Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 1/2 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ. Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΝΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΙΡΣΟΚΗΛΗ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ. ΣΤΙΣ 28/3 ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΙΑ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΟΠΙΑ. ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ SEPRAFAR, PREZOLON KAI PREGNYL ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ. ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΥΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 2Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koukou έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 1/2 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 4 ΜΗΝΕΣ. Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΚΑΝΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΙΡΣΟΚΗΛΗ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΤΕΣΤΟΣΤΕΡΟΝΗ. ΣΤΙΣ 28/3 ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΙΑ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΟΠΙΑ. ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ SEPRAFAR, PREZOLON KAI PREGNYL ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ. ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΥΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ 2Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΤΑ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ!

ΚOUKOU ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ:) ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.

ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΝΤΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ. ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΔΕΡΦΕΣ ΤΟΥ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ 4 ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ?? ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΩ ΕΓΚΥΟ Ή ΜΩΡΟ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 καλώς όρισες στην παρέα μας! Σου εύχομαι να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης και να μην σε επισκεφθεί η ...ακατανόμαστη για τους επόμενους 9 μήνες.

koukou καλώς μας ήρθες κι εσύ! Εύχομαι γρήγορα να μάθεις ότι έχεις σποράκι στην κοιλίτσα!!

Όσο για τον κόσμο...άσε καλύτερα... Μην τους υπολογίζεις καθόλου. Αυτό είναι δικό σας προσωπικό θέμα. Δεν αφορά κανένα :angry: . Να φροντίσουν αυτοί για τα δικά τους. Να ξέρεις ότι αν σκέφτεσαι τι λένε οι άλλοι, θα αγχωθείς ακόμη περισσότερο.

Και εμάς μας ρωτούσαν και τους απάντησα μια φορά. "Όταν θα το αποφασίσουμε, τότε θα κάνουμε. Έχουμε χρόνο". Τελείωσε εκεί. Αγνόησε βλέματα και κουβέντες. Καλή τύχη κορίτσι μου και θα χαρώ πολύ να τα λέμε!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδες!!!απο εμενα ακομα τιποτα!!!περιμενω σαν καλο κοριτσακι υπομονετικα να μην μου ερθει!!!

καλι μου,που μαλλον εχουμε και το ιδιο ονομα,κι εγω ετσι ημουν και ειμαι με την περιοδο!!!κι εγω δεν εχω τιποτα,ουτε πολυκυστικες ουτε τιποτα.στην κορη μου εμεινα εγκυος αμεσως αλλα τωρα προσπαθω κι ακομα δεν μου χει κατσει!!ετσι ειναι αυτα!μην αγχωνεσαι!!!

κουκου κι εμενα οταν μου λενε αντε ποτε το δευτερο κτλ τους το ξεκοβω λεγοντας-σιγα σιγα θα βαλουμε μπρος κι αλλα τετοια-!!!μην δινεις δικαιωμα οτι προσπαθητε,μην αγχωνεσαι για τετοια και θα ερθει χωρις να το παρετε χαμπαρι!!!!

καλη επιτυχια σε ολες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!οταν αποφασισουμε για το GPS θα σε ενημερωσουμε!!!!δεν σε ξεχναμε!!!βασισου πανω μας να πεσουμε μαζι!!!!χα χα χα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli και κουκου καλοσορισατε! ευχομαι συντομα καλα αποτελεσματα!

οσον αφορα το σχολιο για το περιβαλλον πως ατιμετωπιζει ζευγαρια που δνε εχουν κανει ακομη παιδακια, εγω θα ελεγα για το δικο μου θετικα και καλοπροαιρετα.Φυσικα και τουσ αποσχολει (εννοω αδελφια και γονεις) κυριως λογω του ιστορικου μου , αλλα κατα τα αλλα δεν εχω αντιμετωπισει καποια ασχημη συμπεριφορα.το μονο ισως με ενοχλει ειναι που καποιες φορεσ οι φιλες μου που εχουν ΟΛΕΣ παιδια, νιωθω λιγο σα να με αφηνουν απεξω απο διαφορα που κανονιζουν ...δε ξερω αν ειναι η ιδεα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ kalli ΚΑΙ koukou ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΤΑ.ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ?ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΣΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ!

ΜΙΛΙΝΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΞΑΝΑ,26/9:P ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΩ ΤΗΝ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕ ΟΤΑΝ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΟΛΥ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ.ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΦΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!ΑΜΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΞΕΠΡΗΣΤΗΚΕ.ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE25 ...ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΔΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ..ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΛΙΣΤΑ..ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ...ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice1979 ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ.ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ!!!ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ,ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ,ΥΓΡΑ ΑΣΠΡΑ ΚΑΙ ΠΗΧΤΑ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΑΥΤΗ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose 25 γεια σου οσον αφορα τα λευκα υγρα εχω και εγω πριν την αδιαθεσια 2-3 ημερες και το κουσουρι αυτο το εχω ανακαλυψει το τελευταιο 6μηνο μαλλον αλλαζουν οι οργανισμοι μας τι να πω,αφου φαντασου που εγω δεν ειχα ποτε αναγουλες τωρα εδω και λιγους μηνες 1 εβδομαδα πριν την περιοδο οτι και να φαω μου ερχεται παλι sory για την περιγραφη επισης, αυτο τωρα πως να το πω ,παντα πριν αδιαθετησω βλεπω μωρα στον υπνο μου και την επομενη μου ερχεται "η κυρια" μαλλον κοποιος παιζει μαζι μου :angry: τινα πω σαν να μου λεει αυτο που θες δεν θα το εχεις και μου στελνει και τις αποδειξεις:( .

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel MOY TI EINAI AYTA ΠΟΥ ΛΕΣ.ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑ.ΛΕΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕ ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ?ΙΣΩΣ!ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΤΗΘΟΥΜΑΙ ΑΛΛΟ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι κορίτσια kali και koukou καλωσορίσατε! είμαι πολύ απογοητευμένη, ήρθε η ακατανόμαστη (και μαλιστα νωρίτερα)και δε μπορώ να συγκρατηθώ με τίποτα...Έχω πέσει τόσο που απορώ πώς θα πάω αύριο στη δουλειά.:( Αυτό το μήνα όλα τα ένιωθα διαφοπρετικά, αλλά τελικά τα συμπτώματα ήταν έντονα γιατί έχω ξανά περίοδο για δεύτερη φορά μετά από 6 μήνες. όσο για το συγγενικό περιβάλλον που λέτε, σαν να ήταν όλοι βαλτοί αυτό το σαβββατοκύριακο μου ρωτούσαν πότε θα κάνουμε δεύτερο παιδι! Με έχουν πιάσει και οι τύψεις μου γιατί ο μικρός μου όταν ήταν ενός έτους, είπα να περιμένω λίγο ακόμα και μετά να βάλω μπρος για δεύτερο. και έτσι τσουπ, εμφανίζεται η ωραιότατη κύστη για να με τιμωρήσει... και τώρα που την έχω αφαιρέσει, η δεξιά ωοθήκη μου δεν κάνει τόσα ωάρια όσα και πριν.:angry: ελπίζω να πάρω τα πάνω μου βρε κορίτσια και μακάρι να δω κανένα καλό νεάκι από κάποια σας για να χαρώ! με τίποτα μα με τίποτα να μη σας έρθει η σιχαμερή και ακατανόμαστη... sorry για το μεγάλο μηνυματάκι!:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΒΑΛΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 36.9.ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 36.8 ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ.ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ(ΜΗΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ).ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?ΑΝ ΒΑΛΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ,ΑΣ ΠΟΥΜΕ,ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΥΧΟΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα Νατασούλα δε θέλω τέτοια κοριτσάκι μου!! Μη μου πέφτεις ούτε για μια στιγμή!! Θα έρθει το μωρό σίγουρα και θα το δεις αυτό πολύ σύντομα! Πάμε γερά τον επόμενο μήνα έτσι?

Χαμογέλασε και κάνε θετικές σκέψεις!

rose αφού η ροή σου δεν ήταν φυσιολογική, προτείνω να κάνεις μια χοριακούλα να σιγουρευτείς. Δεν είναι τίποτα βρε κοριτσάκι μου να πας πριν τη δουλίτσα σου το πρωί. Εσύ πήγαινε με το σκεπτικό ότι δεν είσαι και ότι η μικροβιολόγος θα σου πει ότι είναι αρνητική. Αν πάλι σου πει ότι θετική....τότε κάνουμε πάρτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 Θα μας τρελάνεις???? Γιατί μας αφήνεις στο σκοτάδι??

Αν δεν θέλεις να κάνεις χοριακή πάρε κανένα τεστ, θα δειξει με τοσες μερες καθυστερηση.

Αλλα ΓΡΗΓΟΡΑ γιατι έχουμε και αγωνία, δεν είσαι μόνη σου κοπελιά :P είμαστε και εμείς εδω. Δηλαδή εσύ θα ήθελες να κάτσεις να δείς το σήριαλ σου στη tv και να σου βάλουν επανάληψη??? Θελουμε εξελίξεις, ο λαος σου ζητάει συνεχεια:laugh: :laugh:

Νατάσα27 μην στεναχωριέσαι, αν μπείς σε θέματα αυτής στήλης πρίν απο ενα 4μηνο , θα δείς πως οι κοπέλες που μιλούσαν τότε τώρα εχουν αρχίσει να φουσκώνουν. Αλλά και αυτές που δεν εχουν σποράκι θα αποκτήσουν!!

ΟΧΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, δεν σας είπα:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα χθες βλακεια .............

πηγαμε για μπανιο

κ εκανα κολοτουμπες μακροβουτια κ κατακορυφα

κ το βραδυ εκανα κ δουλεις στο σπιτι

με το ζορι βεβαια μι εκανα μια ξαπλωνα γιατι με επιανε

πονος χαμηλα στην κοιλια

οπως κ σημερα ΠΟΝΑΩΩΩΩΩ

ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΛΑΚΕΙΑ??????????

Α! το σαββατο κοντευα να πεσω κατω απο τις ζαλαδες......

σκοτεινιασα κ συγχρονος ειχα κ ταση για εμετο ξερετε....

κατι σαν βαρος στον θωρακα που γυρναγε μπιαξ....

αχ θα τρελαθωωωωω 3ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mην ανυσηχεις..ειναι καλα προστατευμενο(αν ειναι που ευχομαι πολυ πολυ να ειναι!!!!)

Τωρα ξαπλωσε λιγακι και ξεκουρασου

Φιλιαααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis δυστηχως ειμαι στην δουλεια κ δ πορω να ξαπλωσω

ειμαι Κ ΣΗΜΕΡΑ 7.30-9.00 το βραδυ

στα κουραστηκα πια, μια εβδομαδα ειμαι ετσι

Α!χθες με ενοκλουσε κ ο οφαλος...το βραδυ με τις δουλεις

κ ολη μερα νυσταζα δ ξερω ομως αν βργκε ολη η κουραση

η ειναι απο το σπορακι ...εγερνα κ με επαιρνε ο υπνος

ξυπναγα κ ξανα τα ιδια

αχ λετε μωρεεεεεεεεεεεεε???????????????????

αφηστε που τρωω συνεχειααααααααααα!!!!!!!! εχει φουσκωσει η κοιλουμπα μου

αληθεια σασ λεωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!ωωωωωωωωωχχχχχχχχχχ

gioulaki μακαρι κοριτσακι μου κ αυριο βουρ για χοριακη???????????????

αμην παναγιτσα ου κανε το θαυματακι σου!!!!!!!!!

σου το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou glika!help me!eimai tossooooooo mperdemeni!

loipon as ta paroume apo thn arxh!

teleutaia periodos 21/8!

apo pempti 27/8 eixa tsimpimata sto stithos,ponos!mexri to savvato para poly!

episis,apo pempti mexri kai xthes exw taseis pros emeto afou paw sthn toualeta kai me erxetai na kanw alla kratieme!

sta KSAFNIKA omws niwthw na anakateuomai!!

episis liges zalades kai dekata!

ALLA prin mou erthei 1 mera prin eixa kanei test kai htan arnitiko!

kai eixa kai periodo!

TI LETE NA EINAI????????????????

EXW KATAMPERDEUTEI!!!!!!!

kai o kalos mou me leei afou kaname test apokleietai!eixa kai periodo...:blink: :blink: :blink: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες σας!mpougatsoula μου καμια βλακεια!!!Αν εγω ημουν που δεν υπαρχει περιπτωση...περιμενω σε 3 μερες σιγουρα γι αυτο και δεν με βαζω στην λιστα...λοιπον που λες τι χαλια επλεινα αυτες τις μερες τα σηκωσα ,τι γλαστρες τεραστιες μετακινησα!Χαμος....αλλα δεν φοβαμαι ειπα αν ειναι να γινει θα γινει...ασε ξεχασα το κολυμπι το καθημερινο με βουτιες οτι θες!!Επισης μια φιλη μου οταν εμεινε εγκυος εκεινο τον μηνα το τι αγχος στην δουλεια της περασε....τι 25 κιλα βαρη σηκωνε καθε μερα δεν λεγεται!Ωσπου το εμαθε και μετα προσεχε!

Μην αγχωνεσαι! :)

Υπομονη καλες μου!Περασανε οι μερες!!!Και ευχομαι τα καλυτερα νεα σε ολες σας!!!!Κι ας μεινω και μονη σ αυτο το θεμα χα χα χα χα χα!!!!!:)

Σε οσες κοπελες ηρθε δεν πειραζει...η απογοητευση ειναι μεγαλη το ξερω αλλα τι μπορουμε να κανουμε...κι εγω σιγα σιγα καταθετω τα οπλα....παυω να ελπιζω...να μετραω να περιμενω η να μην περιμενω....γι αυτο και δεν πολυ συμμετεχω...αλλα δεν ειναι οτι καλυτερο αυτο που νιωθω αλλα η απογοητευση καποιες φορες νικαει!Παντως εγω ειμαι σιγουρη οτι θα σας συμβει συντομα!!!Θα δειτε!!

Φιλακια σε ολες!!!Και ολες μου τις ευχες για να φουσκωσουν οοοοολες οι κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καρδουλα μου γιατι δ εκανες καλυτερα χοριακη

ειναι σιγουρη τα τεστ δ βγαινουν παντα

κανονικα ποτε ειναι να σου (μην)ξαναρθουν??????δ ειναι λιγο νωρις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...