Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

κοριτσια καλημερααααααααααα:laugh: :laugh: :laugh:

λοιπον οπως ειπαμε κ χθες

μετρησα την θερμοκρασια μου κ μαλιστα 2 φορες

μια στις 4,20 που ξυπνησα κ ηταν 37

κ μια στις 6,20 κ ηταν κ παλι 37

κ κανω το τεστ κ μαντεψτε...........

ΠΑΛΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ............:angry: :angry: :angry:

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑ με τρελενει η αγνεια αληθεια σας λεω

το κερατο μου δλδ με εχουν πιασει τα νευρα μου

γιατι κ θερμοκρασια μεγαλη κ το τεστ αρνητικο???????γμγ μου:angry: :angry:

παντως αλλαξα γνωμη δ θα παω το σαββατο για χοριακη

θα παω η δευτερα η τριτη!!!!!!!!γργργργργγργρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενιτσα μου καλημερα

η αληθεια ειναι πως πια δ περιμενω να εχω ευχαριστα

νεα ειμαι πολυ απογοητευμενη

δ ελπιζω πια

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΜΑΚΑΡΙ αλλα..........

τωρα πια .......απλα δ ελπιζω

ευχομαι τουλαχιστον τα αλλα κοριτσια να ειναι τυχερα κ να δουν

συντομα το μεγαλο ++++++++++

γιατι αν περιμενετε απο εμενα.............

ουτε στα σαραντα δ με βλεπω να γινομαι μανα.........

επεσε πολυ η ψυχολογεια μου !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι και Μπουγατσούλα δεν θέλω απογοήτευση.

Πάντα υπάρχουν τα χειρότερα … αυτό να σκέπτεστε.

Έχουμε την υγεία μας, έχουμε τον άνθρωπο μας που μας λατρεύει και τον λατρεύουμε και όλα θα πάνε καλά.

Θα έρθει και το μωράκι… που θα πάει στο χέρι του είναι? Χιχι…

Σήμερα καμιά γυναίκα δε μένει χωρίς παιδί!

Και δε σα μιλώ εκ του ασφαλούς … είμαι στην 3η μέρα περιόδου … και εγώ είχα συμπτώματα για τα οποία πλέον αδιαφορώ (μετά από μεγάλη προσπάθεια μηνών) και εγώ προσπαθώ πάνω από χρόνο με μια αποβολή στο ιστορικό… αλλά όλα καλά!!!

Την υγεία μας να έχουμε … γιατί υπάρχει τόσος μα τόσος κόσμος που δε την έχει.

Να προσέχετε τον εαυτό σας γιατί αξίζει πολλά.

Τώρα που μπορείτε γιατί μετά θα προσέχουμε τα μπεμπέ ….. χιχιχχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!:)

Λοιπον Μπουγατσουλα μου αληθεια ποιο εκανες?Ετσι απο περιεργια!Βρε λαθος θα ητανε!Δεν μπορει 37 θερμοκρασια και να μην εισαι!Ασε που με μια μερα καθυστερηση μπορει να ηταν δυσκολο να την εντοπισει!Αχ ευχομαι να συνεχισει η καθυστερηση και να εχουμε σουπερ ευχαριστα νεα!!!Δεν θελω απογοητευση!Περιοδο δεν ειδαμε οποτε οοοολα ειναι πιθανα :P:) !!!

Παντως κι εγω θερμοκρασια 37 απο τις 6 που ξυπνησα και τωρα!Αχ πραγματικα αυτη η αγνοια ειναι να τρελαινεσαι :S:blink: :silly: :P

Μιλινα μου καλα πας!!:)

Μαρινιω μου εγω αυτο το εχω μονο στο ενα στηθος...μπορει να ειναι και κρυωμα...:(

Παντως αντε για μια χοριακη!!Δεν εχεις να χασεις τιποτα!Οσο για την ερωτηση σου με ενδιαφερει κι εμενα αλλα δεν το γνωριζω!:huh:

Κατερινουλα!ΛΕΜΕ!!!Οσο γι αυτα τα τεστ!Τι να πω....καλυτερα χοριακη...αν συνεχεισει η καθυστερηση!

Μωρε πολυ αρνητικο!!!Κοριτσια αντιποινα!!!Να εχουμε θετικες χοριακουλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

marmav 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

rose25 26/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Irene1 3.4/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

************************************************************

Οπως προσέξατε μου την "έκανε γυριστή" η ακατανόμαστη και ήρθε νωρίτερα (αυτό είχε να μου συμβεί πολλά χρόνια), δεν πειράζει όμως γιατί έτσι κι αλλιώς την περιμένω ακόμα μία φορά και μετά έχω σκοπό να διακόψω τις διπλωματικές σχέσεις μαζί της για τουλάχιστον 9 μήνες (λόγω εξωσωματικής)...

Αισιοδοξία εεεε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ.ΑΝΤΕ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΤΕ ΤΙ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΕΣΤ?ΜΕ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ!ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ 37 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΤΡΑΒΑΑΑΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ..ΤΡΕΞΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

ΜΑΡΙΝΙΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΠΑΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΑ ΤΕΣΤ.ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙΙΙΙ:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τις θερμες ευχες σας και ευχομαι να σας ΚΟΛΛΗΣΩ :woohoo: και εσας και γρηγορα :laugh: ,σας απαντησα σημερα γιατι δεν μπορουσα να μπω χθες ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΤΟΥ "site":angry: kai μου εκανε καποια στιγμη 50 λεπτα:angry: να μπει προσπαθησα να απαντησω κολλησε:angry: και στο τελος το εκλεισα τεσπα

Τι καθεστε στο κομπιουτερ τους ανδρες σας πρεπει να κυνηγατε ;):blush: αντε:P να μην κουραζετε και την milina να γραφει τοσα ονοματα

ευχομαι μερα με τη μερα η λιστα να μικραινει ολο και πιο πολυ

α! η χοριακη που εκανα ηταν 400 και μου ειπε ο doctor να κανω αλλη μια τη Δευτερα για να δουμε οτι αυξανεται και μετα θα παω να με δει .

αυτα απο μενα ,φιλια σε ολες ,και γρηγορα μια- μια με ενα νινακι!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αριστινα μου δ ξερω πια τι να πιστεψω

το self εκανα που λεει πως διχνει 5 μερες μετα την συληψη

ξερω κ γω τι να πω πια παντως εδω κ κανα 2ωρο

εχω πονακια χαμηλα αλλα δ πρεπει να ειναι περιοδου ομως

μοιαζουν λιγο κ απο το πρωι πραγματικα καθε 5 λεπτα παω τουαλετα

αφηστε που εχω κατι σταγονιτσες ασπρες οχι πυχτες σαν ακρατια βρε κοριτσια τι ειναι αυτο καλε??????????

οντως αριστινα αυτη η αγνοια σε τρελαινει

μακαρι αριστινα μου σου ευχομαι κ σε σενα καλη τυχη κοριτσακι μου γλυκο

με τα καλυτερα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟ ΣΑΙΤ.ΠΟΛΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ.

ΑΧ ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ:woohoo: ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΑΑΑΑΝ:woohoo: ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΛΙΝΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΟΟΣΑ ΟΝΟΜΑΤΑΑΑ:P ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑΑΑ ΣΑΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΟΛΕΕΕΣ:silly: :woohoo:

@ngel ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗΗΗ ΚΑΙ ΟΛΟ Ν'ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ:) ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γλυκα μου κοριτσακια!!!επεστρεψα!αν θυμαστε ειχα παει στον αντρουλη μου στο κουφονησι που εχει παει για 1 μηνα με αποσπαση(ειναι λιμενικος)και ομολογω πως περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!ΟΝΕΙΡΙΚΑ!!!!!!και το κυριοτερο;;του δωσαμε και καταλαβε χωρις να σκεφτομαστε τιποτα μονο την απολαυση μας!αυριο θα ξαναπαω και θα επιστρεψουμε πια μια και καλη μαζι τη δευτερα.ΟΜΩΣ απο χθες σκεφτομαι και παλι πολυ εντονα το θεμα νινακι αφου η μερα που δεν περιμενω περιοδο πλησιαζει(8/9).εδω και 4 μερες νιωθω περιεργα πονακια στην κοιλια αλλα τα ιδια ενιωθα και τον προηγουμενο μηνα που τελικα αδιαθετησα γι αυτο δεν με χαροποιουν ιδιαιτερα γιατι μαλλον ειναι παλι προεορτια.ΑΛΛΑ παντα η ελπιδα υπαρχει και ιδιως αυτον τον μηνα που ηρθαμε τοσο κοντα με τον αντρουλη μου.αχ βρε κοριτσακια μου το θελω απεγνωσμενα κι οσο κι αν προσπαθω δεν φευγει απο το μυαλο μου.δεν κρατηθηκα λοιπον και ειπα σε μια φιλη να μου φερει το απογευμα στο σπιτι ενα τεστ.σιγουρα το ενα θα το κανω σημερα δεν θα κρατηθω και ξερω πως θα απογοητευθω αλλα θα το κανω..εχω τρελη αγωνια!!!

ααα και να μην ξεχασω με την τρελα μου!πολλα πολλα συγχαρητηρια ατις εγκυουλες μας!ευχομαι να εχετε μια υπεροχη εγκυμοσυνη και σε ολες εμας τις υπολοιπες συντομα μωρακια στις κοιλιτσες μας!!!!!(αμην παναγιτσα μου!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epitelous fortwse h selida!!!kiries mou ekana to test egkimosinis YES OR NO!!!

KAI FISIKA TO APOTELESMA HTAN NO!:(

kserete kati sxetika me to sigkekrimeno test?An einai aksiopisto??:silly:

koitakste stin arxi pou to ekana mesa se 1 lepto sto parathiraki pou vgenei h grammi an eisaii egkios eixe mia poly elafra roz grammoula alla meta eksafanistike teleiws kai egine aspro!!!

opote den eimai e???:ohmy:

vasika eixa sto nou mou oti tha vgei arnitiko gia na min apogoiteutw!!!;)

ROSE ti exeis na peis twra????

e den nomizw kai auto na htan lathos!!!!!!e???:P

filakia koukles mou!

MPOUGATSOULA AYTA TA RIMADIA TA TEST NOMIZW PWS POTE DEN THA TA DW THETIKA!!!!olo ------------!!!alli grammoula den vgenei!!!!

h' eksafanizete mesa se 1 lepto opws egine se mena:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΘΗΚΑΤΕ:P

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΚΕΛΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΗΣΤΗΘΗΚΑΤΕ:P

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ;)

ax tha me trellaneis rose??????????

sou lew htan ARNHTIKO!!!

giati na kanw xoriaki????:ohmy:

afou den exei grammoula deuteri!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΠΑΛΙ ΤΕΣΤ ΠΗΡΕΣ ΟΜΩΣ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΝΑΘΣΜΕΝΟ?Ε ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΤΑ ΛΕΥΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΤΕΣΤ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΟΛΑ ΜΗΝ ΤΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi tha kanw pleon!!!perimenw!den dinw alla lefta sta test!!!!

ouf pame pali ston agwna mas koritsia!!!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!kai gia na min ksexniomaste as fwnaksoume oles mazi!!!!!!!

ououououououououououuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kirie pelargeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ela mia voltoula apo edwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pleazeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!:silly: :P

rose poso xronwn eisai??an den ginomai adiakriti:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΤΡΕΛΛΟ ΜΑΡΙΝΙΩ:P 25 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΒΡΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ!ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ?

ΣΕ ΦΙΛΩ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΑΧ ΒΡΕ ΤΡΕΛΛΟ ΜΑΡΙΝΙΩ:P 25 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ ΒΡΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΗ!ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ?

ΣΕ ΦΙΛΩ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ:kiss:

egw eimai 21 sta 22!!!mikroula mou fenese apo ton tropo pou ta leme emeis ta trelokomeia gia auto se rwthsa!!:lol: :lol:

ante kali doulitsa!!!!!!filia!!!:kiss: :kiss:

a!!!!!!kai opote vreis xrono ksereis esy...

fwnaaaaaaaaaa:woohoo: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

ΚΕΛΥ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΔΙΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ!!!!

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΟΥΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ 15-17/9 ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ(ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ)ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ!!!ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μαρινιω μου ευχομαι ο επομενος να ειναι ο τυχερος!!!!

Εμενα και να ηθελε να μου τυχει αυτο που ρωτας elpro μου δεν μπορει μιας και που ολο τον μηνα εχω διαφορα φουσκωματα πρηξιματα στην κοιλια απο το εντερο το οποιο πρηζεται λες και ειμαι εγκυος συχνα χα χα χαχα!!!Με πειραζουμε καποιες τροφες!Οποτε τι να σου πω δεν ξερω!Καλη επιτυχια παντως να μας ανακοινωσεις κι εσυ τα ευχαριστα συντομα!!!

Κελυ μου ποτε δεν ξερεις!!!Τα καλυτερα αποτελεσματα σου ευχομαι!!

Αντε να φουσκωνουμε σιγα σιγα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ.ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ.ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΡΕΛΛΟΚΟΜΕΙΑΑΑ:laugh: :laugh:

elpro ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΑΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:)

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ:P

Κ.Τ.Κ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΚΑ?ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ?

ΜΑΡΙΝΙΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΟΜΙΑΣΤΕ!!!!

ΚΥΡΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΑΝ ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....

ΑΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΡΗΖΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΤΡΩΩ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΗΖΟΜΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΟΥΛΟ!!!

ROSE ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΠΕΛΑΡΓΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...