Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

ΜΙλινα βλεπω οτι περιμενουμε(δεν) ..το ιδιο δεκαημερο..βλεπω πως κι εσυ εχεις ενα σταθεροοοοοτατο κυκλο:cheer:

Μην απογοητευεσαι και μην ελπιζεις..σε λιγες μερες το πολυ θα δειξει το πραγμα..

Εγω παντως δεν εχω κανενα συμπτωμα..εκανα και παρα πολλα μπανια αυτες τις μερες και..βλεπω να μου ερχεται κατα Οκτωβρη μερια..B)

Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πασχαλιτσα έγραψε:

:P :P :P ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ τζιφος! ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ 0 ΕΝΑ ΜΗΔΕΝ ΠΙΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΔΕΝ ΕΝΟΙΩΣΑ ΠΟΤΕ ΑΛΛΩΤΕ... Ο ΓΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟς ΠΙΑ- ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥς ΣΤΟ ΣΤΗΘΟς ΑΠΟ ΧΘΕς ΚΑΙ ΠΟΝΟΥς ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΟΠΩς ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ... ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΔΕΚΑΤΑ 37.2 ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΘΗΚΑ ΤΥΧΑΙΑ... Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΒΑΣΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΠΙΑ.ΟΜΩς ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ.. ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΔΙΟΤΙ ,Ο ΓΙΑΤΡΟς ΛΕΕΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΙς ΜΕΡΕς ΒΑΣΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ -ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗς ΚΤΛ-ΚΙ ΟΝΤΩς ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ... ΟΜΩς ΕΓΩ ΠΕΡΑΝ ΤΗς ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΜΟΥ- ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙς 31/ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.. ΣΤΙς 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕ ΕΙΔΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς (ΚΙ ΕΙΔΕ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΕΙ-ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑ ΧΘΕς ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ---- ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ;ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ;;;;;;;;;;;;;; ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗ

Αχ Πασχαλίτσα , ακριβώς το ίδιο. Πήρα το γιατρό χθες τηλέφωνο γιατί πια έφτασα στην 39 ημέρα και μου ειπε να αρχίσω κατι χάπια. Πρώτα να σιγουρέψω οτι δεν υπάρχει εγκυμοσύνη. Του είπα οτι η χοριακη ήταν 0.1 πριν μια εβδομαδα και αυτός επέμενε να περιμένω σίγουρα μέχρι την Παρασκευή και αν δεν έρθει πρωτα να κάνω τεστ ή εξέταση και μετά να αρχίσω τα χάπια..Καλύτερα να περιμένεις και εσύ.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ.Τ.Κ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?:P

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η gioulaki ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΕΤΣΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΤΕ:)

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ:P Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΑΓΩΝΙΑ.ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΜΠΕΜΠΕΑΚΙ.ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΛΟ ΠΑΡΤΥΥΥΥΥΥ:P

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΚΑ?ΗΡΘΕ Η ΣΙΧΑΜΕΝΗ?:P ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΩ.

apis ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑ!!Μ'ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:)

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΑΝ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΕΠΑΦΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΑΝΥΩ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΛΑ ΚΑΤΙ ΥΓΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ!ΟΠΟΤΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ.ΕΠΑΦΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΜΑ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΛΩΣ!ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΩΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΑΝΤΕ Ν'ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΝΑ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΘΑΡΡΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΤΕ ΜΕ ΤΟΣΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ:( {3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΜΤ}

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ 8 ΤΟΥ ΜΗΝΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ:( ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΗΛΠΙΖΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ:( ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ!ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΙΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΡΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

mpakatoula 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Βρε milina μου,ολο με ξεχνας!!!:( Βαλε με και μενα στην λιστα!!!σε παρακαλωωωωωωω!!!!:( Περιμενω 15/09 !!!ελπιζω να μην ερθει και να μην σε παρακαλω τον επομενο μηνα...;) Ευχομαι να βγουμε συντομα ολες απο τη λιστα αυτη!!!φιλακια πολλα!!!!!:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Gioulaki δηλαδη υπαρχει ελπιδα;;;

Μακαρι αυτη η καθυστερηση να κρυβει την πιο ευχαριστη εκπληξη!!!!!!!!!!

Κανονικά υπάρχει περίπτωση. Η ωορηξία μπορεί να γίνει οποιαδήποτε ημέρα και μετα από 14 ημέρες να δούμε περίοδο. Οπότε λογικά όταν εμένα με έπιασαν πονάκια την 26-27η ημέρα ήταν ωορηξία.Ασχετα αν εγώ νόμιζα πως ήταν το σποράκι μου:( . Ελπίδα για μενα δεν υπάρχει, γιατι ακριβώς επειδή νομιζα πως υπήρχε μπεμπέ (απο τους πόνους που είχα) απεφευγα τον άντρα μου, όπως ο διαολος το λιβάνι:angry: .

ελπίζω η πασχαλίτσα να μην έκανε το ίδιο λάθος:unsure: .

Απο εδω και στο εξής μέχρι να δω αίμα θα είμαι πάντα πρόθυμη για όλα με τον αντρούλη μου :blush::blush:

mariant πάμε γερά και αισιόδοξα για τον επόμενο μήνα, πάντα πρόθυμες;)

apis και milina βουρ και ξεζουμίστε τους :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Οσο τους ξεζουμισαμε τους ξεζουμισαμε για αυτο το μηνα :laugh:

Για να δουμε τωρα τι πουλια πιασαμε :silly:

ΚΤΚ περιμενουμε νεα !!

Rose δωστου να καταλαβει!!

Giοulaki η ελπιδα πεθαινει τελευταια(εχεις απ οτι καταλαβα και εσυ ενα σταθεροοοοοτατο κυκλο)

Αργυρω σε λιγες μερουλες θα ξερεις..καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

apis έγραψε:

Κανονικά υπάρχει περίπτωση. Η ωορηξία μπορεί να γίνει οποιαδήποτε ημέρα και μετα από 14 ημέρες να δούμε περίοδο. Οπότε λογικά όταν εμένα με έπιασαν πονάκια την 26-27η ημέρα ήταν ωορηξία.Ασχετα αν εγώ νόμιζα πως ήταν το σποράκι μου:( . Ελπίδα για μενα δεν υπάρχει, γιατι ακριβώς επειδή νομιζα πως υπήρχε μπεμπέ (απο τους πόνους που είχα) απεφευγα τον άντρα μου, όπως ο διαολος το λιβάνι:angry: .

ελπίζω η πασχαλίτσα να μην έκανε το ίδιο λάθος:unsure: .

Απο εδω και στο εξής μέχρι να δω αίμα θα είμαι πάντα πρόθυμη για όλα με τον αντρούλη μου :blush::blush:

mariant πάμε γερά και αισιόδοξα για τον επόμενο μήνα, πάντα πρόθυμες;)

apis και milina βουρ και ξεζουμίστε τους :laugh: :laugh:[/quote:typmwpsa]

αχ το ιδιο νομιζω πως εκανα αν υποθεσω πως οι πονοι μου ηταν απο ωορρηξια... αλλα σε εμενα ο γιατρος οταν με ειδε δεν μου ειπε αυτη τη φορα :κατεβαινει ενα ωαριο--- κι απο πισω ακολουθει ενα πιο μικρο.. τιποτα απο ωορρηξια αυτη τη φορα --- χαθηκε ο κυκλος μου απροσδιοριστος πια-εξου κ τα χαπια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω επειδη νομιζα οτι επαιζε εγκυμοσυνη δηλ κ μονο στην υποψια -δεν τολμουσα να κανω κατι ---- κολλουσα!!! τωρα τι να πω εχασα κ τα αυγα και τα πασχαλια.... τελος παντων !!! καλη επιτυχια σε ολες σας κοριτσια... ολα θα φτιαξουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι ξέρω ακριβώς.... σε ποια μέρα είσαι?

Εγώ νομίζω οτι απλά δεν με έπιασαν τα χάπια και γύρισα στους παλιούς γνωστους μου κυυυυυυυυυκλους!!!Οταν θυμηθεί μεσα σε 40-45 μέρες θα έρθει.

Πάντως περίμενε Πασχαλίτσα, ετσι κι αλλιως τι έχεις να κάνεις?

Εγώ λέω να τα πάρω Παρασκευη ετσι ώστε αν ειναι δύσκολη η περίοδος να λιώσω σπίτι μου το ΣΚ. Ποια σου έδωσε?

apis o κυκλος μου έπρεπε να είναι σταθερός γιατι παίρνω κλομιφαίνη(σερπαφαρ) αλλά μάλλον δεν έκαναν τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελευταια φορα ειχα περιοδο στις 9 ιουλιου- αντι στις 9 αυγουστου να μου ερθει η ακατανομαστη.. μου παρουσιαστηκαν φαντης μπαστουνι κατι καφεδοειδη περιεργα στις 20 αυγουστου -τα οποια κρατησαν για μια μερα μονο... εκτοτε δεν μου ηρθε τιποτα gioulaki ,περιμενω αλλα τιποτα-ετσι πηγα στο γιατρο του ειπα τα σχετικα και μου εκανε υπερηχο.. μου ειπε οτι βλεπει κατι μικρο στη μητρα αλλα δεν ξερει να μου πει ακομα τι ειναι... μου ζητησε να κανω μια χοριακη και στην περιπτωση της μηδενικης να παρω duphaston για να μου ερθει περιοδος και κλομιφαινηγια προκληση ωορρηξιας... ωστε να μπω σε ενα προγραμμα και για να ξεδωσει κι ο οργανισμος μου λεει... ομως εγω ειχα ερθει σε επαφη και στις 30 αυγουστου κ σκεφτηκα μηπως αυτο το κατι μικρο ειναι απο εκεινη τη μερα κ μετα αλλα ειναι νωρις να φανει στη χοριακη ... ισως να ειναι μονο στην ιδεα μου αλλα.... για αυτο το αλλα θα περιμενω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θα κάνεις να περιμένεις. Εμενα μου έδωσε τα primolut αλλά και πάλι σκεφτομαι να τα καθυστερησω όσο μπορω, οχι για ενδεχομενο εγκυμοσυνης (δεν μυρισα το κρίνο εκείνες τις μέρες) αλλά γιατί με εχει βολέψει λιγο που είμαι καθαρή τοσο καρό.Θέλω να αργήσω να πάρω κλομιφαίνη γιατί καθε μήνα οι ορμόνες μου χορεύουν break dance:blink:

Τα σερπαφαρ με έχουν τρελάνει:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariant μου, ήρθε η ...κυρία ε?? Εύχομαι τον άλλο μήνα να έρθει το σποράκι σου και να χαρούμε όλες!!!

Κοριτσάκια έχω πάρει κι εγώ τα primolut και πρέπει να έχετε υπόψη σας ότι πέρνετε όσα και για όσες μέρες σας είπε ο γιατρός και η περίοδος έρχεται μετά από 2-4 ημέρες αφού τα σταματήσετε.

Εύχομαι και στις δυο σας ό,τι καλύτερο!

Αργυρώ μου!! Συγνώμη βρε κορίτσι μου! Σε βάζω αμέσως!!

Εγώ κορίτσια τίποτα ακόμη. Είμαι λίγο φοβισμένη γιατί κάναμε αγκαλίτσες και φοβάμαι αν σε περίπτωση που έχω σποράκι (λέμε τώρα) μην του έκανα κακό. Δεν ήθελα να του πω ότι φοβάμαι γιατί θα τον γέμιζα ελπίδες και μετά θα στενοχωριόταν κι αυτός. Όντως κάνουν κακό οι αγκαλίτσες? Ξέρετε?

Πάντως πιστέυω ότι θα έρθει γιατί νιώθω όπως όταν έρχεται. Βέβαια μου έκανε εντύπωση ότι με έπιασε ένας δυνατός πόνος το πρωί και δεν την είδα μέχρι τώρα την κακούργα. Όταν πονάω έτσι έρχεται αμέσως!!!

Έχω κάτι πονάκια που έρχονται και φεύγουν και πονάει και η μέση μου σήμερα.. Ο Θεός να βάλει το χέρι του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

chiara 7/9

maria31 7/9

mpakatoula 8/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

maria_80 13/9

Αργυρώ 27 15/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Gelly 19-20/9

PIPITSAZOYZOYNA 25-30/9

rose25 26/9

Linaki_1980 28-30/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3-4/10

mariant 8/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas!!!!!!!

mou exete leiepsei toooooso poly!!!!!!!! dystyxos exo provlima me th syndesh, se syndyasmo me polles ores douleias kai de mpeno katholou...

ax zilevo pou diavazo tis dimosiefseis sas!

apo oti vlepo to savatokuriako perimenoume polles apo emas to thavmataki na symbei.....kati mesa mou pantos leei oti oute tora tha mou kanei to xatiri...

ax makari na kano lathos!!!!!!!!! MAKARI!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κοριτσια απο το πρωι προσπαθω να στειλω μνμ τελικα καταφερα το μεσημερι και μετα δεν ξαναμπορεσα τελικα καταφερα τωρα

rose μου και εγω περιμενα να εχω το θαυματακι στην κοιλιτσα μου αλλα τπτ μια απο τα ιδια,οντως ξες ποσο εκνευριστικο ειναι οταν εχεις καθυστερηση και μετα ερχεται.

κοριτσακι μου καλη επιτυχια σε σενα τωρα ειναι η σειρα εγω παω για τον επομενο μηνα

gioulaki ευχομαι τον επομενο μηνα να ειμαι πιο τυχερη

μακαρι και σε σενα να ερθει πολυ συντομα το μωρακι στην κοιλιτσα σου:)

milina μου ναι ηρθε τελικα λες και την καλεσα

αντε περιμενουμε τα ευχαριστα απο σενα μια χαρα τα βλεπω τα συμπτωματα σου:)

αlice που το ξες κοριτσακι μου? μπορει αυτο τον μηνα να σου κανει το χατηρι και να σε θυμηθει μετα απο 9 μηνες

σου το ευχομαι:kiss:

κοριτσια ευχομαι σε ολες να εχετε θετικα αποτελεματα

περιμενουμε με αγωνια:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon glikaaaaaaa mou koritsakia !!!eimai stenaxwrimeni !akous kati istories pou les DOKSA TON THEO POU EIMAI KALA!

mia kopela sth douleia mou eipe pws htan 3,5 minwn egkios kai ths to piran to paidi(to skotwsan ) kai thn kanan mia terastia tomi!!!mou tin edeikse kai EPATHA SOK!!!edw oi giatroi sthn Ellada den thn vriskan tipota!!pige sto ekswteriko kai thn vrikan na exei karkino(mia spania morfi)

kai eprepe na ths to paroun to paidi kai thn kanan kai egxeirisi!!!

KAI EINAI MOLIS 24 XRONWN!tis exoun dwsei 5 xronia zwhs!

alla douleuei ekei,ergazete,gelaei,exei oreksi!

kai lew ston eauto mou!

egw mizeriazw pou eimai YGIHS DOKSA TO THEO,POU EXW TON KALO MOU POU PROSPATHOUME GIA PAIDAKI!!!

kai meta skeftomai!!!

EIMAI POLY AXARISTH..........................:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

loipon glikaaaaaaa mou koritsakia !!!eimai stenaxwrimeni !akous kati istories pou les DOKSA TON THEO POU EIMAI KALA!

mia kopela sth douleia mou eipe pws htan 3,5 minwn egkios kai ths to piran to paidi(to skotwsan ) kai thn kanan mia terastia tomi!!!mou tin edeikse kai EPATHA SOK!!!edw oi giatroi sthn Ellada den thn vriskan tipota!!pige sto ekswteriko kai thn vrikan na exei karkino(mia spania morfi)

kai eprepe na ths to paroun to paidi kai thn kanan kai egxeirisi!!!

KAI EINAI MOLIS 24 XRONWN!tis exoun dwsei 5 xronia zwhs!

alla douleuei ekei,ergazete,gelaei,exei oreksi!

kai lew ston eauto mou!

egw mizeriazw pou eimai YGIHS DOKSA TO THEO,POU EXW TON KALO MOU POU PROSPATHOUME GIA PAIDAKI!!!

kai meta skeftomai!!!

EIMAI POLY AXARISTH..........................:silly:

:huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh:

Πόσο αχάριστοι είμαστε τελικά!:angry::(

Μακάρι να πάνε όλα καλά και η κοπέλα να τα καταφέρει :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημέρα κορίτσιααααααα....παρακαλώ να με βγάλετε από την λίστα ...είμαι έγκυοςςςςςςς.....θα γίνω τέταρτη φορά μανούλα.....εύχομαι σε όλες το ίδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria31 έγραψε:

Καλημερα καλημέρα κορίτσιααααααα....παρακαλώ να με βγάλετε από την λίστα ...είμαι έγκυοςςςςςςς.....θα γίνω τέταρτη φορά μανούλα.....εύχομαι σε όλες το ίδιο

:cheer: Συγχαρητήρια maria31!!!! Ευχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Μού έφτιαξες την μέρα :P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΗΝ 2Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ 34% (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ Η ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ). ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΦΤΑΣΕ 78% ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ 8 ΩΑΡΙΑ ΤΑ 5 ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ? ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...