Μετάβαση σε περιεχόμενο

Daronda και καθυστερηση???βοηθειααααααα


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια και βοηθειαααααααααα....

Λοιπον ειμαι στην προσπαθεια της πρωτης εξωσωματικης,ο κυκλος μου το τελ εξαμηνο ηταν απο 29-32 μερες,τωρα εχω φτασει στις 34 μερες αυριο 35 και η αχρηστη τωρα που την θελω δεν ερχεται...εκανα τεστ πρεντικτορ και βγηκε αρνητικο...το στηθος μου ειναι μια βδομαδα πρησμενο λογω των ενεσεων σε σχεση με αλλες φορες που ηταν απο πολυ νωριτερα..

Ρε κοριτσια σας εχει συμβει αυτη η καθυστερηση εσας??Θα μου ρθει η σιχαμενη??

Να παω για χοριακη σκεφτομαι αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!:) ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΕΙΣ.ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ,ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ;):cheer: ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.;) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΟΡΜΟΝΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwro έγραψε:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!:) ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΕΙΣ.ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ,ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ;):cheer: ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ.;) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΟΡΜΟΝΩΝ.

Σε ευχαριστω κοπελα μου,τι εγινε εσυ?ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου είχε συμβεί ακριβώς το ίδιο είχα κάνει μια daronda έπινα συγχρόνω primolyt και μου καθυστέρησαν άλλες 2εβδομάδες υπομονή.... η daronda πρέπει να κάνει την δουλειά της καθυστέρησησ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...