αμέτρητα του εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου, όλα φαίνονται πάρα πολύ όμορφα! Μπράβο σου! Η τούρτα καταπληκτική! Όσο για το μπεμπούλη σας... δεν έχω λόγια! Το χαμόγελό του... όλα τα λεφτά! Να τον χαίρεστε, κοπελάρα μου, και τα άλλα σας παιδάκια πανέμορφα! Πολύ όμορφη οικογένεια είσαστε! Μπράβο σας κοπέλα μου! Και του χρόνου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέτοια τούρτα;;; Κι εγώ θα βουτούσα και τα δύο χέρια!! :P :silly:

Αναστασία μου να σας ζήσει το κουκλάκι σας!! Να τα εκατοστήσει, να'ναι γερός κι ευτυχισμένος και να τον καμαρώνετε πάντα!! Έχει να κάψει καρδιές...ουουου... ;):):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου... Γλυκιά μπεμπουλομανούλα... ;)

Να χαίρεσαι το αγγελούδι σου.. Να το καμαρώνεις πάντα γερό σαν τα ψηλά βουνά, τυχερό και απόλυτα ευτυχισμένο!

Και του χρόνου να τον γιορτάσετε με υγεία!

Η τούρτα πανέμορφη και φαντάζομαι και πεντανόστιμη...

Το τραπεζομάντηλο, τα μπαλονάκια, όλα πολύ όμορφα! Μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...