Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

πασχαλίτσα καλώς όρισες! Μην ανησυχείς βρε χαζούλι, δεν πιστεύω να είναι κάτι περίεργο. Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή? Μία μέρα περίοδο και μάλιστα καφέ... και όχι μόνο. Όλα όσα αναφέρεις πιο πολύ για συμπτώματα μου κάνουν. Θα σου πουν και τα άλλα κορίτσια.

alice εύχομαι πραγματικά αυτή τη στιγμή να μεγαλώνει το σποράκι στην κοιλίτσα σου και να έπιασε τόπο η "βόλτα" από το πλησταριό στο μαγειριό και κ.λ.π.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

milina έγραψε:

πασχαλίτσα καλώς όρισες! Μην ανησυχείς βρε χαζούλι, δεν πιστεύω να είναι κάτι περίεργο. Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή? Μία μέρα περίοδο και μάλιστα καφέ... και όχι μόνο. Όλα όσα αναφέρεις πιο πολύ για συμπτώματα μου κάνουν. Θα σου πουν και τα άλλα κορίτσια.

alice εύχομαι πραγματικά αυτή τη στιγμή να μεγαλώνει το σποράκι στην κοιλίτσα σου και να έπιασε τόπο η "βόλτα" από το πλησταριό στο μαγειριό και κ.λ.π.!!![/quot

σε ευχαριστω καλη μου!!!!!!!!!!!!!

μετα να δεις ανακοινωσεις!!!!!!!!!

για ενα μηνα ολο θα ανακοινωνω ανακοινωνω ανακοινωνωωωωωωω!!!!!!!! ιχιχιιχιχιχ!!!!!!!!! εμ τοσο αγωνα κανουμε να βγουμε απο τη βρωμολιστα....να μη το γιορτασουμε!? χαχχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

πασχαλίτσα καλώς όρισες! Μην ανησυχείς βρε χαζούλι, δεν πιστεύω να είναι κάτι περίεργο. Γιατί δεν κάνεις μια χοριακή? Μία μέρα περίοδο και μάλιστα καφέ... και όχι μόνο. Όλα όσα αναφέρεις πιο πολύ για συμπτώματα μου κάνουν. Θα σου πουν και τα άλλα κορίτσια.

alice εύχομαι πραγματικά αυτή τη στιγμή να μεγαλώνει το σποράκι στην κοιλίτσα σου και να έπιασε τόπο η "βόλτα" από το πλησταριό στο μαγειριό και κ.λ.π.!!!

να εισαι καλα βρε μιλινακι ... αλλα που τετοιο καλο ;; εχω συνηθισει να οφειλονται τετοιου ειδους συμπτωματα οπουδηποτε αλλου παρα σε μπεμπακι.. οτι τεστ κανω αρνητικο .. οτι χοριακη τα ιδια... ορμονες..μια χαρα μετα απο εξεταση,αλλα τιποτα αλλο..ως εκει..ο γιατρος μου λεει οτι αν δεν ανγχωνομαι μεσα σε 6μηνες θα χω μωρακι... πως ομως δε μου ειπε... κανα μυστικο παιζει;; γιατι με οτι ξερουμε δε γινετε τιποτα... κι ο θεος βοηθος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσα καλως ηρθες στην παρεα μας.και εμενα πολυ καλα μου ακουγονται τα συμπτωματα σου.δεν κανεις και μια χωριακη αυριο?

ευχομαι να εχεις ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου

περιμενουμε νεα σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ευχαριστω... mariant!!! και μονο που το λετε βρε κοριτσια φωτιζεται το προσωπο μου ετσι νοιωθω.αλλα φοβαμαι αυριο την απογοητευση που θα παρω για αλλη μια φορα κι ετσι δεν το τολμω.. το τεσταρα και με το predictor αλλά τζιφος... κι ετσι αφεθηκα στην προσμονη της ημερας του ραντεβου μου με τον γυναικολογο.. βεβαια δε χανω τιποτα να κανω μια χοριακη τι διαολο... αλλα οταν θα μου πει παλι!η χοριακη σου ειναι αρνητικη.. πιο κατω δεν γινετε... τι να πω παλι η δολια εγω τοτε;;; ντρεπομαι κ τον μικροβιολογο πια .. ολες πανε μια φορα δυο φορες εε την τριτη κατι κανουν.. εγω το μονο που κανω ειναι να δηλωνω παρουσα τρεις και λιγο χωρις ουσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!τι πολλα νεα μαθαινω?εχω να μπω 2 μερες και μου φερατε τα πανω κατω ε?σημερα ειχε γενεθλια η κορουλα μου και ετοιμαζαμε το παρτυ μας 2 μερες γι'αυτο δεν μπηκα καθολου!!!βρε κοριτσια να σας ρωτησω κι εγω κατι.εδω και μια βδομαδα εχω βγαλει μια κοκκινιλα στην κοιλια μου και δεν λεει να φυγει.ουτε ποναει,ουτε με φαγουριζει,απλα υπαρχει!!!γνωριζει καμια τι μπορει να ειναι?επισης να ανφερω οτι ακομα τιποτα απο την ακατανομαστη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσα έγραψε:

ευχαριστω ευχαριστω... mariant!!! και μονο που το λετε βρε κοριτσια φωτιζεται το προσωπο μου ετσι νοιωθω.αλλα φοβαμαι αυριο την απογοητευση που θα παρω για αλλη μια φορα κι ετσι δεν το τολμω.. το τεσταρα και με το predictor αλλά τζιφος... κι ετσι αφεθηκα στην προσμονη της ημερας του ραντεβου μου με τον γυναικολογο.. βεβαια δε χανω τιποτα να κανω μια χοριακη τι διαολο... αλλα οταν θα μου πει παλι!η χοριακη σου ειναι αρνητικη.. πιο κατω δεν γινετε... τι να πω παλι η δολια εγω τοτε;;; ντρεπομαι κ τον μικροβιολογο πια .. ολες πανε μια φορα δυο φορες εε την τριτη κατι κανουν.. εγω το μονο που κανω ειναι να δηλωνω παρουσα τρεις και λιγο χωρις ουσια...

πασχαλιτσα μου αν διαβασεις εδω στο φορουμ για το predictor σχεδον ολες τις δειχνει - μην το εμπιστευεσαι καθολουυυυυυυυυυυυ

και μην ντρεπεσαι καθολου που θα πας στο εργαστηριο,τι νομιζεις η πρωτη εισαι ή η τελευταια?

αντε αυριο πανε πρωι-πρωι και περιμενουμε +++++ αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. έγραψε:

γεια σας κοριτσακια μου!!!τι πολλα νεα μαθαινω?εχω να μπω 2 μερες και μου φερατε τα πανω κατω ε?σημερα ειχε γενεθλια η κορουλα μου και ετοιμαζαμε το παρτυ μας 2 μερες γι'αυτο δεν μπηκα καθολου!!!βρε κοριτσια να σας ρωτησω κι εγω κατι.εδω και μια βδομαδα εχω βγαλει μια κοκκινιλα στην κοιλια μου και δεν λεει να φυγει.ουτε ποναει,ουτε με φαγουριζει,απλα υπαρχει!!!γνωριζει καμια τι μπορει να ειναι?επισης να ανφερω οτι ακομα τιποτα απο την ακατανομαστη!!!!

κοριτσακι μου να χαιρεσαι την κορουλα σου:) :) :) :) :)

δεν ξερω καθολου για την κοκκινιλα που ρωτας.....εχεις βαλει τιποτα πανω καμια φενιστιλ?

καλα ακομα δεν σου εχει ερθει και δεν κανεις τπτ?

αντε πανε και εσυ αυριο για χωριακη και περιμενουμε ευχαριστα νεα

κοριτσια ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KTK poses meres krathse h periodos sou otan hsoun egkios???

ante na tin xeresai thn mpoumpouka sou!!!:woohoo:

ksereis kati?mou dineis polles elpides!!!!:woohoo:

aurio tha metrisw tin thermokrasia me to thermometro sto stoma!

an einai ilektroniko peirazei???

kai pws to vazeis?na akoumpaei sti glwssa h' oxi???????:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!

Λοιπόν θερμοκρασία 36,7 (τζιφος), περίοδος "γιοκ" , έκανα τεστ αρνητικο και αναρωτιεμαί ρε κοριτσια . Παιρνω τη κλομιφαινη και ο κυκλος μου υποτίθεται είναι σταθερός. Έπερεπε να δω αιματάκι στις 28 μερες και είμαι στη 32.Πήρα χθές το γιατρό κ δεν μπορω να τον βρω. Επαιρνε καμιά σας κλομιφαινη, σερπαφαρ κατι απο αυτά??

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ , ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!σηκωθηκα σημερα νωρις για να παω για χοριακη,αλλα λεω κατσε πρωτα να μετρησω την θερμακρασια μου απο το στομα αυτη τη φορα μηπως αλλαξει κατι και ηταν 36,4.οπως καταλαβαινετε δεν πηγα!!!αν και στην κορη μου ποτε δεν κοιταξα θερμοκρασιες και τετοια,ειπα να το κανω τωρα!!!να αγχωθω λιγακι ακομα!!!

μαρινιω μου εμενα αν θυμαμαι καλα ειχε κρατησει 3 μερες αντι για 5 που ειχα συνηθως και ειχα αιμα οχι καφετια κτλ,και μαλιστα χωρις να εχω καποια αποκολληση.

γιουλακι μου εγω μεχρι και τον προηγουμενο μηνα επαιρνα serpafar,και τα σταματησα(απο μονη μου)γιατι η περιοδος μου οταν επαιρνα 2 την ημερα καθυστερουσε καμια δεκαρια μερες κι οταν μου ειπε να παρω 3 την ημερα μου ηρθε 8 μερες νωριτερα.ετσι μου την εδωσε κι εμενα και τα σταματησα!!!δεν ξερω αν εκανα καλα αλλα θα δειξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και απο μενα .

αυτον τον μηνα περιμενω να μου ερθει "η κυρια"για να ξεκινησω για σπερματεγχυση, παρακολουθηση οωρηξιας, κ.τ.λ.

ΟΜΩΣ "η κυρια " κανονικα ηταν να ερθει 31/08 εως και αυτη την ωρα ειναι αφαντη το στηθος ομως ειναι turbo και ποναει, και κατω χαμηλα εχω τους συνηθισμενους πονους πριν την αφιξη της .

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ:angry: ?

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :angry: .

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ, ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ, ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ?

:angry:

οταν" ΔΕΝ τη θες" ερχεται, και οταν "τη θες" (γιατι εχεις κανει καποιο προγραμμα )σου σπαει τα νευρα και κανει τα δικα της

και φυσικα σε βαζει να σκεφτεσαι αλλα πραγματα , λες "ειμαι?" η` "δεν ειμαι?"

και καποια στιγμη και ενω σε εχει εξαντλησει ψυχολογικα και δεν ξερεις τι αλλο να υποθεσεις , τσουπ νατη και κανει επιθετικα κιολας :angry: την εμφανιση της.

Φυσικα αυτο που φανταζομαι εγω ειναι τα καλοκαιρινα μπανια που παντα λιγο η` πολυ επηρεαζουν .

εχω και τον ανδρα μου να ρωταει "ηρθε?"και η απαντηση μου ειναι "μη σκας αγαπη μου αν δεν ηρθε σημερα θα ερθει αυριο κολπα μας κανει" και το προσγειωνω και αυτον γιατι αν περιμενει κατι μετα θα του ερθει καπως .ΑΥΤΑ (SORY ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ).ΦΙΛΑΚΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααααααααααααααααααα

καλημεραααααααααααααααααα

τι μου κανετε???????????

λοιπον εγω να σας πω ..........

ξυπνησα με τρομερο πονοκεφαλο αλλα τεσπα

ζηλεψα χθες που λεγατε για θερμοκρασιες κ ετσι δοκιμασα

να κανω κ εγω μια σημερα το πρωι απο το στομα απως λεγατε

κ ειχα 37 ...........????????????????

κ απο το πρωι εχω παλι φαγουρα στην κοιλιτσα :D

αφηστε που χθες τρωγαμε κ ενω ειχα σκασει ειχα την αισθηση της

πεινας αχ κοριτσακια μου αλλη μια μερα εμεινε

τι λετε για την θερμοκρασια??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KTK MHN MOY ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ:P :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Ο ΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΑΠΟ ΧΘΕς

ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ

ΑΣΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΤΛ

ΘΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΓΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΦΥΣΙΚΟΥΣ

ΧΥΜΟΥΣ Κ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΕΣ

ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ

ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ:laugh: :laugh: :P :P :P:ohmy:

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........ΘΑ ΜΕΤΡΕΛΑΝΕΙ

ΥΓ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕς ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΜΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki, εγώ έχω πάρει και τα δύο για τρεις μήνες. Η περίοδος μου ερχόταν 3 μέρες νωρίτερα και τους τρεις μήνες.

Μη σε χαλάει το αρνητικό αποτέλεσμα του τεστ. Μίλα με το γιατρό σου και ίσως σου πει κι εκείνος να κάνεις μια χοριακή γιατί έχεις ακούσει κι εσύ για τα αποτελέσματα των τεστ..

mpougatsoula είμαι σίγουρη ότι η επόμενη που θα βγεις από τη λίστα θα είσαι εσύ! Άντε να περάσουν οι μέρες να πας για χοριακή!!

Κ.Τ.Κ. μην κοιτάς τη θερμοκρασία βρε κορίτσι μου! Από γυναίκα σε γυναίκα αλλάζουν τα συμπτώματα. Εχθές διάβασα (δε θυμάμαι ποια)μια κοπέλα που έλεγε ότι στην εγκυμοσύνη της δεν είχε ανεβασμένη θερμοκρασία.

μαρινιώ και rose αν πάρετε τη θερμοκρασία από το στόμα, να μην ακουμπάει τη γλώσσα. Επίσης και η μασχάλη πρέπει να είναι στεγνή. Αφήστε τη θερμοκρασία και ανασκουμπωθείτε για χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel ηρέμησε και θα έρθει. Μήπως έχεις αγχωθεί και γι' αυτό καθυστερεί? Έκανες προσπάθειες αυτό τον μήνα? Ο κύκλος σου σταθερός πάντα ε? Λέω βρε κορίτσι μου, μήπως έσκασε μύτη το σποράκι... Αν το είχες βγάλει από το μυαλό σου επειδή θα ξεκινούσες την διαδικασία της σπερατεύγχυνσης...

Εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΤΚ ΛΕΣ Ε????????????

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΙΩΩΩΩΩΩΩςςςςςςςς

ΘΑ ΟΥΡΛΙΑΖΑ ΧΕΧΕΧΧΕ

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ ΤΟ ΑΥΤΙ

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Δ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΟΟΟΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ Κ ΠΑΛΑΒΗ

ΒΡΕ ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Κ ΒΓΗΚΕ 37

ΑΚΟΥΜΠΟΥΣΕ Κ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΛΕς ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΤΟΣΟ ???????

ΛΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ 37???????

ΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΠΑΛΙ!!!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ Δ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ

ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσακια κι απο μένα, έχω τρελή αγωνία, είναι να αδιαθετήσω το Σάββατο και αααν δεν μου έρθει θα πάω την Δευτέρα το πρωί για χοριακή. Φανταστείτε καθόλη την διάρκεια του κύκλου μου δεν πήγα καθόλου στη θάλασσα για να μην έχει καθυστέρηση απο τα μπάνια. Η αλήθεια είναι ότι σήμερα δεν έχω καμία ενόχληση, αλλά χτες το βράδυ με πόναγε λίγο το στομαχι μου αλλά πέρασε μόνο του μόλις κοιμήθηκα. Μπουγατσούλα εσύ πως είσαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAKARI KORITSAKI MOY

TOYLAXISTON NA MHN PANE XAMENA TA MPANAKIA ΠΟΥ ΕΧΑΣΕΣ ΧΕΧΕΕΧΕΧ :P:D

ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΧΙΙΧΙΙΧ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΖΑΛΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ

ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΙΣΕΙ ΒΑΡΕΤΟ ΠΙΑ ΑΜΑΝ

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΝ ΗΞΕΡΑ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΚ Δ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΜΟΥ

ΕΚΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΝΑΩ :P :p :P:D XIXI

ALLA............ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Δ ΞΕΡΩ!!!!!

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax me auto to thermometro sto stoma me exoun spasei ta neura prwiniatika:angry:

den deixnei tipota!!!!!!

ma pws to kanate eseis??????:blink:

den mporw na to kanw:(

kai evala kai thermometro iliektroniko kai deixnei 35,8!den ginete!to kanoniko einai 36,6!!!

ma ti kanw lathos?

kai to kanoniko tipota!!!!den kounietai o idrargiros!:angry:

perimenw na dw h rose pou einai trelli san kai mena ti ekane!xaxaxaxa

mpougatsoula eisai se apisteuta kalooooooooooo dromo!

pes pws ekanes me to thermometro???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε ρελοκομειο μαρινιω αχχαχαχχα

εγω που λες σας διαβαζα χθες που λεγατε για τα θερμομετρα

κ λεω ε δ χνω κ τπτ να το κανω κ εγω

κ σημερα το πρωι που ξυπναω μετα απο λιγο το θυμηθηκα

κ μεχρι να ετοιμαστω το ειχα στο στομα μου

κ πριν πλυθω το εβγαλα

αλλα επειδη εγω τα θερμομετρα δ τα πολυκαταλαβαινω

ειδα οτι ειναι 37

αλλα ηθελα επιβεβαιωση κ ετσι ξυπνησα το καμαρι μου

κ μου ειπε πως οντως ειναι 37

κ μου αρχισε κ προσεχε κ πως θα φυγεις τωρα κτλ χεχεχεχ

βρε μαρινιω μου λεεεεεεεεεεσσσσσσσσσσ

αντε αυριο το πρωι ΔΕΝ πρεπει να μου ερθουν κ μθαυριο τρεχω

για χοριακη

μωρε κατι μου λεει πως ειμαι

αλλα δ θελω να περνω αερα θα δουμε

τωρα αρχισε παλι κ η καουρα

κ η κοιλιτσα μου χαμηλα να με ποναει ΠΑΛΙ μμμμμμμμμμ!!!!!!!!

λες εεεεεεεε????????????/

εσυ????????

τι θα κανεις τελικα θα πας για χοριακη η θα μας βγαλεις

την πιστη

:P xexexex :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ma egw den mporesa na to kanw!den koiniotan o idrargiros!:ohmy:

ouf den mporw allo!!!

akou egw den kanw xoriaki!!!lew na perimenw ligo akoma...

to stithos den me ponaei allo!!!liga tsimpimatakia mono

kai sto katw katw mono 17 meres mou meinan !!!xaxaxxa liges e?

egw an kanei h rose tha kanw kai egw:P

ENNOEITAI pws eisai se kalooooooooooooo dromooooooo!:woohoo:

egw pali me auto to thermometro mia wra sto stoma!!!

mia to vala na akoumpaei th glwssa allo edeikse!

meta lew katse na min akoumpaei!!!allo!

meta lew den to vazw kai sth masxali???

kathe fora allo edeixne!!!!!:angry:

kai ola katw apo 36!den kouniotan!!makakia tha ekana:lol:

mono sto popo de to vala!!!!!!

mmmmmmmmmmm kai auto me spase ta neura!:angry:

SE LIGES MERES MPOUGATSOULA THA DIAVAZOUME POST!!!!!

NAIIIIIIIIIIIIIII EIMAI EGKIOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...