Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

KALLI μου συγχαρητήρια!!! Μπράβο κορίτσιμου!!

Εύχομαι μια καλή εκγυμοσύνη και μια πιο καλή γέννα!! Επίσης εύχομαι μια μεγάλη χοριακή! Μπες να μας πεις ε?

Πάμε κορίτσια γερά να βγαίνει μία μία από τη λίστα! Τι λέτε mpougatsoula, Κ.Τ.Κ., gioulaki?????

mama_xina ευχαριστούμε για τις ευχές σου και να σου ζήσει το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μμμ κριμα που η ευχη σου απλα ειναι ακυρη στη δικη μου περιπτωση ευχαριστω παντως κοριτσακι.

ευχομαι εσεις να τα καταφερετε μεχρι το τελος και οοοολα να πανε σουπερ!

εαν το θελετε πιστευω θα το καταφερετε...πεισμα θελει,ηρεμια,καθολου αγχος και ισως πολλες προσευχες χιχι! αντε με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!Ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και ολα να πηγαινουν καλα!!!Με το καλο κοπελα μου!

mama_xina σ ευχαριστουμε παρα πολυ για τις ευχες σου!!!!!ΑΜΗΝ!!!Αντε λοιπον κοριτσια να εχουμε ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τωρα γυρισα απο την μικροβιολογο.τα αποτελεσματα θα τα χω μετα τις 7!!!ουφ αγωνια:ohmy: !!!αλλα ακομα εχω εναν μικρο φοβο αλλα ελπιζω ολα να πανε καλα.τον γιατρο θα τον παρω τηλ το μεσημερι που θα ναι στο ιατρειο..να ρωτησω κατι ρε κοριτσια??μεσα αυγουστου ειχα παρει αντιβιωση για το δοντι μου κ τωρα πρεπει να κανω οπωσδηποτε εξαγωγη για να μην μο πριστει ξανα τι λετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο μενα περιμενω απο την Δευτερα την "κυρια" αλλα επειδη με ειχε σκασει και δεν μπορουσα να κοιμηθω καθε βραδυ ,

γιατι ειπαμε στηθος turbo kai πονοι χαμηλα,σηκωθηκα λοιπον σημερα πηγα φαρμακειο πηρα το clearblue και το εκανα .

ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ :ohmy: :silly: :woohoo: ΚΑΙ ΛΕΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ:ohmy: .(μηπως το εκανα λαθος ?)

το επομενο που πρεπει να κανω ειναι να παω για χοριακη .

ΕΡΩΤΗΣΗ :πρεπει να παω οπωσδηποτε πρωι η οποιαδηποτε ωρα της ημερας ?

αντε που ειναι και αυτος ο ανδρας μου να γυρισει να του πω τα ευχαριστα

κοριτσακια μου ελπιζω να διαβασουμε πολλα ++++++++++++++++++++++++++

μετα τις διακοπες του Αυγουστου και η ΜΕΓΑΛΟΧΑΡΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ .ΦΙΛΙΑ .ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ +++++++++++++++++++++++++++++++ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo:

Τελεια. Αχ βρε σήμερα μου έχετε φτιάξει τη μέρα όλες σας.

Για χοριακή οποτε κ να πάς το ίδιο είναι!!

Τι κουράγιο μας δίνετε βρε???

Ελα λέμε και μικραίνει η ΛΙΣΤΑ:kiss::kiss::kiss:

milina πιάσε χαρτί και μολύβι και σβήνε.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?

KALLI ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΥΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΟΛΥ ΥΨΗΛΗ:) :) :) :) :) :) :)

ANGEL ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ:) :) :) :) :) ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΣ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

ANTE KOΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ

ΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΜΕ?:kiss:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angel ΣΥΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!Ευχομαι και σε σενα μια πολυ γλυκια και τρυφερη εγκυμοσυνη!!!Με το καλο ολα να πηγαινουν καλα!!Η Παναγια μαζι σας εγκυουλες!!!!Πολυ ευχαριστα νεααααα!!!Μας δινετε πραγματικα κουραγιο!!!

Να κανω μια ερωτησουλα?Εγω περιμενω σημερα και θα ερθει δεν την γλιτωνω....αυτο που ηθελα να ρωτησω ομως ειναι οτι καθε φορα εδω και 10λεπτα που ακουμπαω το δεξι στηθος αισθανομαι μια απιστευτη τσιμπια εσωτερικα κεντρο και απο κατω....εχει συμβει σε καποια?Μαλλον επηρεαστηκα χι χι χι!!!Αχ βρε κοριτσια που θα παει....που???Καποια στιγμη θα μας κανει και μας την εκπληξουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσάκια μου τι νέα είναι αυτά? θα τρελαθώωωωωωω!:P:lol: :lol: συγχαρητήρια KALLI και ANGEL! σας εύχομαι μια εγκυμοσύνη τέλεια με υγιέστατα μωράκια!!!!!τελικά υπάρχει πολύ πολύ γούρι εδώ!mama_xina σ' ευχαριστούμε για τις ευχές σου μακάρι να βγουνε σύντομαι αληθινές και να αδειάσει ΟΛΗ η λίστα της μιλίνας!;) άντε να δούμε και οι υπόλοιπες με τα συμπτώματα πότε θα πάτε για χοριακή για να μας φύγει η αγωνία!;) Πάντως σήμερα έγινα και θεία, έχουμε νέο μέλος στην οικογένεια μια κοριτσάρα 4 κιλά :woohoo: ! Ελπίζω να κολλήσουμε και εμεις εγκυμοσύνη αλλά προς το παρόν εγώ περιμένω να μου τελειώσει η ακατανόμαστη για να αρχίσει ένας νέος μήνας ελπίδας...:S Μιλίνα μου ξέχασες να με βάλεις στη γούρικη λίστα! ΔΕΝ περιμένω στις 1/10 ή 2/10 που να μη σώσει και εμφανιστει :angry: φιλάκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oufffffffffff epitelous fortwse h @#@#$selida!!!!gamwto!!!argei toso poly simera!!apo tis 12 prospathw na grapsw:angry:

eskasa pia!!!!!!!!

LOIPON eimai toooooooooooosoooooooooooooooooooooooooooooo xaroumeniiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!

@ngel kai KALLI SINXARITIRIAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!:woohoo:

eidate pou to thaumataki sas pragmatopoihthike????????

euxomai na exete mia YPEROXH EGKIMOSINH!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

DWSTE MAS POLLES EUXOULES!!!!!!!:woohoo:

ax MPOUGATSOULA KAI ESY TO SAVVATO TO POLY DEYTERA ETSI THA LES!!!EIMAI EGKIOS;)

ANTE NA ADIAZEI H LISTA LEMEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

rose ante h seira mas!!!vourrrrrrrrrr gia ksezoumisma!!!!!!;):P

filiaaaaaaaaaaaaaa koukles mou!!!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλια ευχαριστω για τα καλα σας λογια.σε μια ωρα περιπου παω να παρω την β χοριακη κ μετα γιατρο ,ειμαι λιγο ανχωμενη αν ολα θα πανε καλα!!!!!<σημερα δυσκολευτικα πολυ να μπω στο site δεν μου φορτωνε κ μενα καθολου>>>>μολις με το καλο γυρισω κοριτσακια μου γουρικα θα σας ενημερωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ:woohoo: :woohoo: ΜΠΡΑΒΟ KALLI5 KAI @NGEL..ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΣΑΣ ΣΤΑ ΥΨΗ!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Ν'ΑΠΟΧΩΡΕΙ ΜΙΑ ΜΙΑ.ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΤΩΡΑ?ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΦΟΡΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.

Κ.Τ.Κ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΣΕΝΑ?

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ Ε?

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕ:)

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΞΕΖΟΥΜΙΣΜΑ:laugh: :laugh: ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα η κατασταση με το site ειναι απελπιστικηηηηηηηηηη.....με χιλιες δυο προσπαθειες και μετα απο ωρα καταφερνω να διαβασω η να γραψω το οτιδηποτεεεεεεεεεε!!!!ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!! :ohmy::(

Μηπως καποια κοπελα θα μπορουσε να μου πει :blush: αν το τσιμπημα σημαινει κατι?Αγγιζω και νιωθω ενα απιστευτο τσιμπημα βαθια στο δεξι στηθος....κεντρο και απο κατω...

Λεμε τωρα γιατι δεν ξερω αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα ρθει αλλα ετσι παρηγορια στον αρρωστο :dry::blink::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel πολλα συγχαρητηρια να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη

αντε μια μια να φευγει απο εδω

λοιπον εγω να σας ενημερωσω μιας κ προσπαθω απο τις 11

αλλα μολις μπορεσα να μπω

εγω περιμενα σημερα

η κυρια πουθενα ειχα ζαλαδες κ πονοκια χαμηλα

κ μιας κ δερχοταν ειπα το μεσημερακι να παρω τεστακι το σελφ

κοριτσιααααα στεναχωρηθηκα αρκετα βγηκε ΑΡΝΗΤΗΚΟ

υπαρχει περιπτωση λαθους????????

η δ εχω καμια ελπιδα

σιγα μην ημουν τοσο τυχερη ρε γμτ

χθες κ σημερα ειχα πολυ πολυ ελαφρα πονακια περιοδου

τωρα ομως τπτ

δ ηερω απογοητευτικα

μαλλον δ ηταν ο τυχερος μηνας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina MOY ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!

mpougatsoula24 ΤΟΣΑ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΕΣΤ?ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΒΡΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ?ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...ΑΦΟΥ ΠΑΛΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΝ ΔΕΙΞΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ Ε?ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη στεναχωριέσαι μπουγατσούλα!! Εγώ μόλις πήρα τα απότελέσματα απο τη χοριακή και ήταν αρνητικά.

Τα τέστ μπορει να κάνουν λάθος , η κουμπάρα μου και στις 2 εγκυμοσύνες 2 αρνητικά τεστ είχε 3 μέρες μετα τη καθυστερηση.

Αν πάλι είναι αλήθεια τότε δεν θα αφήσουμε τους άντρες μας στην ησυχία τους ΟΛΟ το μήνα :Ρ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΡΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΞΕΖΟΥΜΙΣΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου σ ευχαριστω...δεν ξερω τι ειναι αυτο πολυ δυνατο τσιμπημα....θα δειξει...

mpougatsoula ποτε δεν ξερεις...δεν εχουν κανει και λιγες φορες λαθος αυτα τα τεστ!Μην τα εμπιστευεσαι!!Και μην απογοητευεσαι!!!ΕΕΕΕΕ!!Τι ειπαμε!!!Γερα με τσαμπουκα....το παει απο εδω το παει απο κει ...ε τι θα κανει θα ερθει μια μερα!!!Αν δεν ειναι βεβαια στο δρομο!!!Που στο ευχομαι ολοψυχα!!!

gioulaki μου με το καλο να ερθει τον επομενο μηνα!!!Γρηγορα δουλεια χα χα χα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια εχετε δικιο αλλα δ ξερω τι με επιασε τελευταια στιγμη βρηκα φαρμακειο κ το πηρα εδωσα κ 20 ευρω γμτ μου

δ ξερω τι να σκεφτω αρχιζω κ αμφιβαλω για το αν θα ερθει το μωρακι μου

δ ξερω τι εχω παθει μαλλον απογοητευση

α το πρωι ειχα θερμοκρασια 36.9 θα δω κ αυριο το πρωι

rose εκανα οπως μου ειπες ,πριν σηκωθω απο το κρεββατι

γιουλακι μου λυπαμαι πολυ γλυκια μου

μας βλεπω μαλλον μαζι στην λιστα για τον επομενο μηνα

Α ΡΕ ΠΕΛΑΡΓΕ Α ΡΕ ΠΕΛΑΡΓΕ γιατι μας ταλεπωρεις τοοοοοσσσοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου τι νεα ειναι αυτα που διαβαζω???

kalli και angel σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια τελεια,ευκολη,ξεγνοιαστη,χωρις κανενα προβλημα,εγκυμοσυνη!!!!με το καλο να φερετε τα αγγελουδια σας υγιεστατα στον κοσμο!!!!!!!!αντε να μας φερετε κι εμας λιγο γουρι καλε!!!!

αριστινακι μου εγω οταν εμεινα εγκυος ενοιωθα κατι σουβλιες μεσα στο στηθος και πανω στις θηλες!δεν ξερω αν κι εσενα ειναι κατι τετοιο αλλα σου ευχομαι να ειναι απο μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!

οσο για μενα κοριτσακια αν και δεν ηθελα να κανω τεστ πηγε και μου πηρε η αδερφουλα μου ενα και το'κανα το πρωι αλλα τζιφος.ακομα δεν μου ηρθε και ποναω πολυ εδω και 3 μερες!!!δεν ξερω τι να υποθεσω πια!!!

μπουγατσουλα μου δεν το βαζουμε κατω!!!περιμενουμε!!!μακαρι να κανουν λαθος αυτα τα χαζοτεστ!!!!κι εγω self πηρα και στο πρωτο πραγμα που επεσε το ματι μου οταν διαβαζα τις οδηγιες ηταν το οτι υπαρχει πιθανοτητα λαθους σε περιπτωση αρνητικου αποτελεσματος!!!μακαρι!!!!μακαρι!!!!

αχ αντε πολλα ειπα!!!σας επριξα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. μου ειναι ενα περιεργο πραγμα...με το που το αγγιζω με τσιμπαει εντονα...σαν να μου το τρυπας απο την κατω μερια με κατι....τελος παντων δεν ξερω...οτι ειναι να ειναι θα το δουμε!Παντως σ ευχαριστω και μακαρι....

Ευχομαι και σε σενα τα ιδια καλη μου!!!Μακαρι να μας πεις τα ευχαριστα!!!Αν και το βλεπω!Ερχεται!Οσο για τα τεστ...δεν ξερω τι να πω...απλα δεν ειναι εμπιστοσυνης τελικα!

Και μονο απο την αγωνια γκαστρωθηκαμε βρε κοριτσια!!χα χα χα χα!!!Αντε καλα αποτελεσματαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΣΗΜΕΡΑ.ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ?

Aristina ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ:)

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΕΤΡΗΘΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 36.9 ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟ ΠΡΩΙ 36.8 ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ.

Κ.Τ.Κ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ:P ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΒΡΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ:laugh: :laugh: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΕ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aristinaki moy na eisai kala koritsaki moy ευχομαι κ σε σενα να μην σου ερθει η ρημαδα

κτκ λεσ εεεε?????

να μην με παρει απο κατω?????

η θερμοκρασια μου πως ηταν??? 36.9 ειναι καλη???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

marmav 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

teri 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

rose25 26/9

NATAΣΑ27 1-2/10

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

************************************************************

ΘΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΟΛΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!

@ngel μου!! Κοριτσάκι μου γλυκό!! Πόσο χάρηκα για την εγκυμοσύνη σου!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα κορίτσι μου! Εύχομαι 9 καταπληκτικούς μήνες και με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωρό σου!!

mpougatsoula το έκανες με τα πρωινά ούρα? Όχι ε? Είναι που είναι τα τεστ από μόνα τους, το κάνεις και άλλη ώρα. Να πας για χοριακή αύριο να ηρεμήσεις να σε βγάλω κι από τη λίστα :silly:

gioulaki λυπάμαι βρε κορίτσι μου. Ήμουν σίγουρη ότι θα σε έβγαζα από τη λίστα, αλλά δεν πειράζει όμως τον επόμενο μήνα ε? Αγκαλίτσες πολλές μέχρι να μην μπορεί να πάρει τα πόδια του!!

Αristinaki μου χαίρομαι που σε νιώθω καλύτερα και πάλι αισιόδοξη! Εύχομαι οι σουβλίτσες που νιώθεις να είναι το σποράκι σου!

Άντε βρε κορίτσια να βγάζω μια μια! Θα αρχίσω να σπρώχνω στο τέλος!!

Εγώ κορίτσια το έχασα πάλι το τρένο. Δυστυχώς σήμερα γύρισα στο σπίτι και στο σερβιετάκι μου είδα κάτι ροζ. Σκουπίστηκα και είδα κι εκεί ροζ πολύ λίγο όμως. Είναι 26η ημέρα με μικρότερο κύκλο 30 ημέρες. Μέχρι το βράδυ θα έχει έρθει η παλιοσιχαμένη!:S

Πάμε γι' άλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια η θερμοκρασια σου μπουγατσουλα μου!!!!αντε το βλεπω να,ρχεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εμενα παλι πεσμενη κλασικα,εδω και καμια 20αρια μερες!!!!!

λιτσακι,μου το εφερε το πρωι η αδερφουλα μου και δεν ηθελα να την απογοητευσω,επειδη ειναι και "μικρουλα" κι ετσι το εκανα αλλα απογοητευτηκα εγω τελικα!!!!!μακαρι να επαναλαμβανεται η ιστορια κι ας το ανακαλυψω και στο μαιευτηριο!!!!

αριστινακι μηπως τελικα μετα ειναι η σειρα σου?????λεω εγω τωρα!!! μηπως????????σου το ευχομαι κοριτσακι μου μεσα απο την καρδια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...