Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ!!!!!!!!!!!!


apis

Recommended Posts

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΟ ΣΟΥ!!:cheer: ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!!:cheer::P ΝΑ ΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!:):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία μου εύχομαι για τον μπεμπούλη σου να είναι πάντα γερός, να μεγαλώνει όμορφα και εσύ να καμαρώνεις κάθε μέρα γι'αυτό! Να είναι καλά το αγοράκι σου. Να μου τον φιλήσεις και να βάλεις φωτογραφίες να δούμε τί θα γίνει με το κεράκι :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άστον Αναστασία μου και χέρι να βάλει στην τούρτα και να το ευχαριστηθεί! Η ημέρα η σημερινή είναι όλη δικιά του! Άστον να το διασκεδάσει το μικράκι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια σας πολλα!!Να σου ζησει ο γιοκας σου κοπελα μου!Να ναι παντα γερος να σας χαριζει παντα χαρα και να στε κι εσεις γεροι να τον καμαρωνετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές πολλές ευχές για το αγγελούδι σας!Να είναι πάντα γερός και να τον καμαρώνετε πάντα!Πολλά πολλά φιλιά στο μεγάλο σου αντράκι!!0002017B.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα φιλεναδα να ζησει σαν τα ψηλα βουνα....παντα χαμογελα,υγεια και ευτυχια να εχει στην ζωη του και εσεισ να στε διπλα του να τον καμαρωνετε:)

πρεπει να εγινε ενα τελειο παρτυ η τουρτα βγηκε σωα :woohoo:

θελουμε φωτο :woohoo:

φιλακια πολλα και να ειστε παντα χαμογελατοι.............

Υ.Γ. αρχισα αλλα το ειδα το ποστ.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα χαιρεσαι το αντρακι σου καλη μου φιλη!!!Να τα εκατοστησει,να ειναι γερος τυχερος κι ευτυχισμενος στην ζωουλα του!!!Ευχομαι να περασατε τελεια και ο μπεμπουλης να το καταευχαριστηθηκε!!!!Να ειστε παντα καλα κοπελα μου κι ευλογημενοι!Φιλακια πολλααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το χαίρεστε το αντράκι σας!! :lol: :lol:

Να είναι πάντα γερός και ευτυχισμένος και να μη συναντήσει ποτέ άλλες δυσκολίες στη ζωή του!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεστε το μπεμπούλη σας Αναστασία μου! Γερός, δυνατός κι ευτυχισμένος να είναι πάντοτε! Κι εσείς να τον καμαρώνετε! Να κλαις μόνον από ευτυχία και χαρά, κοπέλα μου, για τον αγωνιστή σου! Και του χρόνου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το παρτυ μας ηταν τελειο εκτος απο καποιες στιγμες που ο μπεμπης μου πονουσε λογω δοντιου ολα ηταν υπεροχα χαρα γελια δακρυα αλλα και πολλες πολλες αγκαλιες..σας βαζω φωτο να δειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...