Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

bobiraki 5/9

chiara 7/9

mpakatoula 8/9

apis 10-19/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

Αργυρώ 27 15/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

koukou 21/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

mariant 8/10

ΚΕΛΥ 8/10

ηλιαχτιδα28 8-9/10

KATEΡΙΝΟΥΛΑ 9/10

elpro 9-13/10

gioulaki 11/10

alice1979 11/10

milina 20/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!! Είστε πραγματικά υπέροχες και χαίρομαι που έχω ανθρώπους να με στηρίζουν έτσι! Δυστυχώς κατέβηκε η κυρία. Σιγά σιγά αυξάνεται και η ροή...

Όλα όπως πριν. Μη χαρώ λιγάκι...

Καλημέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΛΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ. ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΑΙ... ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Έχουμε κανένα νεάκι από τη Μαρινιώ μας???? Μακάρι να είναι θετικότατα!!!! Καλά είσαστε κούκλες μου???? Milinaki μου, το έχουμε πει 8.000 φορές!!!! Όσο το σκεφτόμαστε και το λαχταράμε το νινάκι.... τόσο δε μας κάθεται!!! Υπομονή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!ειμαι φιλεναδες μου να σκασω παλι!!! πανω που ολα ηταν τελεια και με τον αντρουλη μου καναμε ωραιες αγκαλιτσες και οχι καταναγκαστικες μονο για νινακι(αλλα και γι αυτο)με επισκεφθηκε οπως φαινεται ο παλιος εφιαλτης της κολπιτιδας και ειναι πιστεψτε με.αυτο με πηγε πισω τοσους μηνες στις προσπαθειες για μπεμπε μιας και ηταν αδυνατον να ερθουμε σε επαφη και μου δημιουργουσε ψιλοπροβληματακια με τον αντρουλη μου.καταλαβαινε μεν αλλα ηταν και πολυς ο καιρος...γιατι παλι;;;;;3 μηνες με ειχε ξεχασει γιατι με ξαναθυμηθηκε;;;αχ μακαρι να ειναι εστω ελαφριας μορφης και να φυγει συντομα να μην χασω τις γονιμες μου μερες..

περιμενω απο σας ευχαριστα νεακια!μαρινιω η γκανρεμια σου δεν λεγεται!πιστευω να εισαι στο δρομο για νεα χωριακουλα.milina μου ενας νεος κυκλος προσπαθειων ξεκιναει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ μου, καταρχήν μην μου αγχώνεσαι! Με το γιατρό σου μίλησες? Τί σου πρότεινε? Φαρμακάκια? Θεραπεία? Όλα καλά θα πάνε, η άτιμη η κολπίτιδα είναι από τα απρόβλεπτα, αλλά καταπολεμάται, γι' αυτό μη φοβάσαι τίποτε! Το ξέρεις πως μπορεί να σε επισκέφθηκε η κολπίτιδα κι από άγχος??? Να προσέχεις, ΟΚ? Τα φιλιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γλυκεια μου πιπιτσα σε ευχαριστω πολυ που με καθησυχαζεις!ξερω οτι δεν ειναι κατι πολυ σοβαρο ομως πιστεψε με οτι ειναι πολυ πολυ ενοχλητικο και δεν θα με ενοιαζε τοσο εαν δεν προκαλουσε πονο κατα την επαφη που εν τελει την καθιστα αδυνατη κι ετσι μειωνονται οι πιθανοτητες για μπεμπε.ειχα αποβαλει το αγχος μου και ολα πηγαιναν πολυ καλα δεν ξερω γιατι παλι ξαφνικα με επισκεφθηκε..σε λιγο θα παρω το γιατρο μου τηλ.ας ελπισουμε να μην μου πει οτι κατα τη διαρκεια της θεραπειας δεν κανει να κανουμε αγκαλιτσες..για να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΓΡΑΦΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ 13/09 ΑΛΛΑ ΜΕ 26 ΜΕΡΕΣ(ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ..)

ΑΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΜΕ 27-28 ΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ....ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ!!

ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα σε όλες :cheer:

Θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Με 28-30 μέρες κύκλο, αδιαθέτησα στις 21/8. Δεν ήταν όπως τις άλλες φορές βέβαια (είχα καφέ, μέτρια ροή και μόνο 4 μέρες, ενώ συνήθως μου κρατάει 6) αλλά θεώρησα οτι είναι απο τα μπάνια.. Συμβαίνει καμια φορά μετα το καλοκαιράκι :P Τώρα περιμένω στις 19-21/09 αλλά απο την Κυριακή έχω τρομερό ανακάτεμα, και σουβλιές χαμηλά στην κοιλιά!Εκανα κ εμετο δύο φορές.. Μηπως είναι ίωση? Κατι ακουσα οτι κυκλοφορί πάλι. Δεν θέλω να παίρνουν τα μυαλά μου αέρα. Αν δώ οτι οι ανακατωσουρες κρατάν κ αύριο, θα πάρω τεστάκι:huh:

Φιλακια σε όλεεεεςςςς!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria_80 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΓΡΑΦΩ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ 13/09 ΑΛΛΑ ΜΕ 26 ΜΕΡΕΣ(ΕΚΑΝΑΝ ΛΑΘΟΣ..)

ΑΝ ΤΟ ΒΑΛΩ ΜΕ 27-28 ΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ....ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ!!

ΤΙ ΛΕΤΕ?

Αχ μακάρι!!! Κανένα άλλο σύμπτωμα δεν έχεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ GELLY ΜΟΥ!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΧΑ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΜΟΝΟ ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΤΡΟΜΕΡΟΥΣ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!

ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ 36,6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 37,4 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ 36,7.

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου έφαγες τον γαϊδαρο, στην ουρά θα κολλήσεις? Περίμενε ακόμα καναδυο μερούλες και κάνε χωριακή...Ετσι μάλλον θα κάνω και εγώ, αν δεν έχω αδιαθετήσει μέχρι τις 21! Δεν κάνω τέστ! Το μετάνιωσα.. θα απογοητευτώ μου φαίνεται..:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gelly έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες :cheer:

Θέλω να μου πείτε την γνώμη σας. Με 28-30 μέρες κύκλο, αδιαθέτησα στις 21/8. Δεν ήταν όπως τις άλλες φορές βέβαια (είχα καφέ, μέτρια ροή και μόνο 4 μέρες, ενώ συνήθως μου κρατάει 6) αλλά θεώρησα οτι είναι απο τα μπάνια.. Συμβαίνει καμια φορά μετα το καλοκαιράκι :P Τώρα περιμένω στις 19-21/09 αλλά απο την Κυριακή έχω τρομερό ανακάτεμα, και σουβλιές χαμηλά στην κοιλιά!Εκανα κ εμετο δύο φορές.. Μηπως είναι ίωση? Κατι ακουσα οτι κυκλοφορί πάλι. Δεν θέλω να παίρνουν τα μυαλά μου αέρα. Αν δώ οτι οι ανακατωσουρες κρατάν κ αύριο, θα πάρω τεστάκι:huh:

Φιλακια σε όλεεεεςςςς!!!! :kiss:

Να κανεις το τεστ οπως λες.. αν εισαι η χοριακη θα εχει ανεβει πολυ και το τεστ θα δειξει σιγουρα..

Εγω ετσι ειχα φτασει στον τεταρτο και αυτη η "ιωση" δεν περναγε;) Καλη επιτυχια

Κελλυ καλο κουραγιο με την κολπιτιδα

Μαρια80 οσο δεν ερχεται ελπιζουμε!!

Μαρινιω..δεν εχω λογια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gelly συμφωνώ με την apis , περίμενε λίγο.

Μαρινιώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω που είσαι καλέ, τι έγινε? Θα μας σκάσεις

Μαρια80 μακάρι να μη σου έρθει;) η σκασμένη.

Milinaki μη στεναχωριέσαι, αχ και ήμουν σίγουρη για σένα αυτό το μήνα.

Κοριτσάκια μου, καλημέρα σας είπα? δεν σας είπα!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ, ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ:blush:;):blush:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΠΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ

ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou glikaaaaa!!!!!ti mou kanete?

egw XALIA:(

gioulaki etsi einai eimai gkantemo me ta ola THS!!!!:silly:

DEN PIGA KSANA GIA XORIAKI!!!PARASKEUH ME KIRIAKI EINAI NA MOU ERTHEI!!!

tha ksanapaw mono an exw kathisterisi!!!

den exw thn psixologia na paw pia!!!:( :(

ase pou nomizw pws to 0.5 tha einai diko mou!:(

ma tosi gkantemia panw mou/??eleos!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα δεν θέλω τέτοια Μαρινιώ! Μην είσαι απαισιόδοξη. Ολα θα πάνε καλά.. Μαζί (δεν) περιμένουμε εμείς.. Χαλάρωσε B) και βλέπουμε! Και αν δεν είναι αυτό τον μήνα θα είναι τον επόμενο.. Οτι θα έρθει, θα έρθει :laugh: :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικα θα ειπαν και στην αλλη κοπελα να επαναλαβει την εξεταση.. Παρε τους και ρωτα τους αυριο αν η αλλη κοπελα εκανε επαναληπτικη και τι εδειξε..

Παντως σου χρωστανε μια χοριακη δωρεαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρινιώ μου.... γιατί τέτοια απογοήτευση???? Κι αν είχες εσύ τη μεγάλη χοριακή??? Γιατί να στενοχωριέσαι??? Γιατί να πικραίνεις και το σποράκι σου, ε, ψυχή μου?????

Άσε που..... τους αξίζει ένα γερό βρίσιμο!!!! Τί πάει να πει "μπερδέψανε τα μπουκάλια"??????? Αλλά όχι εσύ.... ο αντρούλης σου..... να πάει να τους πει μερικά..... γαλλικά......

Άντε κοπέλα μου, κάνε υπομονή και ξανακάνε την εξετασούλα σου! Κρίμα δεν είναι...... κι εμάς μας τρώει η αγωνία.... κι εσύ δε θα ηρεμήσεις καθόλου.... βρε πουλάκι μου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

μαρινιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!εχουμε κανενα νεο?πηγες για τη χοριακη???

esy kaleeeeeee tha genniseis kai akoma edw tha eisai kai rwtas emena??????

exeis paaaaaaaara polles meres kathisterisis!ti tha ginei me sena???????

tha pas gia xoriaki??????????:ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

egw den piga pali alla edw kai 3 meres exw ena tromero priksimo stin koilia opote dikia mou einai h arnitiki xoriaki!!siga min htan h thetiki!!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια 1η μερα καθυστερησης!εδω και 3 μερες πονοι περιοδου κανονικοτατα,τρεχω στη τουαλετα να δω και ευτυχως αφαντη η κυρια!

Στηθος πρισμενο και εχθες που ηταν να ερθει θερμοκρασια 37 ειχα και σημερα το μεσημερι 37 και αυτη τη στιγμη εχω 36,8 οποτε μαλλον θα ερθει εεεεε???

Παντως συνεχως εξαντλημενη ειμαι χωρις να κουραζομαι και ζαλισμενο κεφαλι λες και ημουν 10 ωρες στον ηλιο...χαχαχαχα δεν ηξερα πως αλλιως να σας το εξηγησω αυτο που νιωθω διοτι δεν λυποθυμω ουτε ζαλιζομαι τοσο ωστε να γυριζουν ολα γυρω μου...

Παντως αισιοδοξη δεν ειμαι διοτι εκανα και ενα τεστ predictor στις 13 βραδυ που ημουν στην 27η μερα του κυκλου μου...Ξερω εκανα βλακια μην φωναζετε...αλλα δεν αντεχα να περιμενω την καθυστερηση και βγηκε ---- πιο ----δεν γινοταν...:(

Ωχ..τωρα μολις σταματησα να γραφω το μηνυμα διοτι νομιζα πως ηρθε αλλα ΟΧΙ τιποτα ,λαθος νομιζα ευτυχως...

Αχ δεν ξερω βρε κοριτσια ,μου ειπανε πως και το πρεντικτορ δεν ειναι και πολυ αξιοπιστο ,το εκανα και μια μερα νωριτερα απο την ημερα που ηταν να μου ερθει και αρχισαν να αναπτερωνονται οι ελπιδες μου...

εσεις τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΣΤΙΣ 8/9 ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΩΟΘΗΚΗ. ΛΕΤΕ? ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΘΕΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...