Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

gioulaki έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!:cheer::cheer:

Χθές με έπιασε το παράπονο:( και εκλαιγα με λυγμούς το βραδάκι, αλλά ευτυχώς δεν επέτρεψα στον εαυτό μου να συνεχίσω και μετά ήμουν καλά:blink: . Ηπια και τη μπυρίτσα μου και ηρέμησα.

Σήμερα πάλι τίποτα και θα σκάσω είμαι τοοοοσο πρησμένη σαν φαλαινίτσα αισθάνομαι.

μαρινιω Τι νέα βρέ??:angry::angry: Μας αγνοείς κοριτσάκι και δεν θα σου φαίρομαι πολυ καλά στο μέλλον:woohoo:

bobiraki Απο οτι εχω ακούσει δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες το ίδιο. Απο παιδί σε παιδί παίζει:dry:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

glikia mou mi mou thimwneis:(

kai egw eimai katamperdemeni!!!:silly:

lew telika na perimenw mexri tis 19!!!fovamai min apogoiteutw!

esy xazoula min klais tha erthei sintoma!

egw lew na kanoume agkalitses polles kai na afisoume ta simptwmata!!!:P

vourrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pame gia agkalitses;)

egw ton exw ksezoumisei;)

lew na perimenw ligakii akoma an sinexisoun,peirazei???:ohmy:

eeeeeeeeeee kirieeeeeeee pelargeeeeeeeeeeeeeeeeeee elaaaaaaaaa mia voltoula apo edwwwww!!!!toses kopeles se zitameeeeee!!!!!:woohoo: :lol:

ti kakoulis pou einai!:(

fwnakse kai esy ligaki!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

bobiraki έγραψε:

κι εγώ κορίτσια περιμένω να αδιαθετήσω το Σάββατο αλλά εδω και καμιά εβδομάδα, έχω δυνατούς πόνους χαμηλά, δεν μπορώ να προσδιορίσω αν είναι σάλπιγγες ή μήτρα ή ωοθήκες και το παθαίνω ειδικά αν κουραστώ πολύ. Το θέμα είναι ότι ααααν είμαι έγκυος (μακάρι Παναγίτσα μου!) δεν είχα τέτοιες ενδείξεις στο πρώτο μου παιδάκι. Την πρώτη φορά είχα καθυστέρηση και μετά απο λίγες μέρες τσιμπηματάκια στο στομάχι και μετά απο λίγες μέρες δεν μπορούσα να κλείσω τα παντελόνια μου, αλλά όλα αυτά μετά την καθυστέρηση.

Mpougatsoula μπορείς να μου πεις τι συμπτώματα έχεις εσύ ?

λοιπον..........

συνεχεις ζαλαδες κααααθε μερα ειδικα απο το απογευμα κ υστερα

η συχνοουρια που ειχα νομιζω οτι σταματησε κ δ ειναι πια τοοοσο

συχνη,καμια φορα ανακατεμα (στον θωρακα λες κ ειχα κατι κ γυρναγε :S :S )

φουσκωνει η κοιλουμπα μου κ γινεται σκληρη σαν μπαλονι:blink::blush:

φαγουρα στην κοιλια κ λιγη στο στηθος κ πολυ καουρα

κ πολλλλλαααααααα πονακια χαμηλα στην κοιλιτσα

σαν πονος περιοδου ελαφρης αλλα πονος σας λεω

χθες πηγα στο νοσοκομειο γιατι κατι επαθε ο αδερφος μου τεσπα

του λεω του ανδρα μου παμε με ασανσερ γιατι δ παιζει να ανεβω 3οροφους

αλλα αργουσε πολυ (με ειχαν πιασει απο πριν ζαλαδες)

στον 2ο οροφο δ αντεξα μαυρισανε ολα

με κραταγε ο κακομοιρης ο ανδρουλης κ μου λεει μην τρεχουμε κ με σενα ε?????

κ του λεω λες να ειναι το νινακι μας???εεεεεεεεε????????????:woohoo: :woohoo: :woohoo:

κ μου λεει παντως αν ειναι το νινακι μας χθες το γ@@@@σες

(εκανα αρκετες δουλειες σπιτι κ μετα ποναγα χαμηλα κ ζαλιζομουν)

αχ τι λετεεεεεεεεεεεεεε σε 2 μερες δ την περιμενω

ουστ ουστ μην τολμησεις σε εφαγα κακκομοιρα μου !!!!!!

κοριτσακι μου σου ευχομαι μονο τα καλυτερα

να μην σου ξαναρθει 9 μηνες η χαζοβιολα!!!!!!!!11:P :laugh: :laugh:

αντε λιγες μερες υπομονη (τα λεω να τα ακουω κ γω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

glikia mou euxomai na MHN sou erthei!pote tha pareis testaki na kaneis????

kai afou exeis toso entona simptwmata MHN kourazese!!!!!!:ohmy:

aman pia!siga siga oi doulitses!

ola tha ginoun!ygeia na yparxei!!!!!!

egw pali.,..den kserw an diavases thn istoria mou alla konteuw na trelathw!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχι μαρινιώ μου θα ήθελα να μου κάνεις ιδιαίτερα μαθήματα αυτοσυγκράτησης!εγώ να περίμενα 19 ημέρες??ουτε για αστείο!θα το έκανα το ρημάδι το τεστ και θα έλεγα μέσα μου: "πες ότι βγήκα για ένα ποτό δε βαριέσαι κι ας πάει χαμένο"!:silly: αλήθεια,νιώθεις καθόλου βάρος από κάτω σαν να θα σου βγει κάτι??

mpougatsoula η κοιλίτσα σου αν δε μπορεί να ρουφηχτεί, μάλλον ο πελαργός ετοιμάζεται να σε επισκεφτεί :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα27 έγραψε:

χιχιχι μαρινιώ μου θα ήθελα να μου κάνεις ιδιαίτερα μαθήματα αυτοσυγκράτησης!εγώ να περίμενα 19 ημέρες??ουτε για αστείο!θα το έκανα το ρημάδι το τεστ και θα έλεγα μέσα μου: "πες ότι βγήκα για ένα ποτό δε βαριέσαι κι ας πάει χαμένο"!:silly: αλήθεια,νιώθεις καθόλου βάρος από κάτω σαν να θα σου βγει κάτι??

mpougatsoula η κοιλίτσα σου αν δε μπορεί να ρουφηχτεί, μάλλον ο πελαργός ετοιμάζεται να σε επισκεφτεί :woohoo:

Χαχαχαχαχα:laugh: :laugh: :laugh:

Μπράβο βρε Νατάσα27 με έκανες και γέλασα:laugh: :laugh:

Και το έχω ανάγκη μετα απο 3 μερες καθυστερηση κσι αρνητικά αποτελέσματα:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα27 έγραψε:

χιχιχι μαρινιώ μου θα ήθελα να μου κάνεις ιδιαίτερα μαθήματα αυτοσυγκράτησης!εγώ να περίμενα 19 ημέρες??ουτε για αστείο!θα το έκανα το ρημάδι το τεστ και θα έλεγα μέσα μου: "πες ότι βγήκα για ένα ποτό δε βαριέσαι κι ας πάει χαμένο"!:silly: αλήθεια,νιώθεις καθόλου βάρος από κάτω σαν να θα σου βγει κάτι??

mpougatsoula η κοιλίτσα σου αν δε μπορεί να ρουφηχτεί, μάλλον ο πελαργός ετοιμάζεται να σε επισκεφτεί :woohoo:

ti ennoeis?????ti na mou vgei apo katw??????:blink: :blink: :blink:

ti les kali mou??????????

xaxxaxaxa!

ma afou eixa periodo ti na kanw?

lew na perimenw na dw mipws einai ths fantasias mou an kai den nomizw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAΡΙΝΙΩ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩΩΩΩ.ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ?ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?ΟΣΟ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ:laugh: :laugh: ΑΣ ΒΓΕΙ ΟΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΑ "ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ" ΠΟΥ ΛΕΣ!

ΑΧ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΜΗ ΑΥΤΟ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΤΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ:) ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!

gioulaki ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ,ΑΝ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μαρινιώ μου πολύ γέλασα έτσι όπως το ρώτησες!μην τρομάζεις μάλλον εγώ δεν το διατύπωσα καλά :P Εννοούσα ότι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα όλα αυτά που λες αλλά ένιωθα και ένα βάρος χαμηλά και εσωτερικά,στην περιοχή που είναι ο τράχηλος. και αυτά όλα λίγες μέρες αφού μου είχε έρθει μια ψευτοπερίοδος (λίγα ροζ υγρά μη φανταστείς τίποτα σπουδαίο). Μπορεί και κάθε περίπτωση να είναι διαφορετική απλά λέω μήπως ρίξω φως στο τούνελ :blink::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

rose25 26/9

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

marmav 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki αδιαθέτησες? Γιατί σε έπιασε το παράπονο?

Έχουμε κανένα νέο από τα κορίτσια που περίμεναν τον Αύγουστο??

Καλά αποτελέσματα να έχουν όλα τα κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINA ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΑΛΕ ΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ.ΒΡΕ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙΣ?:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα27 έγραψε:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μαρινιώ μου πολύ γέλασα έτσι όπως το ρώτησες!μην τρομάζεις μάλλον εγώ δεν το διατύπωσα καλά :P Εννοούσα ότι εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα όλα αυτά που λες αλλά ένιωθα και ένα βάρος χαμηλά και εσωτερικά,στην περιοχή που είναι ο τράχηλος. και αυτά όλα λίγες μέρες αφού μου είχε έρθει μια ψευτοπερίοδος (λίγα ροζ υγρά μη φανταστείς τίποτα σπουδαίο). Μπορεί και κάθε περίπτωση να είναι διαφορετική απλά λέω μήπως ρίξω φως στο τούνελ :blink::kiss:

egw to mono pou niwthw einai h sixnoouria mou!spastiki!:angry:

kathe treis kai ligo niwthw ena varos katw kai mou erxete na katouraw!!!

diladi gia poses meres eixes aima???

egw eixa aima oute ligo oute para poly!

apla den htan toso skouro oso alles fores!

4 meres me krathse!

simera eutixws den me epiase auth h zalada!

AX PERIMENW NA ME PEIS!!!!!!!!!:woohoo:

rose ase ase trelokomeio tha paw se ligaki!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

MILINA ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΑΛΕ ΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ.ΒΡΕ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙΣ?:laugh: :laugh:

rose mou akou!!!

an pas esy gia xoriaki tha paw kai egw!!!!

moni mou den paw!!!!afou kai esy eixes periodo kai exeis ypopsies to idio kai egw!!!tote giati na paw monaxoula mou eksipnoula e???????:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΙΩ ΠΟΛΥ ΣΕ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ:laugh: :laugh: ΒΡΕ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΣΥ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ:lol: :lol: ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΟ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ:silly: :laugh: ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙΣ.ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΙΩ ΠΟΛΥ ΣΕ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ:laugh: :laugh: ΒΡΕ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΣΥ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ:lol: :lol: ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΤΟ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ:silly: :laugh: ΜΗΝ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙΣ.ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ:P

kai egw den exw tipota!:P

entaksei mwre den peirazei kamia lipothimia na pesei to poly poly!xaxa:lol:

koita kapote tha to mathw!to poly poly na eimai 2 minwn egkios otan to mathw kai ti egine????!!!xaxaxa

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kirieeeeeeeeeeeeeeeee pelargeeeeeeeeeeee

ouououuuuuuu!!:woohoo:

etsi gia na min ksexniomaste!kses esy!:woohoo:

ante kale fwnaaaaaaa!!!!!!:lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!!

K.T.K. 22/8

silika 26/8

gioulaki 27/8

Linaki_1980 28-30/9

Marina.K 30/8

@ngel 31/8

marmav 31/8

mpougatsoula24 3/9

ηλιαχτιδα28 4-5/9

bobiraki 5/9

mariant 6/9

chiara 7/9

maria31 7/9

Irene1 9-10/9

milina 9-19/9

apis 10-19/9

alice1979 12-13/9

quinta00 12-13/9

TINKYBEL 13/9

elpo 17/9

mom 3 19/9

μαρινιώ 19-21/9

rose25 26/9

Αν έχω ξεχάσει καμιά...ξέρετε εσείς!! Φωνάξτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: AX BRE ΜΑΡΙΝΙΩ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΣΑΙ:laugh: :laugh: ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?:lol: :silly: :lol: ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?:P

ΑΚΟΥΣ ΚΥΡΙΕ ΠΕΛΑΡΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΣΕ ΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕΣ ΑΡΚΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ.

ΛΕΣ Ν'ΑΚΟΥΣΕ ΤΩΡΑ?:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, για τη Λίτσα δε λέω τίποτα γιατί τα συμπτώματά της είναι περιορισμένα..ας πούμε..

Εσύ βρε μαρινιώ είναι απίστευτη!!! Είναι δυνατόν να νιώθεις έτσι και να το αφήνεις? Πρώτα κάνεις μια χοριακή γιατί έχεις αυτά τα συμπτώματα. Μαθαίνουμε τα αποτελέσματα και αν ειναι αρνητικά πας για γενικές. Δεν είναι δυνατόν να περιμένεις μέχρι τις 19. Δεν βρίσκω το λόγο να βιώνεις τέτοια αγωνία.

Είναι απλό!! Πας νωρίς το πρωί, σου παίρνουν λίγο αιματάκι και το μεσημέρι μαθαίνεις. Αν είσαι έγκυος, κάνουνμε πάρτυ!! Αν είναι του μυαλού σου όλα αυτά, καλώς. Θα περάσουν. Αν όμως δεν είσαι έγκυος και δεν είναι του μυαλού σου, δε νομίζεις ότι πρέπει να το κοιτάξεις?

Κοριτσάκι μου καλό μπορεί να είσαι έγκυος. Φυσικά και υπάρχει περίπτωση! Αν είσαι, θα έπρεπε εδώ και μέρες να παίρνεις σίδηρο, ασβέστιο κ.λ.π. που κάνουν καλό σε εσένα και βασικά στο μωρό σου. Γιατί να ρισκάρεις την υγεία του μωρού σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina den kserw...as perimenw ligo akoma na dw an tha sinexistoun ta simptwmata mpas kai htan ormonika!pantws kanw diaita 1 evdomada kai gimnastirio kai den exasa katholou:(

rose etsi etsi!!!!!xaxaxxaxaxxa

tha akousei kapoia stigmi pou tha paei!!!!xaxaxaxxa:lol:

kirieeeeeee pelargeeeeeeeeeeee

megalwnei h lista mas epikindina!!!!!

elaaaaaaaaaaa epitelousssssssssssssssssss:silly:

ouououououououououououououuuuuuuuu:woohoo:

a!!!!metraw thermokrasia kai den exw panw apo 37!

exw kai ypothermia autes tis meres ta prwina!katw apo 36,6!opote ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ Η ΣΩΣΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΟΥ:P ΠΕΣΤΗΣ ΤΑ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΕΙΠΑΜΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΒΑΡΒΑΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ:) ΓΕΙΑ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιώ μου λέω να περιορίσεις την άσκηση. Ξέρω κι εγώ? Κάνει? Στο λέω γιατί όλα αυτά που αναφέρεις είναι πάρα πολύ ύποπτα!!!:) Αν χρειαστεί να επιστρατεύσουμε και τη rose να πάει για χοριακή, να το κάνουμε! Πού ξέρεις? Μπορεί να της βγεί και σε καλό...ΧΙΧΙΧΙ!!!

Λες οντως να το μάθουμε ενώ πηγαίνεις στο μαιευτήριο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

μαρινιώ μου λέω να περιορίσεις την άσκηση. Ξέρω κι εγώ? Κάνει? Στο λέω γιατί όλα αυτά που αναφέρεις είναι πάρα πολύ ύποπτα!!!:) Αν χρειαστεί να επιστρατεύσουμε και τη rose να πάει για χοριακή, να το κάνουμε! Πού ξέρεις? Μπορεί να της βγεί και σε καλό...ΧΙΧΙΧΙ!!!

Λες οντως να το μάθουμε ενώ πηγαίνεις στο μαιευτήριο???

nai an paei kai h rose paw kai egw!!!!!!:P

gia simparastash vre paidaki mou!:lol:

rose twra esy eisai h teleutaia kai egw proteleutaia!ante kala pame....xaxaxa:lol:

thelw poly na eimai egkios kai as to mathw kai sto maieutirio!den peirazei!xaxaxa:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 37 ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ!!!ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕΤΡΙΕΤΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΣΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ Ε?ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΤΕ.ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ?ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 37 ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ!!!ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕΤΡΙΕΤΕ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΣΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ Ε?ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΤΕ.ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ Η ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ?ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ.

rose kai egw apo thn masxali to metraw!!!!les na to kanw kai egw?alla den exw lepto thermometro?????

ante kai meta les taxa den pas me tipota!!!!!!!!

ax ax ax ax!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...