Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

mpougatsoula24 έγραψε:

βρε καρδουλα μου γιατι δ εκανες καλυτερα χοριακη

ειναι σιγουρη τα τεστ δ βγαινουν παντα

κανονικα ποτε ειναι να σου (μην)ξαναρθουν??????δ ειναι λιγο νωρις????

]

auto lew kai egw!perierga den einai ola auta?

egw perimenw na MHN mou erthei 19/9

apla den kserw ti na pw.

egkimosini me periodo ginete

alla kai test arnitiko??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρινιω μου...το στηθος ειναι πρησμενο?Σε ποναγε?δεκατα καθε μερα εχεις?Αχ τι να πω ειναι περιεργα αυτα που περιγραφεις....τωρα πως εισαι?δεν ξερω....η περιοδος ηταν οπως καθε φορα?Τι να πω....να εκανες παλι τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

Μαρινιω μου...το στηθος ειναι πρησμενο?Σε ποναγε?δεκατα καθε μερα εχεις?Αχ τι να πω ειναι περιεργα αυτα που περιγραφεις....τωρα πως εισαι?δεν ξερω....η περιοδος ηταν οπως καθε φορα?Τι να πω....να εκανες παλι τεστ?

nai htan prismeno kai akoma einai ligo!

apla me ponouse pio poly mexri to savvato!vari!

h periodos xmmm...

den ponousa sxedon katholou enw alles fores eperna 6 depon thn mera!!!

kai episis krathse mono 4 meres!

enw kanonika krataei 6!alla den to edwsa simasia!

an sinexistoun ti na kanw???

dekata den kserw an exw sinexeia!

den metraw sixna apla mia niwthw zesth kai me to leei kai o kalos mou oti eimai poly zesth kapoies fores!

alla den kseroume ti na kanoume!

GIA AYTO ZHTAW THN VOITHEIA SAS!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πιστεύω ότι από τη στιγμή που εντοπίζετε συμπτώματα, καλό είναι να κάνετε μια χοριακή για να ηρεμήσετε. Μπορεί όντως να είστε εγκυούλες και χάνετε τον πρώτο καιρό που είναι και ο πιο σημαντικός. Μπορεί να είναι παιχνίδια του μυαλού και έτσι θα μάθετε και θα ηρεμήσετε.

Δεν είναι τίποτα βρε κορίτσια. Πήγαινετε να κάνετε μία!! Να βγάλω καμιά από τη λίστα!!! Έχουμε μείνει στάσιμες!!!!:laugh:

Αristinaki πολύ πεσμένη σε νιώθω και δεν το θέλω. Μην απογοητεύεσαι και μην παύεις να ελπίζεις σε καμία περίπτωση. Ένα "λοφάκι" θα περάσεις και θα βρεθείς μπροστά στο σποράκι σου. Λίγη υπομονή πρέπει να κάνεις. Έλα κορίτσι μου ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται. Εκεί που εσύ απελπίζεσαι, το μωράκι μπορεί να σου χτυπάει την πόρτα. Ποτέ δεν ξέρεις!!! Σου εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα και γρήγορα να βρεις τη διάθεσή σου!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριστινα μου ακου να σου πω !!!!!!!!!!!!!111

δ θελω να καθεσε κ να λες τετοια πραγματα σε παρακαλω πολυ

τι συμαινει "ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ!!!"

δλδ σε εσενα δ θα συμβει??????????

μην ακουω την απογοητευση σου

καποια στιγμη θα συμβει ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ να το ξερειςκαμια δ θα γλυτωσει

χεχεχεεχ :P:D

θελω να σας βλεπω οοολες χαρουμενες δ ειναι αυτος ο μηνας θα ειναι ο επομενος

το αγχος μας αργει τπτ αλλο απλα πιστεψτε το

χαμογελασε μου αριστινα μου σε παρακαλω

κ μην ξαναφυγει το χαμογελακι απο τα χειλακια σου

σε φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ουφ ανασα δ πηρα χεχεχχεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω Αν ολα τα συμπτώματα συνεχίζονται κανε μια χοριακή ή ακόμα ένα τέστ τώρα που πέρασαν οι μέρες

Υπάρχει περίπτωση να έχεις περίοδο. Είναι κάποιες κύστες που αποβάλει ο οργανισμός.

Μακάρι κοριτσάκι μου, οχι αύριο ΤΩΡΑ κανε την εξέταση ;)

Αντε βρε κορίτσια μας έχετε στην αγωνία:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

μαρινιω Αν ολα τα συμπτώματα συνεχίζονται κανε μια χοριακή ή ακόμα ένα τέστ τώρα που πέρασαν οι μέρες

Υπάρχει περίπτωση να έχεις περίοδο. Είναι κάποιες κύστες που αποβάλει ο οργανισμός.

Μακάρι κοριτσάκι μου, οχι αύριο ΤΩΡΑ κανε την εξέταση ;)

Αντε βρε κορίτσια μας έχετε στην αγωνία:woohoo:

nai an sinexistoun tha kanw sigoura!!!!

den tha eimai 1 mina me taseis pros emeto mexri na erthei h hmerominia pou DEN perimenw!

alla lew mipws einai kai kamia iwsoula!

ALLA KORITSIA TO STITHOS GIATI NA MHN ISIXASEI TELEIWS META THN PERIODO?

SAS EXEI SIMVEI ESAS?RWTHSA KAI FILES MOU KAI ME EIPAN OXI!DEN TOUS GINETE!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina μου!Σ ευχαριστω πολυ για τα λογακια σου!!!Ξερεις ειναι μερες που ξεχειλιζω απο αισιοδοξια και μερες οπως

τωρα που πεφτω και λεω δεν θα τα καταφερω...μου φαινεται τοσο μακρινο το ταξιδι :)

Γλυκια μου μπουγατσουλα χα χα χα...με την μια ανασα :)....οχι μονο χαμογελασα αλλα κυλησε και ενα δακρυ...χαρας...συγκινησης....ειμαι τοσο τυχερη

που συναντω τοσο καλους ανθρωπους στο δρομο μου σαν κι εσας!!!!!Σ ευχαριστω καλη μου,μου γεμισες τις μπαταριες!Κι εσυ καλη μου milina!

Μαρινιω μου θα συμφωνησω, αν συνεχιστουν τα συμπτωματα αντε για μια χοριακη!Το στηθος αν συνεχισει να ειναι πρησμενο ειναι καλη ενδειξη

νομιζω!Αντε να αδιαζουμε σιγα σιγα!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε κανένα νέο απο την Κ.Τ.Κ.? Που είναι η λίστα και την ψάχνω:blink:

μαρινιω Έτσι οπως το πας θα σε μεταφέρουν στο μαιευτήριο και ακόμα αμφιβολία θα έχεις :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ:P ΒΡΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ.ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ.ΑΝΕΦΕΡΑ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ.ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 37 ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Ε?ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΣΤΗΘΟΣ ΞΕΠΡΗΣΤΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΩ?ΑΠΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΟ.ΑΜΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΦΑΝΕΙ.ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ Η ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΙΝΕΖΑ:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Εχουμε κανένα νέο απο την Κ.Τ.Κ.? Που είναι η λίστα και την ψάχνω:blink:

μαρινιω Έτσι οπως το πας θα σε μεταφέρουν στο μαιευτήριο και ακόμα αμφιβολία θα έχεις :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

glikia mou eimai xalia!xthes to vrady opws kai twra prin 1 wra me epiase to idio!sta kala kathoumena

zalizomai kai xanw thn aisthisi!eimai etoimi na lipothimisw xlwmiazw !

kai paralila niwthw kai anagoules!

ax den eimai kalaaaaaaaaaaaaaaaaaa:( :silly:

ola auta ta simptwmata

META THN PERIODO!

tha trelathwwwwwwwwwwwwww

tha me trexete sto treladikooooooooooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις θετικές σκέψεις μου κάνει καλό που βλέπω τα μηνυματάκια σας. milina έχεις δίκιο το άγχος το ξέρω πολύ καλά ότι μόνο μπλοκάρει και τίποτε άλλο το άτιμο απλά υπάρχουν και δύσκολες στιγμές. Τα παραδείγματα όμως μου δίνουν κουράγιο! gioulaki εύχομαι να μην αποφασίσει να σου εμφανιστεί καθόλου προς το παρόν παίζετε μια χαρά κρυφτούλι χιχι!aristina όντως γιατί να λες ότι εμείς θα έχουμε σποράκι και εσύ όχι? αντε να δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη και η παναγίτσα θα φροντίσει τα υπόλοιπα. milina μου βάλε μου μια κράτηση για τις 1/10, η οποία ελπίζω να ακυρωθεί! ;) α! και μαρινιώ μου εγώ στη θέση σου από την αγωνία μου θα είχα ήδη κάνει χοριακή.μπορεί και να μην είναι τίποτα, αλλά γιατί να μην το ελέγξεις? η ξαδέρφη μου είχε 2 μήνες κανονικότατη περίοδο όταν ήταν έγκυος και να φανταστείς ότι δεν είχε καν αποκόλληση πλακούντα!!! :blink: :blink: :blink: φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΩ.Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΚΑΝΩ.Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

koritsia an eimai kai egkios einai logiko na arisan ta simptwmata e?giati h proigoumeni htan 20/7!

alla auta ta simptwmata DEN ypirxan prin tin periodo!

mono to prismeno stithos kai ta ygra ta aspra!

ALLA to stithos den einai sinexeia prismeno!

LOIPON rose akou!emena h periodos krataei 6 meres!

twra sthn 4h hmoun teliwmeni sxedon!DEN PONOUSA KATHOLOU!elafrous ponous periodou enw palia YPOFERA!se kathe kiklo pinw apeira pausipona!

ALLA ekana kai test 1 mera prin tin periodo kai htan arnitiko!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΥΠΟΠΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ?ΥΓΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΡΘΕ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΣΑ ΑΚΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ.ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΕΤΙΚΟ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΑΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΑΙ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΑ ΥΠΟΠΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΞΕΠΡΗΣΤΕΙ.ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ!ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΙΑΣΤΩ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΡΟΗΛΘΑΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose emena den me apasxolise h periodos!logiko einai na diaferei!

oi anagoules,oi zalades-taseis pros lipothimia(afou xanw tis aisthiseis mou ,mouduiiazoun ta xeria mou ta podia mou) kai to prismeno stithos meta thn periodo!ola auta twra pws na ta eksigisw???

EINAI POLY PERIERGA!:blink:

paixnidia tou mialou den nomizw na einai oi zalades kai oi anagoules:silly: !!

les na mas pezei paixnidia o kirios pelargos??????:laugh:

eeeeeeee kirieeeeeee pelargeeeeeeee

tha se dw mia meraaaaa apo kontaaaa kai tha deis ti tha patheis!!!xaxaxxaxxaxaxa:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιώ, έχει δίκιο η rose. Αφού τα νιώθεις όλα αυτά πήγαινε να κάνεις μια χοριακή οπωσδήποτε. Μην περιμένεις 19 ημέρες!! Σήκω αύριο το πρωί και πήγαινε σε ένα μικροβιολογικό εργαστήριο. Αν είσαι, γιατί να μην το μάθεις? Σκέψου πόσο ευτυχισμένη θα γίνετε!! Αν πάλι δεν είσαι και είναι δημιουργήματα του μυαλού σου, θα μάθεις και θα ηρεμήσεις.

Δεν πρέπει να βάλεις ένα τέλος στο μαρτύριό σου?? Κρίμα είναι να παιδεύεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΓΧΗΖΕΙΣ ΤΟ ΚΥΡΙΟ ΠΕΛΑΡΓΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΑ ΕΔΩ:P ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΙΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΖΑΛΑΔΕΣ-ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ.ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ Ε?ΝΑ ΠΑΣ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi einai ontws!tha to sizitisw me ton kalo mou aurio an einai kai tha pame gia kamia xoriaki!

na min ksanaparw ena test na dw lete???;)

alliws na to psaksw alliws!na kanw kamia geniki aimatos!pira vitamines na piw kiolas lew mpas kai mou leipei kamia kai ta pathainw!

na kanw geniki aimatos mpas kai ofeilontai allou an vgoun arnitika pali!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ.ΘΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΤΗΚΟ(ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ)ΘΑ ΠΑΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ!ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ Ε?ΑΝΤΕ ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΘΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ:laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ κορίτσια περιμένω να αδιαθετήσω το Σάββατο αλλά εδω και καμιά εβδομάδα, έχω δυνατούς πόνους χαμηλά, δεν μπορώ να προσδιορίσω αν είναι σάλπιγγες ή μήτρα ή ωοθήκες και το παθαίνω ειδικά αν κουραστώ πολύ. Το θέμα είναι ότι ααααν είμαι έγκυος (μακάρι Παναγίτσα μου!) δεν είχα τέτοιες ενδείξεις στο πρώτο μου παιδάκι. Την πρώτη φορά είχα καθυστέρηση και μετά απο λίγες μέρες τσιμπηματάκια στο στομάχι και μετά απο λίγες μέρες δεν μπορούσα να κλείσω τα παντελόνια μου, αλλά όλα αυτά μετά την καθυστέρηση.

Mpougatsoula μπορείς να μου πεις τι συμπτώματα έχεις εσύ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΑ!!:cheer::cheer:

Χθές με έπιασε το παράπονο:( και εκλαιγα με λυγμούς το βραδάκι, αλλά ευτυχώς δεν επέτρεψα στον εαυτό μου να συνεχίσω και μετά ήμουν καλά:blink: . Ηπια και τη μπυρίτσα μου και ηρέμησα.

Σήμερα πάλι τίποτα και θα σκάσω είμαι τοοοοσο πρησμένη σαν φαλαινίτσα αισθάνομαι.

μαρινιω Τι νέα βρέ??:angry::angry: Μας αγνοείς κοριτσάκι και δεν θα σου φαίρομαι πολυ καλά στο μέλλον:woohoo:

bobiraki Απο οτι εχω ακούσει δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες το ίδιο. Απο παιδί σε παιδί παίζει:dry:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...