Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

milina έγραψε:

Εγώ κορίτσια το έχασα πάλι το τρένο. Δυστυχώς σήμερα γύρισα στο σπίτι και στο σερβιετάκι μου είδα κάτι ροζ. Σκουπίστηκα και είδα κι εκεί ροζ πολύ λίγο όμως. Είναι 26η ημέρα με μικρότερο κύκλο 30 ημέρες. Μέχρι το βράδυ θα έχει έρθει η παλιοσιχαμένη!:S

Πάμε γι' άλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gioulaki ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΟΥ ΜΗΝΑΣ.ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΔΗΛΑΔΗ:)

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ?ΡΟΖ ΕΙΠΕΣ ΕΙΔΕΣ?ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΒΡΕ ΛΕΕΕΕΕΕΕΣ?:woohoo: ΜΑΚΑΡΙ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΘΕΛΩ Η ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milina Μου σ ευχαριστω γλυκια μου πολυ κι εσενα rose μου και mpougatsoula!Θα ηθελα κι εγω να ημουν στην λιστα περιμενω σημερα αλλα δισταζω γιατι φοβαμαι να ειμαι ειλικρινης να αφεθω...λεω στον εαυτο μου οτι θα ερθει για να μην στενοχωρηθω μετα :)

Οσο για την περιοδο milina ελπιζω ακομα να μην σου ερθει!!!Κι αν παλι κανει την εμφανιση της...εδω παρεα θα τα λεμε και δεν θα το βαζουμε κατω!!!Παντως και τι δεν θα εδινα να γινοτανε το θαυματακι μου!!!! Οπως το ιδιο αισθανομαι και για σας!Ακριβως!Σας το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!Σε ολες αξιζει να ακουσουν την λεξη μανουλαααα η να φερουν και νεο μελος στην οικογενεια τους!Αχ καμια φορα μου μοιαζει τοσο μακρινο...αντε βρε κοριτσια ας ενωσουμε την λαχταρα μας!

χα χα χα χα χα Σπρωξε λιγο milina μου!!!!

mpougatsoula24 μου κι εγω βαζω θερμομετρο αυτες τις μερες....σημερα ειχα 37 ολη μερα...αλλα τι να πω ουτε σ αυτο βαζω εμπιστοσυνη...τι να σου οω κι εσενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλινα μου λες ε????? εχει μεινει αλλο ενα να το κανω το πρωι??????

κοριτσακι μου κ εγω εχω ακουσει για εγυμοσυνη κ στην αρχη να εχει ροζ σταγονες

μακαρι γλυκια μου να μην σου ερθει η χαζηηηηηη

κτκ θα την μετρησω κ αυριο μολις ξυπνησω κοιμαμαι με το θερμομετρο αγκαλια χαχαχχα :P:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

μιλινα μου λες ε????? εχει μεινει αλλο ενα να το κανω το πρωι??????

κοριτσακι μου κ εγω εχω ακουσει για εγυμοσυνη κ στην αρχη να εχει ροζ σταγονες

μακαρι γλυκια μου να μην σου ερθει η χαζηηηηηη

κτκ θα την μετρησω κ αυριο μολις ξυπνησω κοιμαμαι με το θερμομετρο αγκαλια χαχαχχα :P:D

ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχχαχα τι περιμενεις ελενιτσα μου τα αποτελεσματα????????????????????

αν πανε ολα καλα μην ανυσηχεις

αυριο 6:45 το πρωι θα με ακουσεις στην ροδο αχαχαχχαχαχαχαχα

:P:D

αν κ δ ξερω πια νομιζω πως θα αδιαθετησω

οχι οτι εχω συμπτωματα αλλα.....

ΥΓ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΗΝ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΑΜΑΝ ΠΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα ενα σημερα το μεσημερι κ βγηκε αρνητικο απογοητευτικα

δ ξερω αν ειναι λαθος ομως

τι να πω

κ εμεινε αλλο ενα που θα κανω με τα πρωινα ουρα θα δουμε

σημερα ομως πρεπε να μου εχουν ερθει ρε γμτ!!!!!

αλλα τπτ

δ ξερω πια τι να σκεφτωτοσα πολα συμπτωματα του μυαλου μου?????

δ νομιζω

αλλα μολις ειδα το αρνητικο ............

πριν τουλαχιστον ειχα μια μικρη ελπιδα...

τωρα νομιζω οτι εσβησε .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να σας πω κ κατι αστειο???????????????

σημερα 9:30 το πρωι μου ηρθε να φαω πατατακια

κ κατα το μεσημερακι ημουν στην δουλεια κ βγηκα για λιγο απο τον παγκο (γραφειο) μου κ με πλησιασε μια πωλητρια που δουλευει εκει

τρελαθηκα μου ηρθε μυρωδια απο ΚΑΠΝΙΣΤΟ ΣΑΛΑΜΙ ακουσον ακουσον

αφου μετα με κοροιδευανε

κ μου ελεγαν αν δουμε κανεναν κ του λειπει κομματι εσυ θα τον εχεις φαει

αχαχχαχαχαχαχχαχα :P

EEEEE MA ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ????????

ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΜΥΡΙΣΕ ΜΩΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΠΩΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΩ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!! ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω γλυκια μου ελενιτσα προς θεου

αλωστε ουτε κ γω πια πιστευω πως ειμαι δ ξερω γιατι αυτο πιστευω

ειναι καλυτερα να σκεφτεσαι το χειροτερο κ να

ερχετε το καλυτερο ετσι μου λεει παντα η λατεια μου κ εχει δικιο

παντως θα σε ενημερωσω να εισαι σιγουρη

αποια απαντηση κι αν εχω

............αν κ την ξερω αλλα τεσπα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εισαι εγκυος θα κρυψουμε τα πατατακια και τα φαγητα...φαγανο!

χιχιχι μακαρι κοριτσακι μου να εισαι εγκυος...αντε κ διδυμα!!! ετσι να γινονται πολλα τα μωρακια

μην ξεχασεις να ειδοποιησεις αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχχαχαχαχ μαμαχινα φαγανο οπως το ειπες

αχαχχαχα

εννοειτε πρωι πρωι μολις φτιαξω τον καφε μου στην δουλεια βουρ για το μαμυ

αχαχαχχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεπ μολις φτιαξεις ποιον καφε κυρια μου? ακου να σου πω πως θα γεμισεις την κοιλιτσα σου με μωρακι γρηγορα αν την γεμιζεις συνεχεια με καφε!απαγορευετε.τελος δε σηκωνω κουβεντα!και το τσιγαρο κομμενο αν καπνιζεις! πρεπει να εισαι γερη και δυνατη!!!!!!!!!!!!!!! ελα σε παρακαλω....κοψε τους χαζοκεφεδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΙΕΓΩ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ?:) ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΤΗΝ 1/9,ΠΑΩ ΓΙΑ 3η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.ΛΕΤΕ???;)

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ?ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ:) :) :)

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou!!!!!

ARISTINA AYTA TA DINATA TSIMPIMATA TA EXW KAI EGW!!!stis thiles !!!

kai den kserw ti einai!lew na ksanakanw telika ena test alla arnitiko tha einai/....

apla na figei h ypopsia!

giati exw tsimpimta meta thn periodo sto stithos apo tis 27/8 mexri simera exw tsimpimatakia kai to niwthw poly euaisthito to stithos!

teleytaia periodos 21/8!episis liges anagoules kai ponous periodou exw!

opote lew MHPWS!!!mia sto disekatomirio!!!:P

den kserw ti na pw!as kanw na mou figei!

OK ROSE????;) ;)

MPOUGATSOULA GLIKIA MOU den peirazei PERIMENE NA SOU ERTHEI KAI META APOGOITEUESE!!!!POLY VIAZESE XAZOULA:P

egw pali na paw gia xoriaki h' testaki?????

na sas rwthsw kati!an ginei silipsi sto telos tou kiklou pali kanonika den sou erxete periodos? h' sou erxete apla ginete dipli woriksia????:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

marmav 31/8

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ 1/9

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

rose25 26/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το κουράγιο. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Λίγο πρήξιμο, λίγο ερεθισμένες θηλές και κάποια ελαφρά πονάκια χαμηλά στο κέντρο. Σιγά τα συμπτώματα ρε γμτ.

Πηγαίνω τουαλέτα και το ροζ είναι πολύ πολύ αχνό. Ίσα που φαίνεται και αυτό στο σκούπισμα. Στο σερβιετάκι δεν ξαναβγήκε τίποτα.

Άλλες φορές κάνει την εμφάνισή της με ροζ και άλλες με καφέ. Τρέχα γύρευε...

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ καλώς μας ήρθες και εύχομαι η λίστα να είναι γούρικη και για σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το κουράγιο. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Λίγο πρήξιμο, λίγο ερεθισμένες θηλές και κάποια ελαφρά πονάκια χαμηλά στο κέντρο. Σιγά τα συμπτώματα ρε γμτ.

Πηγαίνω τουαλέτα και το ροζ είναι πολύ πολύ αχνό. Ίσα που φαίνεται και αυτό στο σκούπισμα. Στο σερβιετάκι δεν ξαναβγήκε τίποτα.

Άλλες φορές κάνει την εμφάνισή της με ροζ και άλλες με καφέ. Τρέχα γύρευε...

ΑΚΟΥ ΣΙΓΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?

ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΣΟΥ.ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

marmav 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

rose25 26/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

************************************************************

Εμενα ξεχασες!χαχααχα

εγω ξεκινησα αυτο το μηνα ,επιασα ολες τις γονιμες μερες και τον ξεζουμισα τον αντρουλη(απο την μερα που τελειωσε η ακατανομαστη μεχρι και σημερα 16η μερα του κυκλου!)περιμενω στις 15/09!ελπιζω σε μια επιπλεον γραμμουλα στο τεστ!φιλακια σε ολες,ειστε η καλυτερη παρεουλα!

ANGEL+KALLI>Συγχαρητηρια και παλι!!!!!!!οτι καλυτερο!!!!!!!!απο μια υπεροχη εγκυμοσυνη και στις δυο!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΙΕΓΩ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ?:) ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΤΗΝ 1/9,ΠΑΩ ΓΙΑ 3η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.ΛΕΤΕ???;)
Κατερινακι,ακομα δεν εκανες τεστ????????/τρεχα γρηγορα!!!!!!!!!αντε περιμενουμε τα καλυτερα νεα απο σενα αλλα και απο την Μιλινα που λεει και ''σιγα τα συμπτωματα''.αντε πατε για ενα τεστακι,αντε γρηγοραααααααα!!!!!!!!!:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ----------:( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...